Якщо завтра - війна?

Кузя

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
83
Репутація
1
Вік
45
Здається нетішинська громада ні сном, ні духом не чує біди, яка може прийти зі сходу. А між тим до референдуму в Криму лишилося 3 дні і Путін почувши запах перемоги вже готовий марширувати на Київ. Майдан і самооборона мовчить, а мобілізацією і не пахне. Читаю Анатолія Гриценка в блозі Укр.правди - волосся на голові ворушиться - учора в структурі Секретаріату Кабміну ліквідовано ... сектор мобілізаційної роботи. І це в такий час. Турчинов невнятно мукає, Яценюк тисне руки американцям і просить кредити, а москалі вже на кордоні Харківщини прогрівають мотори. Ваші думки з цього приводу....
 

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6

светик

Користувач
Реєстрація
02.10.11
Повідомлення
15
Репутація
0
Народне віче 14.03 Палац культури. 18-00
 

Айболит

Користувач
Реєстрація
20.03.14
Повідомлення
41
Репутація
62
Читаю Анатолія Гриценка в блозі Укр.правди - волосся на голові ворушиться - учора в структурі Секретаріату Кабміну ліквідовано ... сектор мобілізаційної роботи. москалі вже на кордоні Харківщини прогрівають мотори.
Вот, новый политик http://p-p.com.ua/articles/46023/? производит вполне положительное впечатление. Думаю у него хватит мудрости найти те точки соприкосновения с народом на юго-востоке, которые помогут сохранить единую и неделимую Украину с ее многонациональным народом.
Я уже писал, что мне импонирует Свобода не только на местном уровне, но и в Свободе есть оторвы как Сашко. К примеру, Фарион. Эта, в свое время ретивая коммунистка, сегодня бьет копытом и волаэ про русско язычных граждан Украины почем зря. Боится, что ее побратимы могут в любой момент вспомнить ее комсомольско-коммунистическую молодость, поэтому и лютуэ?
А до вас, Кузьма, есть вопрос. Волосы на вашей голове улеглись? Или уже покинули умную голову?
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
Я уже писал, что мне импонирует Свобода не только на местном уровне
Хде писал?!
w00t.gif

Анекдот в тему: - Микола, спили березу во дворе. - А шо такое? - Та москали придут, скажут, шо Родина...[DOUBLEPOST=1397223236][/DOUBLEPOST]Ещё один...
Звонок из Питера в Одессу:
- Привет, как вы там?! Это же ужас!
Приезжайте к нам, мы вас всех тут
приютим!
- Погоди, погоди... какой ужас? И
чего мы должны к вам ехать?
- Ну у вас же фашисты захватили
всю Украину!!!?
- Эээ... нет, не всю... пока что
только Крым захватили...
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
от почитав усе це..і думаю а не дай бог...бо всі хто тут відписався...не підуть..будуть діяти на стороні ворога..питання нафіга?[DOUBLEPOST=1397227578][/DOUBLEPOST]а забув дописать.....там уже квартири нема.... чебурашка..а да шкода забув дописать..мене позбавили за рахунок чого рзкажіть?