лічильники на воду

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
підскажіть,чи обов'язково здавати на повірку лічильники на воду? від багатьох чув що не обов'язково- це робота водоканалу( по договору). я не можу знайти свій договір тому і запитую.є такі, які 10 років від дня встановлення лічильників ніразу не носив на повірку- без проблем.
 

grim

Користувач
Реєстрація
24.01.09
Повідомлення
39
Репутація
5
лічно в мене коли прийшла пора перепровіряти - я почитав інтернет, договір, та та за здоровим глуздом рішив що це робота водоканалу. Тому не знімав і не носив.

Раньше один раз знімав і носив. Це відбувалось так: Позвонив сказав що пора перепровіряти, мені відповіли що добре можете самі зняти і перепровірити(за ласні кошти), коли буде акт про відповідність, позвоніть, наші люди прийдуть та опломбують :)

Ви поняли, вам самостійно усно дозволяють зняти пломби :) Потім ще можуть вас за це і наказати! Вартість перепровірки закладається у тарифу.

Чомусь вам не дають самому знімати і перепровіряти лічильники на газ чи електроенергію!

В договорі то вроді написано що це ваш клопіт, але є "зразковий" договір затверджений законом, наш договір на той час йому не відповідав!
 
  • Подобається
Реакції: sjava78