Гриби...) (Ваши трофеї)

  • Автор теми Qwed
  • Дата створення

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
Виставляйте сюда фотки ваших трофеїв ...)сьогодні ходив з папой в ліс назбирали трохи грибів і виріших створити цю тему.!:) Я шукав вроді такой більш нема!:)
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
ВОТ наш улов .:):)
 

R1C

Користувач
Реєстрація
24.07.06
Повідомлення
28
Репутація
0
Ем тупарила тема :cool:
 

_Doll_

Користувач
Реєстрація
26.08.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Блін вам рульно ви їздили а я неа!=(
 

Toni4ka

Користувач
Реєстрація
08.10.08
Повідомлення
2
Репутація
0
клас!!!! я тоже хочу погриби я їх так люблю збирати:)
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
за фрази: "клас, я тоже люблю гриби", "в мене кращі!", "ого який великий!", і тому подібне - ставлю "п"ять"! ;)
 
P

PRoPaGaNdIsT**

а я сьогодні їздив по гриби.. їх там ,,валом . навіть не було більше куди збирати . всі відра повні і пакети тоже. в основному це гриби - "польськи". Попадалися правда рядовки , але їх не дуже багато. кароче назбирали 5 відер,, і то якби ше лазили б по лісі то ше б найшли
 

Slavon

Користувач
Реєстрація
16.08.06
Повідомлення
79
Репутація
0
Вік
18
PRoPaGaNdIsT** сказав(ла):
а я сьогодні їздив по гриби.. їх там ,,валом . навіть не було більше куди збирати . всі відра повні і пакети тоже. в основному це гриби - "польськи". Попадалися правда рядовки , але їх не дуже багато. кароче назбирали 5 відер,, і то якби ше лазили б по лісі то ше б найшли
Скажы где собираеш ??
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
PRoPaGaNdIsT** сказав(ла):
а я сьогодні їздив по гриби.. їх там ,,валом . навіть не було більше куди збирати . всі відра повні і пакети тоже. в основному це гриби - "польськи". Попадалися правда рядовки , але їх не дуже багато. кароче назбирали 5 відер,, і то якби ше лазили б по лісі то ше б найшли
ти шо гоніш....бреши поменше ...в суботу їздили то єлі відро назбирали аж за гнилухой...а де це ти сікі назбирав?:D
 
P

PRoPaGaNdIsT**

;) там де ти не знаєш. в Комарівці аж за дачами... там кароче в*їжаєш в Комарівку і їдеш аж до магазину і повертаєш за ним на право і.. в ліс,,проїжаєш 43 стовпчик і можеш збирати. удачі ;) ;) ;)
 
К

Катено))

омг... и я буду хвастаться!!! глазейте!!! и завидуйте.. =)):-p :-p :-p

это вчерашний улов...
омг... а сегодня столько же.. =)) так что , вперед за орденами =))
 

Maxnat#j

Користувач
Реєстрація
17.01.08
Повідомлення
10
Репутація
0
А так вони в лісі ростуть
 
S

SilentKiller

[удалено за нарушение правил]
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
Це сьогодні назбирали з папой.....їздили аж за гнилуху....ЦЕ ВАМ НЕ ОПЕНЬКИ!МИ ОПЕНЬКИ ДАЖЕ НЕБЕРЕМ!:)
 

кукла.Барби.

Користувач
Реєстрація
14.02.08
Повідомлення
24
Репутація
0
Сегодня по новостям смотрела,что в Финляндии есть магазинчики в которых продают всякие прибамбасы типа трав,грибов и т. д.На некоторых грибах написано:"Принимать в пищу",но заметьте,что послу употребление этих грибочков будет оч весело))))
(наркотик)
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Ось мій папік сьогодні їздив десь за комарівку польських десь більше половини відра, але серед них один красень (фото 1)
а решта опеньки, мені вони найкращі
 

кукла.Барби.

Користувач
Реєстрація
14.02.08
Повідомлення
24
Репутація
0
Грибы,как грибы...
Фотки правда старые и не мои,но думаю сойдет))))