Мамочки подскажите! :)

  • Автор теми Eifa
  • Дата створення

Eifa

Продавець
Користувач
Реєстрація
11.03.10
Повідомлення
87
Репутація
2
Милые мамочки..,да и папочки,если в курсе..)) :) ;)

Вот устраиваю ребёнка в сад..
Нужно внести ,так сказать,"благотворительный взнос" ..

Сколько?!

Я ,честно говоря,в растерянности.. Узнала в Одессе..,так там 3500грн..,уверена,что у нас ТАКИХ расценок нет..

Кто сколько платил? Буду признательна за любую инфу.. @-->--
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Лично я 2 года назад платила 400 грн.
 

Фиалка

Користувач
Реєстрація
06.05.11
Повідомлення
38
Репутація
5
Мені теж давали реквізити для благодійного внеску, але я вирішила принести в садочок канцтоварів (паперу, ручок, файлів). Це їм скоріше потрібно, ніж гроші в "общем котле", які вони навряд чи зможуть використати на купівлю тих же канц. товарів. Я думаю, що й іграшки теж можна приносити.
Після влаштування в групу Вам ще довго прийдеться здавати "благотворительные взносы" на все, що буде потрібне для садочка.
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
минулого року платила 300 грн, це у 8 садочку.
 

Eifa

Продавець
Користувач
Реєстрація
11.03.10
Повідомлення
87
Репутація
2
Спасибо,девчёнки!
Думаю...где-то гривен 300 будет нормуль.. @-->--
 

Igwar

Користувач
Реєстрація
24.10.07
Повідомлення
51
Репутація
0
Вік
41
далі продовжуєм викормлювати корупцію, а потім жаліємся що нічого ніхто не хоче робити поки не підмажеш.
А нічого не треба давати, ніяких взносів, хто заставить? А якщо хтось заставляє то напишіть тут його прізвище і ім"я та ким працює. Хай всі побачать
 

Eifa

Продавець
Користувач
Реєстрація
11.03.10
Повідомлення
87
Репутація
2
Igwar,понимаете если мне не давать "благотворительный взнос",то тогда мне надо обязательно записываться предварительно,стоять в очереди на место в садике (а мест ооочень нет(со слов заведующей))..
Когда заходила в 7-ой.. нас записали как 119(!)...
А мы приехали с другого города... Плюс с не местной пропиской... Мне проще дать этот взнос и поскорее отправить дитя в сад...,ежели тратить время и нервы...
Я не говорю,что это "правильно"... Но мне лично ТАК удобней...,тем паче заведующая не настаивала...,а предложила.. :)
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Тем более деньги идут на ремонт садика. А наше "хорошее" гос-во не очень помогает в нынешнее время! Элементарно крышу залатать..не откуда деньги взять! Так что лучше пусть нашим детям на голову капает?
 

Igwar

Користувач
Реєстрація
24.10.07
Повідомлення
51
Репутація
0
Вік
41
Eifa,завідуюча культурно запропонувала дати взятку. Що місць немає вам просто сказали, ви ж не бачили ні списків, ні якихось конретних даних. Виходить ви дали взнос і вас взяли до садка бо у вас є можливість, а якщо в когось такої можливості не має, то все він не піде в садок, виходить ви чиєсь місце зайняли? Все це маячня, місця є, просто є причина вимагати у вас ці кошти. І прописка тут ні до чого. Сьогодні якщо директор школи чи завідуюча садка говорить вам, що ваша дитина не може бути прийнята бо в неї прописка не нетішинська - можете відразу іти скаржитись, оскільки жодна прописка не грає ніякої ролі. Оскільки відповідно до Закону України "Про освіту" кожна дитина має право на освіту і ніхто не може їй заборонити її здобувати, а тим більше такими способами. Це вже буде з боку керівника закладу кримінальний злочин.
А всі криші в наших садках якраз і латаються за державні коштиі як здається 8 садок зупинився через поломку обладнання то його ремонтували за кошти державні. А ті гроші що збираються під видом благодійної допомоги - важко з впевненістю сказати що над ними ніхто не проводить ніяких оборуток. Цеж ніяк не можна проконтролювати.
 

Дід Грибубля

Користувач
Реєстрація
29.05.09
Повідомлення
58
Репутація
0
Igwar, все правильно, все вірно. Але Закон Україн "Про освіту" це відноситься до школи. В садочках є обмеження на кількість дітей в групі, відвідують вони чи ні, неважливо. В данний момент дійсно кількість дітей навіть більша ніж дозволенно.
Відносно "добровільного внеску", це вже залишається на совісті тих кому вони надходять, чи буде він використаний с користю, чи залишиться у когось. Добровільний внесок може здійснюватись в банк на рахунок садочка. В такому випадку гроші будуть використанні по призначенню.
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
Куда прокуратура смотрит...? Мы малого в садик без взносов в 8-й водили, выходил я в управление образования два дня после работы. Это вся мзда была, а мне за Украину обидно. Когда страна борется за рождаемость и обучение + воспитание... До чего дошли... Ужас!
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
B_DaviS сказав(ла):
Так что лучше пусть нашим детям на голову капает?
Област выделяет реальные средства, если мер и рада не подавали заявку то шишь и выделяют! В этом случае совершенно не согласен!!!

добавлено через 44 секунды
B_DaviS сказав(ла):
Так что лучше пусть нашим детям на голову капает?
Область выделяет реальные средства, если мерша и рада не подавали заявку то шиш и выделяют! В этом случае совершенно не согласен!!!

добавлено через 31 секунду
B_DaviS сказав(ла):
Так что лучше пусть нашим детям на голову капает?
Область выделяет реальные средства, если мерша и рада не подавали заявку то шиш и выделяют! В этом случае совершенно не согласен!!!
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
B_DaviS сказав(ла):
Тем более деньги идут на ремонт садика. А наше "хорошее" гос-во не очень помогает в нынешнее время! Элементарно крышу залатать..не откуда деньги взять! Так что лучше пусть нашим детям на голову капает?
Ти впевнена, що дані гроші підуть на ремонт садіка, а не дачі чи квартири?
 

Eifa

Продавець
Користувач
Реєстрація
11.03.10
Повідомлення
87
Репутація
2
Igwar сказав(ла):
Eifa,завідуюча культурно запропонувала дати взятку. Що місць немає вам просто сказали, ви ж не бачили ні списків, ні якихось конретних даних.
Не поверите!! Бачила!!!
Журнал заведующая принесла и я своими глазами видела,что в группах по 20-ть детей!! При том,что в яслях должно быть не более 15 детей!!

добавлено через 1 минуту
Дід Грибубля сказав(ла):
Добровільний внесок може здійснюватись в банк на рахунок садочка.
так и есть. Мне дали реквизиты садика.
 

Eifa

Продавець
Користувач
Реєстрація
11.03.10
Повідомлення
87
Репутація
2
Igwar, вот Вам ещё пожалуйста случай в нашем городе.. Снова удивлены?!)))
Лично я - нет...

Печально всё это,безусловно..,но увы.... в такой стране живём...
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Gens сказав(ла):
выходил я в управление образования два дня после работы
Розкажіть докладніше куди до кого ходили, що говорили. Ато я теж в шоці від такої ситуації. Таке відчуття, що до народження дитини я жила в зовсім іншому простому і правильному світі, а зараз, коли доводиться стикатись з так званим суспільним життям, державними установами, моєму здивуванню не має меж. Мало того, що відношення свинське (це я вважаю частіше всього пережитком радянських часів), грошей вимагають, так самі ж люди підтримують такий порядок речей, не вимагають поваги до себе, не шукають справедливості ("всі платять і я буду платити"). Треба з цим щось робити, так жити не можна.
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
Авария сказав(ла):
до кого ходили, що говорили
Подробно не вспомню, возле айвенго рядом за школой управление, подошел к девушкам, принес коробочку конфет и попросил определить в 8-й садик. Дня через три подошел узнать как и что, а мне ответили вопросов нет, мой малой в списках. После в садик пришел поговорил с директрисой и всё, малого дальше жена и я привели и всё нормально. В начале на пару часов водили, - пока привык, потом на целый день оставляли. Проблем вообще не было, но это было примерно 9 лет назад.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Знаєте, моїй дитині туди ходити 4 роки і якщо держава така бідна і нещасна - то так, я здам гроші і куплю їй усе необхідне. Звичайно не на рахунки банківські гроші перекидати, а робити це все через батьківський комітет... ИМХО, якщо не я, то хто подбає про комфорт і затишок моєї дитини? Держава? Не смішіть мене.....
Інша справа, що в такому випадку краще було б, якби відкрили приватний садочок.... Тоді взагалі без проблем....
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Gens сказав(ла):
это было примерно 9 лет назад
Та отож.
Kotja сказав(ла):
я здам гроші і куплю їй усе необхідне
Воно то так, але ж не забуваємо про малозабезпечених, багатодітні сім'ї, самотніх мам.. Їм не ходити в садок? Чи, якщо пощастить, ходити в обідраний і без іграшок, фломастерів і т.д.? Таки "за державу обидно".
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
я погоджуюсь... але іншого не дано....