Графа "національність" в українському паспорті

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
lek сказав(ла):
Поэтому давате терпимие относится к друг другу, против них нас здесь очень мало и на наши различия они особо взирать не будут.
Давайте закроем эту тему.
хто і де проти кого?? назву теми читав чи як?
 

Tr@mP

Користувач
Реєстрація
22.05.06
Повідомлення
224
Репутація
0
TALIKA сказав(ла):
"русофобія" - якби Росія не лізла своїм носом у справи України, не підказувала, як і що нам треба робити, кого слухати і кому вірити всі були б довольні і щасливі.
опять переложили всю вину на россию :)
а мне в таком случае кажется что "подсказал-бы" кто-то еще(хорошо хоть не пендосстан слушаем :D )...
по-жизни, все слышат кучу самых разнообразных советов, но решения принимают сами, следовательно и хаять в таком случае нужно сперва себя а не советчика... ;)
распалось 15 республик, почему другие неслушали советов... :cool:
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
BEN LADEN сказав(ла):
От блін... шо ж це буде???? треба з цим шось робить!!! невже Україна накінець-то заговорить укараїнською??? Ай-йай-йай...
Чи може тобі навести приклади насильницької русифікації народу України??? Чи ти як завжди будеш казати, що такого не було??? Ішо у всьому винні націоналісти-патріоти!
Руссификация? Насмешил. Если бы СССР захотел, то за пару лет все школы на Украине были бы русскими, но он не хотел, и под конец СССР на Украине оставалось половина укр. школ. Нацики же насильственно перевили почти все школы на укр. язык и всего за каких-то 10 лет. И плевать они хотели на население Украины.
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Tr@mP сказав(ла):
опять переложили всю вину на россию
я вину за те, що ми так живемо на Росію не перекладаю. я пояснюю своє відношення до політикі російського уряду.
Tr@mP сказав(ла):
распалось 15 республик, почему другие неслушали советов...
гарне питання до наших політиків. і чому це вони когось слухають? замість своєї совісті? (за умови, що вони її мають)
Василий сказав(ла):
Руссификация? Насмешил.
от коли проводилась та сама рісифікація, примусовий вивіз українців до сибіру, гоніння "ворогів народу", глодомори напевно так смішно не було нікому? чи не так? я вас просила не зачіпати цієї теми. ми зовсім по різному дивимось на історичні події і кардинально протилежно надаємо їм оцінку. піднімати знову хвилю не маю бажання. кожен залишеться при своєму.
Василий сказав(ла):
насильственно перевили почти все школы на укр. язык
ви напевно на сході не бували, чи не так? в Макеевці, наприклад, майже 80% класів російськомовні.
Василий сказав(ла):
Если бы СССР захотел,
ах! то ми подякувати маємо СССР, що не знищіли українськіх шкіл остаточно? залізна логіка.
 

666

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
15
Репутація
6
графа національності нам в паспорт не потрібна (а може і потрібна, хто його зна?). Але вирішувати цю "проблему" на даному етапі - зайве, оскільки це питання, всього на всього, - наслідок спекулювання україно-російських "розборок".
головна проблема - це несприйняття агресивно налаштованих громадян україни (не залежно від національності), які спекулюють мовним питанням та питанням відносин з Росією задля власних інтересів, можливості нейтрального вирішення цих так званих "проблем", а саме: нехай розмовляє, хто хоче, на якій хоче мові, хоч на мові чудової країни Гондурас, але державна мова має бути єдина - українська. Хай балакають про Росію що завгодно, але ми маємо співпрацювати з нею лише тоді, коли нам це вигідно, і лише на прийнятних для нас умовах, а не прогинатися під "старшого брата" (тим паче що історично Київ - колиска слов`янської цивілізації).
Ніто не забороняє російськомовному населенню України спілкуватися рідною мовою, але якщо ти живеш в Україні, то, будь ласка, поважай свою країну і її ДЕРЖАВНУ МОВУ, ЄДИНУ державну мову. Поважай економіку країни, в якій живеш, і не дозволяй, аби її пускали під ноги всі кому заманеться (США, Європа або Росія це чи хто інший).
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
А я коли був воєнкоматі нашому мєстному, то мене питали яку національність собі хочу...Бо мама росіянка, ботько українець..Я без роздумів кажу українець хоть і люблю писати по російськи...Але говорити то язик заплутується деколи =)


Але якщо зі мною говорять по російські то і сам стараюсь по російські говорити бо не хочу бути як в тому м\фільмі "Кіт-Пес" =)
 
М

МойщиК

Я живу в Америцi, але розмовляю зi своiми на рiднiй мовi.
А деколи навiть з америкосами.(особливо коли достануть).
 

tr@ffic

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
36
(FS)*Mc.Forjer сказав(ла):
Але якщо зі мною говорять по російські то і сам стараюсь по російські говорити бо не хочу бути як в тому м\фільмі "Кіт-Пес" =)
А може це потрібно твому співрозмовнику на російську перходити? На мою думку якщо людина під час розмови перестрибує з однієї мови на іншу це ознака не впененості в собі! хоча я й можу помилятись!
 

троЙ

краб
Користувач
Реєстрація
31.07.06
Повідомлення
89
Репутація
0
tr@ffic сказав(ла):
А може це потрібно твому співрозмовнику на російську перходити?
А может это зависит от того, кому как удобно и от культуры и взаимоуважения собеседников?
Лично я знаю русский и украинский одинаково хорошо. С друзьями, которым намного легче говорить на украинском - говорю на украинском. Если же человек нормально может говорить по-русски - говорим по-русски. Однако это касается только друзей и знакомых. Если я общаюсь с незнакомым человеком, то мне глубоко фиолетово, на каком языке он говорит, я буду говорить так, как мне будет удобнее.
 

Nirvanko

Користувач
Реєстрація
14.07.07
Повідомлення
9
Репутація
0
troJ сказав(ла):
Если бы СССР захотел
:D :D :D :D
я чомусь уявив картину як "дядько СССР" стоячи біля дзеркала видавлює прищі на своєму обличі...але не всі ... бо вони теж повинні мати право на існування!!!!!
А щоб не було оффтопу - на мою думку такої графи не потрібнно!!:-p
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Burberry сказав(ла):
Україна певно єдина країна у Європі у паспорті громадян котрої відсутня графа "національність", така собі держава без нації! Запрошую висловити свою думку з даного приводу, чи потрібно щось змінювати!?

Вважаю що потрібно - ми маємо зробити все щоб наші нащадки пишалися своїм корінням...
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
Vorobey сказав(ла):
Ты с маленькой буквы....
Потому что пишу по правилам русского языка, и без фанатизма.

добавлено через 14 минут
И ещё, Vorobey... Открою тебе маленький секрет: человек с большой буквы (в том числе и русский) - это совсем не тот, кто сам так пишет о себе...:-X В этом случае - зачастую какраз наоборот.
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Vorobey сказав(ла):
Если Вам станет плохо - то знайте. Я Русский!

Да, як на мене то хоч китаєць. Я говорю про соборну, самостійну державу що зветься Україна, а не Росія чи той самий Китай...

добавлено через 4 минуты
Що таке соборність?

«Що таке соборність?» -
В батька син спитав...

Може, щира вірність
До землі, до прав?
Наші дивні предки,
Пра-пра-дідусі,
Не жили в маєтках
Вільної Русі,
Землю обробляли -
Жито і овес
Й Віру в душах мали,
Щоб аж до небес
У серцях гарячих
Правду пронести...
Де це все сьогодні, -
Як відповісти?

Може, сила духу,
Як один кулак,
Щоб ворожі вуха
Знали,
Що відтак
Є кому країну
Рідну боронить,
Стане батько з сином
У єдину мить,
Бо нема дорожче
А ніж рідний край...
Де святії мощі
Ти себе спитай?

Може, матір рідна,
Що дала життя,
І навчила гідно
Йти до здобуття
Зичності у думках,
Звершенності дій,
Щоб до гімну - струнко,
Аж сльоза з під вій,
Щоб у цілім світі,
Де б не мандрував,
Про любов до неньки
Піснею співав?

Може, ті здобутки
Не одних віків
Зберегти нащадкам?
А не просто, -
З'їв,
Чи продав бездумно,
Ген, без каяття,
Аж на серці сумно
І нема життя,
Бо не в грошах щастя...
Ти себе спитай,
А прийде спокута,
Як ти не стрибай?

Ось така соборність,
Любий мій синок...
То, неначе совість, -
З серця б'є струмок!
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Українець,
хочешь изменить мир - начни с себя
и хватит тут нести псевдо-патриотическую чушь, честно слово надоело от вас бредятину регулярно читать
 

МуХоМор

Користувач
Реєстрація
13.11.10
Повідомлення
10
Репутація
0
Для русских и украинских патриотов:

Сидит хохол в лифте, гадит. Заходит втоpой, с дымящейся сигаpетой в зyбах.
1 (кpяхтя): - А вы навеpное..ы-ы-ы..из Москвы?..
2: -Да, из Москвы. А как вы yзнали?
1: -А y нас в лифтах..ы-ы..не кypят..
 

КусайЗуб

Користувач
Реєстрація
22.12.09
Повідомлення
159
Репутація
0
Вік
42
Я родился в росии и мне без разницы что там в паспорте. Его получил в украине где и и живу. А какая нафиг разница... или комуто станет хоро от еще каких то отметок в паспорте?