Як що незабаром відбудуться вибори міського голови.

  • Автор теми Luba
  • Дата створення
Статус
Закрита.

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
gromadyanin сказав(ла):
- Марчук Олександр. З виконкома хтіли вигнати за ледарство, запитайте в будь кого який він був працівник.

Дійсно запитайте який я був працівник, оскільки, працівники виконкому досі звітують перед радою по десятку програм які колись ще я написав... Мені особисто приємно чути від працівників виконкому коли говорили буквально два місяці назад: "... Саша, програми які писав ти по них і зараз можна працювати і хоть у когось можна було дізнатися якусь інформацію або отримати відповідь на питання...". Я вже не працюю там більше півтора роки - напишіть що у Вас гарного відбулося у виконкомі вже без Марчука. Мені здається, що занадто багато уваги у Вас до моєї скромної персони.
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Українець сказав(ла):
Саша, програми які писав ти по них і зараз можна працювати
Давно помітно за вами як ви себе, коханого, любите. Щоб ще так інші люди за вас тут висловлювались, може б і повірили. Та як би це була правдою ваша самовіддана праця на посаді...? у виконкомі цілих 5 років! то і люди помітили ваші результати. А так контрольоване вами ЖКО тоді успішно занепало, програми... а який від них ефект? Значить такі програми і їх автор, розумієте тепер? Оцінку вашим результатам дали люди на виборах мера, а ви ще доказуєте який ви не заслужено не оціннений. Набридло. Розказуйте це депутатам на сесіях, вас знову у виконком не взяли, а могли би на першого зама піти-розкрити свій загублений талант.
_______________________________
_______________________________

Про ситуацію в місті... Однозначно і безповоротно розпущених депутатів треба гнати на вибори, вони не саморозпустяться. І вони в руках ляльководів є найбільшою загрозою місту. В інтернеті вже є більш менш об"єктивні оцінки подій, які відбуваються в містах-супутниках. З останніх раджу переглянути відео мера Кузнецовська щодо ситуації в трьох містах. Комітет Верховної Ради визнав не законним зняття мера Южноукраїнська.
Щодо колективного злочину депутатів з корупційним присмаком з позбавлення нашого міста міського голови не за рішенням місцевого референдуму чи загальних зборів громадян міста та ще й без забезпечення 27 голосів, чітко висловився мер Кузнецовська. Після таких діянь ми маємо не місцеву раду а хунту, якою керують ляльководи.
Гидко вже спостерігати за теперішніми сесіями, зокрема і 26-ої. Гидко дивитись як виступає Марчук із заявою про Януковича, як він створив в місті кишеньковий КОД нібито для боротьби із диктатурою в Україні, та чомусь це не стосується нашого міста, чомусь диктатурі у нас, навпаки треба сприяти і він мовчки своєю позицією схвалив передачу влади в місті для меншості із ПР. Інші так званні демократи тихесенько роблять, що їм кажуть. Жодної претензії чи запиту чи протесту до діянь в.о. секретаря Степаненка не було.
Пора в місті влаштувати флеш-моб з похорону демократів і демократії та встановити біля стін білого дому Дошку зрадників громади, де поципити фото цих гнид.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Українець сказав(ла):
Дійсно запитайте який я був працівник, оскільки, працівники виконкому досі звітують перед радою по десятку програм які колись ще я написав... Мені особисто приємно чути від працівників виконкому коли говорили буквально два місяці назад: "... Саша, програми які писав ти по них і зараз можна працювати і хоть у когось можна було дізнатися якусь інформацію або отримати відповідь на питання...". Я вже не працюю там більше півтора роки - напишіть що у Вас гарного відбулося у виконкомі вже без Марчука. Мені здається, що занадто багато уваги у Вас до моєї скромної персони.
Я не знаю, які програми Вами розроблялись підчас роботи у міськвиконкомі. Та Ваш депутатський запит щодо обмеження торгівлею алкоголем, який Ви озвучили на тій сесії, на якій зняли мера, не відповідає чинному законодавству України.
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Українець сказав(ла):
Мені здається, що занадто багато уваги у Вас до моєї скромної персони.

Помиляєшся шановний, особисто тебе потрібно, як під лупою роздивлятися щоб не нагадив.
Хоча більше поганих речей напевно тільки сітнік в раді накоїв, даже соснова переплюнув.
Ти із своїми зрадниками допоміг віддати місто ПРедунам, без единого жалю, двоякість твоя немає меж - і саме погане що ти усвідомлюєш свою нікчемність, але не міняєшся - вибач нічого особистого
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Українець сказав(ла):
Я вже не працюю там більше півтора роки - напишіть що у Вас гарного відбулося у виконкомі вже без Марчука. Мені здається, що занадто багато уваги у Вас до моєї скромної персони.
__________________
И как был прав Иван Бунин, который предупреждал:
"Страшно, когда барин становится хамом, но еще страшней, когда хам становится барином."
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Demis-fani сказав(ла):
И как был прав Иван Бунин, который предупреждал:
"Страшно, когда барин становится хамом, но еще страшней, когда хам становится барином."

І як говорить народна мудрість: "Шануй людей, коли крокуєш в гору. Бо стрінеш їх, коли спускатимешся в низ."

Шкода тих людей які про це забувають, бо в один період життя вони думають, що "Бога за бороду зловили", а в інший вони шкодують за "безцільно прожитий час"... Кожен сам вирішує, що він хоче бачити завтра - тілки одні дивляться на пару місяців, а то і років вперед, а інші небачать, що у них підногами робиться і не хочуть почути тих хто їх про це підказує...
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Українець сказав(ла):
Кожен сам вирішує, що він хоче бачити завтра - тілки одні дивляться на пару місяців, а то і років вперед, а інші небачать, що у них підногами робиться і не хочуть почути тих хто їх про це підказує...

Те, що ви шановний правду зараз написали, я не сумніваюся!

Також я впевнений що ти спиш бачиш себе мером, через пару місяців :D
але на жаль ти не бачиш що у тебе зараз під ногами, що ти там намісив і в чому топчешся!

Ти думаєш бігморди вивісив свої, написав на них дурню свою і став шановною людиною - бачили вже таке:-|

Не сміши нетішинців,
якщо вважаеш що вони дурні то дуже помиляєшся,
незабувай, про тебе, і твої всі гавняки - які ти наробив нагадають, чистеньким не вийде бути
>:eek: >:eek: >:eek:
 

motorr

Користувач
Реєстрація
18.03.12
Повідомлення
62
Репутація
5
Те кто голосовал за снятие мера не имеют морального права идти на мера, ибо душу свою они продали,зачем нам мер без души.O:)
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
motorr сказав(ла):
Те кто голосовал за снятие мера не имеют морального права идти на мера, ибо душу свою они продали

пусть идут балатируются на мера, развесилят:D :D народ ... нетешинский!

Голосовавшие за снятия мера довольно прикольные люди ----
один уважаемый музыкант:-| , Анатолий как-то попал под раздачу,
на девушке красивой чужой,
имея жену - уважаемую музыканшу:-| :-| :-| :-|
 

motorr

Користувач
Реєстрація
18.03.12
Повідомлення
62
Репутація
5
Для будущих кандидатов в мэры нужно будет провести независимую международную психиатрическую экспертизу,а по её результатам в Нетешине претендентов будет 0000000 тогда пригласим вождя с племени тумбу-юмбу.
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Luba сказав(ла):
Як що незабаром відбудуться вибори міського голови.
Які якості повинні бути йому притаманні.

- гарний(на)
- розумний(на)
- чемний(на)
- вихований(на)
- вольовий(ва)
- здоровий(ва)
- веселий(ла)
- доброзичлевий(ва)
- ввічливий(ва)
- тактовний(на)
- позитивний(на)

... і так далі, ось він наш мер ідеальній:D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

neh

Користувач
Реєстрація
06.08.11
Повідомлення
6
Репутація
0
Коли чи взагалі будуть вибори міського голови в цьому році???
Нетішинці і не надійтесь. Буде як у Києві. По всій Україні якщо знімають міських голів (як правило за допомогою Парії Регіонів) вибори призначають тільки в тих містах де є реальний «прохідний» кандидат від ПР. В нашому місті сильного кандидата від ПР чи від ХАЕС поки що не має. Тому провладну силу поки що влаштовує така ситуація яка на сьогодні склалася в місті. Секретар міської ради, пенсіонер від партії «Батьківщина» виконує всі забаганки радника губернатора – першого заступника Скакуна, до речі він його і призначив навіть не повідомивши депутатів від опозиції. Тому Скакун буде правити як мінімум до наступних виборів мера. Боїться влада тільки розпуску ради через референдум, або якимось іншим способом. Бо якщо розпустити раду та призначити нові вибори в Нетішині, то багато «тушок», які сьогодні панують залишаться за «бортом». Обновлені демократичні сили в такому випадку оберуть секретаря ради з повноваженнями міського голови, який мав би право призначити нових заступників, тільки таким чином місто можна повернути під контроль демократичних сил.
А заяви депутатів Гука та Марчука це тільки піар і не більше, вони прекрасно знають, щоб розпустити раду треба щоб 21 депутат поклав свій мандат, а цього Макєєв з Скакуном не допустять не в якому випадку, і не надійтесь.
Хоч і маленька, але все ж таки є надія, що Омельчук виграє суд і повернеться на посаду, це мабуть зі світу «фантастики» бо всі суди під ПР. В такому випадку користі для міста все одно не буде. ХАЕС взяло під контроль більшість в раді завдяки «тушкам» ця більшість не дасть знову працювати міському голові. Ось така халепа!!!
Тому як на мене тільки розпуск ради може змінити політичну ситуацію в місті
 

myha

Користувач
Реєстрація
25.03.12
Повідомлення
6
Репутація
0
Якщо вибори все ж таки призначать в Нетішині.
Без переобрання «тушованої» ради депутатів не обійтись бо не буде смислу обирати нового мера. Я поясню чому. Хочете чи ні, а місто відсотків на 80 за демократичні сили. Міського голову оберуть тільки якщо якась партія його висуне. Так як по всій Україні практикують спосіб об’єднаного депутата, а отже пройде кандидат від опозиції. Всі реальні кандидати в мери попередніх виборів по суті «обісралися» по самі вуха Сиваківський, Михасик, Марчук…
Якщо не з’являться нові лиць, то шанси є у Омельчук і Шевчука. Але у Шевчука не має партії від якої він міг би пройти, тому єдиний кандидат знову ж таки Омельчук О.І. від ФЗ якщо її туди візьмуть , бо ж вона весь час була позапартійною , але писала заяву про вступ в партію.
Марчук надіється що Омельчук не візьмуть в партію і він буде єдиним кандидатом від опозиції. Працювати він почав вже. Три бігборди обклеєні його фейсом . В мене таке враження що він «лунтік» який упав з луни, бо тільки він сам і вірить що колись стане мером.
В Україні взагалі проблема з кандидатами на міських голів, бо закон який придумала провладна партія каже про те, що мер має висуватися тільки політичними силами. Політика – це болото в яке не кожна порядна людина хоче влазити. А після того як розправились з попереднім мером Омельчук, навряд чи хтось з прогресивних, порядних людей захоче балатуватися в мери. Тож такі як Марчук та інші «ледарі» дійсно реально мають шанс обратися в мери.
До речі де ділися «Apple» I ”Triton” , шикарні опоненти, не цікаво стало на форумі.
 

motorr

Користувач
Реєстрація
18.03.12
Повідомлення
62
Репутація
5
Благодаря тушкам и Степанющенкам нетешинская местная зрада исчерпала себя, гнать их всех В ТРИ ШЕИ .>:eek: А вообще место для таких депутатов на псарне за пионеркой, пусть бы там тусовались.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
myha сказав(ла):
До речі де ділися «Apple» I ”Triton” , шикарні опоненти, не цікаво стало на форумі.
В БАНе сидят.
Apple Пользователь превысил лимит очков предупреждения и был заблокирован. 26.03.2012 09.04.2012
Triton Пользователь превысил лимит очков предупреждения и был заблокирован. 26.03.2012 09.04.2012
:cool:
 

motorr

Користувач
Реєстрація
18.03.12
Повідомлення
62
Репутація
5
Да им нужно постоянно сидеть в бане, потому что ЗРАДА воняет хуже дерьма.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
motorr, я б порадив вам теж культурніше висловлюватися, а то вам до них теж не далеко.
І взагалі бачу тенденцію в 5 темах тільки одна мова, один на другого говорити, і ні одного толкового слова
Давайте стовріть одну тему назвіть її "Мої руки чисті" і там гадьте, як вам пропозиція?
 

motorr

Користувач
Реєстрація
18.03.12
Повідомлення
62
Репутація
5
Так точно буду писать культурнее, миленькие мои тушечки ,славненькие предатели,умнечки взяточники,дорогие запроданцы,ласковые врунишки.:-[
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
neh сказав(ла):
ХАЕС взяло під контроль більшість в раді завдяки «тушкам» ця більшість не дасть знову працювати міському голові. Ось така халепа!!!
Без нашої активної позиції так і буде, а можливо і гірше. Чітко проглядається втілення в життя генереальної лінії та підготовки Енергоатому до корпоратизації. Щоб це зробити, потрібно місту сплавити зайві об"єкти-АТЦ, КГ та інші. А щоб це швидко зробити, потрібно приватизувати місцеву владу за будь-яку ціну. Що й зроблено!

Далі місту спихуються ці об"єкти, на цих об"єктах і на ХАЕС піде скорочення персоналу та зменшення зарплати, що приведе до різкого та значного зменшення місцевого бюджету на фоні щорічного значного збільшення вилучення із нашого бюджету в центр. Ще більша частина нетішинців покине місто в пошуках кращої долі. Місто почне вимирати... Тому у нас вибір не великий, або пливемо за цією течією, або проти, але не за монітором вдома!
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
я б порадив вам теж культурніше висловлюватися, а то вам до них теж не далеко.
Нажаль наші мати тут це та мінімальна культура, яку заслужили куштувати тушки НМР.
 
Статус
Закрита.