Гроші на ремонт школи

Тема у розділі 'Виконавчий комітет Нетішинської міської ради', створена користувачем kset, 01.04.15.

 1. TopicStarter Overlay
  kset
  Офлайн

  kset Користувач

  Реєстрація:
  01.04.15
  Повідомлення:
  2
  Симпатії:
  4
  Стать:
  Жіноча
  Щороку у кінці навчального року відбувається одна і та ж ситуація - збір коштів на ремонт школи. Водночас, відбувається це, зазвичай, досить просто: батькам повідомляють суму через класного керівника, яку необхідно усім здати до закінчення навчального року. Абсолютно ніякої інформації не надається про реальні потреби школи, про якіссь розрахунки, чому ссаме така сума і на що її буде витрачено. Пізніше не надається ніякого звіту про використані кошти. Таким чином, невідомо куди витрачаються кошти. Також невідомо, яку саме суму виділяє відділ освіти на ремонт і що саме покривають батьківськи кошти. Складається дуже зручна ситуація для різних корупційних схем. Здається мені, поки ми далі годуватимемо ці схеми, покращення у сфері середньої освіти не буде.
  Що потрібно зробити, щоб наші податки нарешті йшли за своїм призначенням? Чи не час уже батькам вимагати ДЕТАЛЬНИХ звітів про кожну витрачену батьківську копійку?
   
  Запорожець, grim, ORION та ще 1-му подобається це.
 2. kolya
  Офлайн

  kolya Гроза морей Адміністратор

  Реєстрація:
  13.10.06
  Повідомлення:
  690
  Симпатії:
  59
  Стать:
  Чоловіча
  В місті можливо не відомо, а от по селах всі батьки бачать як директор школи на свою зарплату будує двохповерховий будинок :)
   
  grim, lenastepanjuk та ВоВа191978 подобається це.
 3. Koшe4ka
  Офлайн

  Koшe4ka Користувач

  Реєстрація:
  05.06.06
  Повідомлення:
  168
  Симпатії:
  1
  В садочку така ж ситуація. В нашій групі одна мама відмовилась здавати, інші батьки почали обурюватись, а завідуюча сказала, що не мають права заставляти... Виходить, що можна і не здавати...
   
  Українець подобається це.
 4. TopicStarter Overlay
  kset
  Офлайн

  kset Користувач

  Реєстрація:
  01.04.15
  Повідомлення:
  2
  Симпатії:
  4
  Стать:
  Жіноча
  Звісно, можна не здавати - це ж має бути добровільно... Проте у нас як завжди все уміють довести до абсурду. І саме те, що це робиться примусово, а потім керівники закладів виписують собі премії за "економію", м*яко кажучи обурює.
  Минулого тижня була на звітній конференції відділу освіти і там виступав О. Супрунюк та чітко заявив, що у бюджеті на освіту було закладено ДОСТАТНЬО коштів, щоб не вимагати від батьків грошей на ремонти. Звісно ж деякі директори почали обурюватися) Проте, мені відомо, що така ситуація з поборами не в усіх закладах міста. Значить, виходить, деяким закладам вистачає коштів, а деяким, скільки не дай - мало.
   

Поділитися цією сторінкою