Які мови програмування краще учити?

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
ToXyS сказав(ла):
В 1991-ому році так і було, але зараз...
І зараз залишилось, більшість мікроконтролерів програмується на ассемблері і для багатьох інших цілей без нього не обійтися.
 

vasiliydetochkin

Користувач
Реєстрація
11.12.10
Повідомлення
16
Репутація
0
100%.Согласен с Колей!Ассемблер- прамать всех языков програмирования микроконтроллеров!И до сих пор множество программеров именно им и пользуються!

добавлено через 5 минут
Общаюсь на некоторых специализированных форумах, где тусуються первоклассные програмёры, так вот они пишут только на ассемблере!!!
 

nithwich

Користувач
Реєстрація
08.08.08
Повідомлення
15
Репутація
0
язык сейчас не очень важен, к примеру люди которые знают базовый ооп и учили его на си, смогут за короткий час пересесть на java или .net.
Ассе́мблер учить смысла нету, вакансий на Украину по ему 2-3 опытных специалиста.МК большинство пишут на си, а те кто пишет на ассемблере код к примеру к какому нить arm садомазо или люди который привыкли делать все сами и время на разработку у них предостаточно. Да и какие мощностям сейчас и за какие деньги, пример
STM32F100C4T6B:
- Максимальная тактовая частота 24 МГц (30 DMIPS)
- 4 Кб ОЗУ, 16 Кб флэш-памяти
- 16-канальный 12-битный АЦП (1.2 мкс) с датчиком температуры
- Два 12–битных ЦАП
- 7-канальный DMA контроллер
- I2C(SMBus/PMBus), 2х USART (Lin, IrDa, modem control), SPI(2 Мбит/с), HDMI (CEC)
- 37 GPIO (для некоторых совместимость с 5 В)
- Два сторожевых таймера (IWDG и WWDG)
- 5 таймеров общего и 1 расширенного назначений
- Два встроенных и откалиброванных тактовых генератора на 40 КГц и 8 МГц
- 96–битный уникальный идентификатор (ID)
- Управление питанием и сбросом (3 режима низкого потребления, PVD, BOR)
- Аппаратный расчет CRC
- Напряжения питания 2.0 – 3.6 В
- Корпус LQFP48
Цена - 10 грн

Ладно, это все словесный понос к каждой из тем нужно подходить индивидуально.
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Всім привіт, це знову я :)
В мене постала нова мета вивчити с++ для участі в шкільній олімпіаді (паскаль мені взагалі не подобаеться)
Можете порадить якісь сайти де зібрані функції і тд. (типу php.su), просто скільки шукаю, а толкового і сприйнятливого для себе не можу знайти.


kolya сказав(ла):
Саме простіше на php зробити запит до бази даних і потім вивести результат. Якщо навчився працювати з базами даних то це великий крок вперед, так як ці запити будуть використовуваться в php і в інших мовах при роботі з базою даних
Можна знайти автор особливої ролі не грає. Можна ще подивиться відеоуроки.

Декілька днів знайомий з php, попробував вивести статистику сервера http://fifayer.ru/?map=arctic получилось як для першого разу (майже з 0-ми знаннями php и маленькими познаннями html) не погано. Далі планую створити реєстрацію і тд (тобто розвивати вже не табличку, а цілий сайт)
 

n0mer

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
43
Репутація
23
Спочатку потрібно уявляти ази. А так сайт, як на мене один www.cplusplus.com. Але олімпіаді це навряд поможе, часу місяців 3 і потрібно знати алгоритми, рівень школи не рахую. Щоб відчути, що це таке , як на мене це сайт http://e-maxx.ru
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
n0mer сказав(ла):
Спочатку потрібно уявляти ази. А так сайт, як на мене один www.cplusplus.com. Але олімпіаді це навряд поможе, часу місяців 3 і потрібно знати алгоритми, рівень школи не рахую. Щоб відчути, що це таке , як на мене це сайт http://e-maxx.ru

Алгоритми я вже вловив давно. Мені тільки розібратися з функціями, а також інклюдами (не звичні назви і тд)
В школі правда як завжди "порядок", сказали что олімпіада с++, став вияснати в якій среді буду програмувати на шкільному рівні - дали відповідь що на С#, але ж це (як я взнав) різні речі... такщо зара каша там...:-|
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Amato∫R∫ сказав(ла):
Можете порадить якісь сайти де зібрані функції і тд. (типу php.su), просто скільки шукаю, а толкового і сприйнятливого для себе не можу знайти.
Есть у нас на форуме такой BEHOLDER, он когда-то добрался до республиканской олимпиады по информатике зная всего две функции: чтение из файла и запись в файл :) Остальное чисто алгоритмы которые как ты говоришь
Amato∫R∫ сказав(ла):
я вже вловив давно.
 

ToXyS

Користувач
Реєстрація
11.02.11
Повідомлення
42
Репутація
0
Amato∫R∫ сказав(ла):
Алгоритми я вже вловив давно. Мені тільки розібратися з функціями, а також інклюдами (не звичні назви і тд)
В школі правда як завжди "порядок", сказали что олімпіада с++, став вияснати в якій среді буду програмувати на шкільному рівні - дали відповідь що на С#, але ж це (як я взнав) різні речі... такщо зара каша там...:-|
Покури "Класичні алгоритми". Взнаєш багато нового ;) :D
І, доречі, C# - не середовище, а мова. Середовище для неї - MS Visual Studio, яке, доречі, підтримує і С/С++. Але для рівня шкільної олімпіади буде достатньо середовища DEV-C++
 

Gerbariy

Користувач
Реєстрація
21.02.11
Повідомлення
17
Репутація
0
Amato∫R∫,
Тебе мой совет:
Учи что тебе нравится, а не то, что самое там популярные !
Ты должен иметь цель, из-за которой ты смог бы преодолеть все что станет на твоем пути и тогда ты ее точно достигнешь как говорится: "Нету ничего невозможного запомни это правило на всю свою жизнь !
И вот тогда ты будешь доволен своим достижением и работать будешь в одно удовольствие !
 

n0mer

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
43
Репутація
23
Якщо програмувати на С/С++, то для тієї ж олімпіади середовище MS Visual Studio Express С++ 2010 є у вільному доступі. C# програшний варіант так як запуск байт-кода відбувається на віртуальній машині, а це для завдань в яких жорсткі вимоги по часу програшний варіант. Класична задача олімпіада (торік щось подібне було на обласній) є проміжок чисел, скажімо від 1 до 1000000 вивесті всі прості числа і час виконання 2с.
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
n0mer сказав(ла):
Якщо програмувати на С/С++, то для тієї ж олімпіади середовище MS Visual Studio Express С++ 2010 є у вільному доступі. C# програшний варіант так як запуск байт-кода відбувається на віртуальній машині, а це для завдань в яких жорсткі вимоги по часу програшний варіант. Класична задача олімпіада (торік щось подібне було на обласній) є проміжок чисел, скажімо від 1 до 1000000 вивесті всі прості числа і час виконання 2с.

Знайшов, але тільки для 100, но це не важно)

Код:
#include <iostream>
using namespace std;
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////
bool prov(int a)
{
    int i,k,
        flag;
    for(i = 2; i <= a;i++)
    {
        flag = 1;
        for(k = 2; k*k <= i;k++) 
        {
            if(i % k == 0)
            {
                flag = 0;
                break;
            }
        }
    }
    if(flag == 1)
        return 1;
    return 0;
}
 
int main(int argc, char* argv[])
{
    setlocale(0,"");
    int k = 0;
    cout << "Сто первых простых чисел:" << endl;
    for(int i = 2; i < RAND_MAX;i++)
    {
        if(prov(i))
        {
            cout << ++k << ") " << i << endl;
        }
        if(k == 100)
            break;
    }
    getchar();
    return 0;
}

Поясніть це, що тут робиться?
Код:
for(i = 2; i <= a;i++)
    {
        flag = 1;
        for(k = 2; k*k <= i;k++) 
        {
            if(i % k == 0)
            {
                flag = 0;
                break;
            }
        }
    }
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
О, ще одне, а який компілятор краще використовувати?
 

n0mer

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
43
Репутація
23
Попереднє рішення не набере більше 10 з 100 балів, по часу на великих числах зовсім не пройде. Алгоритм ноcить назву решето Ератосфена і в інеті опису є достатньо, але для розв'язку він на пряму не застосовується. Середовище і компіілятор С++ підходить нормально MS Visual Studio Express 2010 С++, можна звичайно програмувати і в блокноті і проводити компіляцію через консоль на gcc. Ще у рішенні при здачі не повино нічого бути зайвого у виведені крім читання вхідних і вихідних даних.
Для проби своїх можливостей можна зареєструватися http://www.e-olimp.com і рішити декілька задач.
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
Amato∫R∫ сказав(ла):
О, ще одне, а який компілятор краще використовувати?
тобі написали якшо хочеш С++ вчити то хватить тобі DEV C++,як на мене то граще Visual Studio там менше багів.А якщо ти хочше в майбутньому піти по стопам програмера, то С# більше потребується ніж С,С++.Або вчи Java,php.