Кумарить...

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
...коли купляєш сірники за 25 копійок, а вони фіг запалюються >:eek:
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
(не кумарить, а бісить)...коли нажимаєш стрілку "попасти на останнє повідомлення теми" розділу "нові повідомлення", що зверху на форумі, часто густо попадаєш через дуже великий проміжок часу, а інколи так і не попадаєш, здають нерви і мусиш чи закривати глючнутий форум чи самому вручну переміщатись на потрібний пост.
 

Ш_п-Он_кА

Користувач
Реєстрація
09.08.08
Повідомлення
17
Репутація
0
....Коли по 10 разів росказують ситуацію,при якій ти присутствувала......

...Коли діти по 13-15 рочків,пробили язика і вивалюють його...оо дивись дивись я пробила..і скоса дивиться на твій погляд....

...Коли колишній хлопец не може поняти **Міжнами ВСЕ**.....
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Взагалі починаю ненавидіти віртуальне спілкування, бо вже в печінках сидить чути на запитання - "Як ти провів вчорашній день?" відповідь - "Ти ше не бачила нових фоток В контакте?". О, тааак, і ще найкрутіший той, в кого сотні друзів, половину з яких він ніколи не бачив. Хитро продумали засновники сайту той факт, що при бажанні покинути свою сторінку назавжди, треба місяць (два?) на неї не заходити, щоб та повністю видалилась..
:-( :-(
 

Pe3aK

Модетатор
Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Ужэ прям надоидает старый стиль ФОРУМА. Еслиб ево както чуть изминить покруче зделать было бы класно.
Я имею виду другой стиль !
Сообщение от: AdMiRaL_DyPa
... харять деякі тупоголові модери з чату
А это обидно
 

pa4a

Мутний
Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
7
Репутація
0
кумарить коли прокидаєшся невідомо де і голова так болить а в кармані не рубля
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Коли приходить хтось, надуханий пів-літрою духів/унітазної_води.
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
- кумарить уже дуже давно, те що якесь ЧМО завжди перекидає банку з окурками на коридорі;
- сусіди які роблять ремонт, не можуть коридор підмести після себе, там ужас робиться....якісь свині!!!
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
AdMiRaL_DyPa, написав офігєнний текст))...і мене кумарить те що йому мало спасибі поставили
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Кошка в коробке сказав(ла):
- кумарить уже дуже давно, те що якесь ЧМО завжди перекидає банку з окурками на коридорі;
може то дитина, чи собака. А може натякують що хватить курити в суспільних місцях?

мене особисто кумарить вонь сигаретна в ліфтах і на сходових клітках. Діти страждають, бо якесь ЧМО не може на подвір"я чи балкон вийти, справити свою вонючу нужду
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
А мене кумарить коли людина яку сильно шось кумарить розпускає соплі но нічого не робить тільки плачеться.....
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Кум,
розсмішив, собака перекидає..... кожен день????
Кум сказав(ла):
А може натякують що хватить курити в суспільних місцях?
то вже мої проблеми де курити.....
Кум сказав(ла):
Діти страждають, бо якесь ЧМО не може на подвір"я чи балкон вийти, справити свою вонючу нужду
як будеш курити, то будеш виходити і на подвір"я, і на балкон (тільки мало віриться, що будеш ходити)..... діти страждають???? зараз мами гуляють з дітьми маленькими і курять перед ними, а тато накуриться і йде цьомати дитинку .......
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Кошка в коробке сказав(ла):
то вже мої проблеми де курити.....
Кумарять люди, які думають, що світ має крутитись навколо них і їхніх проблем. Може ще всім виселитись з під"їзду, бо хтось там курілку влаштував собі?
Кошка в коробке сказав(ла):
діти страждають???? зараз мами гуляють з дітьми маленькими і курять перед ними, а тато накуриться і йде цьомати дитинку .......
Це так, якщо судити по собі, але не всі такі, тому варто хоть трішки поважати людей навколо себе!!!!
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Кум сказав(ла):
мене особисто кумарить вонь сигаретна в ліфтах і на сходових клітках. Діти страждають, бо якесь ЧМО не може на подвір"я чи балкон вийти, справити свою вонючу нужду
Оооо, вже не кумарить, а аж дратує. Навіть якщо виходять сусіди курити на балкон (зверху чи знизу), всеодно чути у нас в квартирі...
Мені зараз воно аж ніяк не потрібне...
Може хай курять у своїх квартирах і закривають вікна і двері? :D
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
AqUAmoney, Кум,
ще в суд подайде :D
Всі такі правильні стали, ужас!!! Мені також багато чого не подобається, то що мені повішатись??? Ви тільки тут розумні всі, а в очі фіг би сказали :-p
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Кошка в коробке сказав(ла):
AqUAmoney, Кум,
ще в суд подайде :D
Всі такі правильні стали, ужас!!! Мені також багато чого не подобається, то що мені повішатись??? Ви тільки тут розумні всі, а в очі фіг би сказали :-p
А навіщо в суд подавати, коли є тисяча і один спосіб зробити власні проблеми людини дійсно сугубо власними:-[ . Наведіть хоч один аргумент чому від вашого курива має страдати сусід і його діти, а не ви і ваші діти. В чому їх вина, що ви хочте отримувати задоволення?

Чесне слово вже спасу не має і совісті, одні отримують задоволення, а інші пожежі від таких задоволень на балконах чи під"їздах. Якась міра ж має бути? Гидко під будинком ходити, коли бачиш встеляну клумбу і двір бичками. Хіба це не буде кумарити? Коли вже акциз та штрафи піднімуть до європейського рівня?
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Кошка в коробке сказав(ла):
Всі такі правильні стали, ужас!!!
це з віком приходить, в тебе все попереду.

Ще, не то шо кумарить, смішно просто. Коли малолєтки випендрюються один перед одним, хто круче, шляхом вдихання вонючого диму:). Та-а-акі вже серйозні стоять, шо куди там. Смішні вони, ці діти.

А, ще кумарить коли пісяють в під"їздах.

добавлено через 6 минут
Кошка в коробке сказав(ла):
а в очі фіг би сказали
та жалієм дурненьких:-p , а не треба би, ти права

Ще забув, що за память стала. Коли після посиденьок курящих вся клітка запльована слюною. Оце вже точно блювати хочеться від такого
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Кум сказав(ла):
Ще забув, що за память стала. Коли після посиденьок курящих вся клітка запльована слюною. Оце вже точно блювати хочеться від такого
оце точно, потім хоть бери і в чоботях ходи...
- ще кумарить коли какають в під"їздах ггг
- коли робиш зауваження цим малолєткам, щоб не мусорили чи ще щось, то в свою адресу чуєш скільки слів гарних, і таке відчуття що ти ще менша за них.....
 

_Doll_

Користувач
Реєстрація
26.08.08
Повідомлення
18
Репутація
0
... коли вночі під вікнами м'явкають коти, і гавкають собаки..
... коли п'яні сусіди включають в час ночі музику і стрибають, що ніби стеля на голову падає...
... коли сусіди топлять тебе ...
... коли вимикають світло і зразу ж включають, особливо, коли пряцював за комп'ютером набрав 2 сторінки тексту, а воно вимикнулось..
...коли їдеш до бабульки в село картошку копати...
... коли хтось випив 2 глотки алкоголю, і притворяється , що він під кайфом...
...коли балакають за чиєюсь спиною...
... коли не робить інет...
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
...коли підходиш до під'їзду, починаєш шукати ключі, і знаходиш їх в останньому 4 чи 5 кармані, перед цим промацавши всі інші.