Мобілізують комісованих

  • Автор теми vbnm
  • Дата створення

vbnm

Користувач
Реєстрація
07.05.14
Повідомлення
2
Репутація
0
Мій чоловік був визнаний в квітні 2015р. непридатним до військової служби згідно ст.23в, сьогодні його мобілізували, і я знаю, що в Нетішині він не один такий. Чи може хтось щось сказати з цього приводу?
 

Сырнык

Користувач
Реєстрація
14.08.09
Повідомлення
29
Репутація
6
Мій чоловік був визнаний в квітні 2015р. непридатним до військової служби згідно ст.23в, сьогодні його мобілізували, і я знаю, що в Нетішині він не один такий. Чи може хтось щось сказати з цього приводу?
1 ст. 23"в"
Ограниченно годен к военной службе по какой-нить болезни.
Призыву в мирное время не подлежите, а в случае войны, куда-нибудь в тыл. Категория В, т. е. ограниченно годен. В мирное время освобождается от призыва, а в военное время годен к нестроевой службе.
 

SvetLana

Користувач
Реєстрація
24.02.15
Повідомлення
1
Репутація
1
Я что-то пропустила? У нас уже не АТО? Уже официально признали, что в Украине война?
 
  • Подобається
Реакції: kolya

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
@Сырнык, може Ви не в курсі, але офіційно у нас війни нема і не буде..бо як тільки оголосять війну можна забути про кредитування МВФ..а без кредитів країні буде точно дефолт.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59

vbnm

Користувач
Реєстрація
07.05.14
Повідомлення
2
Репутація
0
Дякую, що відгукнулись. Мій чоловік комісований, є всі документи і записи у військовому квитку. Викликали до військомату ніби просто на розмову. Там повернули акт про непридатність до служби і направили до голови лікарської комісії, сказали, що неправильно написано, що його помилковово визнали непридатним. Голова ЛЛК показала нам лист міноборони, де написано, що при визнанні непридатності потрібно уважно дивитися розшифровку до статті згідно додатку №3 табиця "Б" графа 7 переліку хвороб, де придатні майже всі. В акті своє заключення про непридатніть не змінила, бо воно правильне, просто знизу дописала, що відповідно до цього додатку придатний до служби. В додатку №3 написано, що він стосується військовослужбовців, які вступають на контрактну службу. Привіз документи у військомат, дали до ранку час, щоб зібрати речі.
Сьогодні, коли відправляли в учебку, хотіла зробити копії документів сказали, що вони в Хмельницьку. А в Хмельницьку, де їх розподіляли на частини, цих документів ніхто не дивився, написали "здоровий" не дивлячись на скарги. Через 15 днів кажуть підуть в АТО і що відсьогодні рахувати рік до "дємбеля".
Ще сказали нам, що по Нетішину комісовано за останній рік найбільше людей, остання мобілізація виконана на 10% і тому їх штурмують.
Кажуть в понеділок мають відправити ще 35 чоловік комісованих з Нетішина. Може хтось знає щось. Він не котрактник, підписувати нічого не давали, чи мають право забирати і чи є сенс оспорювати? Може хтось знає куди звернутися за допомогою?
Мій тел.0680585670
 

Сырнык

Користувач
Реєстрація
14.08.09
Повідомлення
29
Репутація
6
Ви мене незрозуміли, я Вам дав розшфровку сатті, що війни немає офіційно сам знаю,але війна йде і гинуть наші хлопці.Сумно.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
@Сырнык, зрозуміли, але якщо людина комісована з приписом не придатний до служби в мирний час на яких підставах його мають право зараз мобілізувати? офіційно у нас АТО, а не військовий стан.
 
  • Подобається
Реакції: kolya

Сырнык

Користувач
Реєстрація
14.08.09
Повідомлення
29
Репутація
6
@Сырнык, зрозуміли, але якщо людина комісована з приписом не придатний до служби в мирний час на яких підставах його мають право зараз мобілізувати? офіційно у нас АТО, а не військовий стан.
А цього я незнаю, мабудь воэнкому встановили ліміт на людей, ось він і гребе всіх.