Як довго тривали (тривають) ваші стосунки??

  • Автор теми SLY
  • Дата створення

Як довго тривали чи тривають ваші стосунки?

  • до місяця

    Голосів: 62 15.2%
  • пару місяців

    Голосів: 81 19.9%
  • півроку-рік

    Голосів: 61 15.0%
  • 1-3 роки

    Голосів: 87 21.4%
  • дуже багато часу...

    Голосів: 59 14.5%
  • інше

    Голосів: 57 14.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    407
М

_МыШеНяТкО_

Saffo сказав(ла):
Чомусь не можу довго бути з однією людиною, цікаво до тих пір поки не вивчу, а потім " ЧАО_БАМБІНО ", мене на довго не вистачає...Що з цим робити - поняття не маю...Може я якась не правильна...Порадьте, може в когось є якісь варіанти...
я думаю что просто не нашла того кто тебе именно нужен...
вот у меня как парень узнает что он мне нравится то его всеравно-что как током бьет и он вобще не общается со мной тогда....хоть до того момента (до того как узнал что мне нравится) все было отлично...вот так....ты не розстраевайся все будет оки...найдеш себе такого с кем будеш много много...))
 

_АнзЮшка_

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
17
Репутація
0
а в мене нещодавно(тиждень назад)закінчились стосункі які тривали 1 рік і 5 місяців:'( не через те що ми розлюбили один одного,моі почуття дуже сильні.я його кохаю....просто останнім часом ми нерозуміли один одного і часто сварились:'(
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
год и три месяца:)))
 

Irynya

Користувач
Реєстрація
17.08.06
Повідомлення
74
Репутація
0
Вік
36
8 месяцов и 8 дней )))
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0

STRAYK

Користувач
Реєстрація
29.09.08
Повідомлення
15
Репутація
0
просто год..и то децкоя любовь и мир в розовых очьках,но я не о чем не жалею))
 

KyM_gossip_girl

Користувач
Реєстрація
13.09.08
Повідомлення
65
Репутація
1
SLY сказав(ла):
Хочу подивитися чи є в наш час справжнє кохання.
НЕма!!!!!!!!!!!!!
:-( :'( *CRAZY* *NO*

Почитавши всі коменти, і на прикладі мого життя,я зрозумів - Кохання - це повна лажа....
 

_BW_mr.Spensor

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
70
Репутація
1
комусь воно дано,комусь не,хтось пізнає його а хтось не,це залежить від людини самої
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
DUDEK, та й скільки ж тобі років? у 14 років ще не варто судити про те, чи є кохання, чи - ні.. от, проживши певну частину свого життя, вже маючи певний досвід, можеш сказати як воно є.. А поки ще досить рано)))
 

_ТанюФка_

Користувач
Реєстрація
25.12.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Вік
31
я думаю що кохання є і в нього тре вірити хоч не завжди це получаеться....(
в мене найдовше тривало біше місяця...я цим дуже засмучина бо хочеться найти того з ким можеш бути довго....тіки чомусь не виходить в мене так...(((((((((((((
 

Sveta

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
33
Ну є звичайно таке кохання в мене воно тривало 3 роки =)
 

wild_kotenya

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
MaLyaFka сказав(ла):
всі вміють кохати. це так само як гудзики пришивати, головне - правильно навчитися))
нуууу!... не скажи!.. з одного боку, це зовсім-зовсім просто, так? ти його (її) кохаєш - і ви щасливі! а як же терпіння його (її) дивакуватих звичок, взаєморозуміння та й просто розуміння його (її) думок та вчинків та багато-багато іншого...
так, коли справді кохаєш, а не обманюєш себе, це все легко ... спочатку, а потім вже потрібно застосовувати запаси своєї мудрості... :)
 

_ЛиМоНкА_

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
88
Репутація
0
Мммммм......завтра буде рік і 10 місяців як ми разом)))...я дуже дуже щаслива)))
 

meteluk

Користувач
Реєстрація
11.07.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Вік
34
4 роки і 2 місяці, по всякому бувало, сварки, сльози, але ми ще разом)
 

mak7

Користувач
Реєстрація
30.08.08
Повідомлення
12
Репутація
1
Вік
32
Пол года :cool:
 

_MarGaritA_

Користувач
Реєстрація
07.01.09
Повідомлення
85
Репутація
1
Вік
31
мы вместе уже 8 месяцев!
 

Arnika

Користувач
Реєстрація
07.01.09
Повідомлення
1
Репутація
0
На Новий Рік буде _рік нашим стосункам!
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
фууу.. як на мене це дико рахувати секунди знайомства. ніколи не запамятовую таких дат. таке враження, ніби людина жде кінця стосункам.

А взагалі... коли з кимось зустрічаєшся по справжньому, має здаватися ніби знаєш людину все життя, а не якись там місяць- рік;)
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Spanish Fly,
Ну бач - тут дівчатка вихваляються в кого довше були стосунки :) Це зараз так модно :)
(може тему перенести в "спорт" ? :-X )

Spanish Fly,
А скільки тривали твої стосунки? :cool:
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Spanish Fly сказав(ла):
фууу.. як на мене це дико рахувати секунди знайомства. ніколи не запамятовую таких дат. таке враження, ніби людина жде кінця стосункам.

А взагалі... коли з кимось зустрічаєшся по справжньому, має здаватися ніби знаєш людину все життя, а не якись там місяць- рік
По-перше, секунди тут не рахують, скоріше місяці і роки. По-друге, і хто сказав, що їх постійно рахують. Я, наприклад, теж маю відчуття, що свого чоловіка знаю все життя, і дивуюсь тому факту, що якось жила і до нашої зустрічі (то дійсно, що якось :) ), але, побачивши дану тему на форумі, сіла і почала згадувати, а скільки ж ми знайомі... Згадала. І що в цьому такого? Я так розумію, відзначати річницю весілля - це теж Фууу, ну ніби теж рахуєш роки? :) Навіть просто згадати, що ти вже стільки-то років поряд з цією людиною, і хочеш прожити так само ще надцять раз по стільки. І що в цьому поганого? Відзначати срібне та золоте весілля - це теж Фууу, я так розумію?