Комп'ютерна діагностика

kovalenochko

Користувач
Реєстрація
16.04.08
Повідомлення
4
Репутація
1
Напевно багато хто вже чув (чи може сам там був) про комп'ютерну діагностику, яку проводять у нашому місті у Краєзнавчому музеї. Хочу почути відгуки. Я нещодавно водила туди свою доньку і мені ця кантора, інакше не можу назвати, зовсім не внушила довіри.
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
не довіряй, а перевіряй. Якщо вже дуже хочеться, можна перевіритись в кількох місцях. Тоді вже можна і висновки робити.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
ИМХО Cумнівна методика, не викликає довіри...
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
Используется метод Фолля. Сам метод может и не плох. Но от человека, который проверяет зависит очень многое. У нас врачи то не очень.
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
мда, в нас уже що хоч було, не помню на якій вулиці, казали люди також, що є кабінет де діагностують все, і кажуть всі твої болячки......просто смішно. Так само і в Острозі, там точно впевнена, що нічого Вам толкового не скажуть.

Їздила не раз в діагностичний в Рівному, і не жаліюсь, не скажу що там дешево, просто результат видно, і лікування відповідне.
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
оо, комп"ютерну діагностику багато хто робить.. але це просто викачка грошей. показники дуже неточні. Я була на прийомі і лікар по декілька раз перевіряла дані, кожен раз вони були інші. Коротше більше я туди не ходила. за прийом 150 грн взяла. і це без лікування. а препарати - ще 500.. мені набагато більше довіри внушила діагностика по сітківці ока.
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Spanish Fly сказав(ла):
комп"ютерну діагностику багато хто робить..
от я не скажу де...но там діагностує людина, яка до цього немає відношення, просто сама в шоці як таке може бути, але ж гроші роблять все
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Якось передача по ТВ була про ці діагностики.
Провели такий експеримент.
В одному центрі скаржились на одне, в другому на інше, а в третьому взагалі скарг не було. І як думаєте? Було назначено три різних лікування...
От вам і діагностика.
 

kovalenochko

Користувач
Реєстрація
16.04.08
Повідомлення
4
Репутація
1
Ото ж я після того як побувала на цій діагностиці, точніше по рекомендаціях деяких людей, які були дуже задоволені нею, зрозуміла, що це тільки ще один спосіб заробити гроші на нашому здоров'ї. Тепер нікому не рекомендую туди йти!!!!!!!!!!
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
А що собою являє ця "чудо-діагностика"?? Як вона проходить?
 

Rebe

Користувач
Реєстрація
28.01.09
Повідомлення
17
Репутація
0
Робив кілька років тому подібну. Розвод лохів - інакше не назвеш. Сидить дядько в халаті, задає різні запитання із звичайної програми-тесту - яких валом в інтернеті, і для вірності іще перед цим всучить Вам в руки електроди, котрі ідуть до якогось чудо-приладу :) на запитання "що за прилад" - всілякі космічні пояснення, супер-винахід, новизна і в тому ж дусі.. Потім на кольоровому принтаку Вам друкують результати відповідей Ваших, і імовірні захворювання ..
Вкінці чудо-епопеї випишуть пацієнту ліків від 500 до 1тис. (це років 4 тому) і пацієнт іде, ламаючи руки - що робити, як лікуватися.
Ось такий ось простий винахід для пошуку дурачків. Свого часу (4 роки тому) заплатив 70 грн за проходження цієї чудо "комп"ютерної діагностики".
Не ведіться, і не корміть злодіїв та аферистів..
 

kovalenochko

Користувач
Реєстрація
16.04.08
Повідомлення
4
Репутація
1
Это точно!!!!!!!!!!!!!*STOP* *STOP* *STOP*