Націоналізм. Хвороба людства чи ліки від духовного занепаду?

  • Автор теми vito
  • Дата створення

vin4ens

Користувач
Реєстрація
19.09.11
Повідомлення
8
Репутація
4
@Знахарь покажу Вам предісторію:
коля:А яка різниця між українцем, росіянином чи китайцем?
@kolyaА яка різниця між рідною дитиною,сусідською дитиною і китайською дитиною?Хай це буде відповіддю на твоє питання.
Питання очивидне і люба морально здорова людина дає відповідь за 1-2 секунди.Я бачу, що Ви Знахарю лайкаєте один одного,але не опускайтеся до рівня колі.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Питання очивидне і люба морально здорова людина дає відповідь за 1-2 секунди.
Правильно на дану відповідь я і потратив стільки часу. І потрібно питання чітко задавати чітко питання, щоб отримати чітку відповідь. Ну ок, тоді підемо по вашій логіці, от припустимо, я українець в мене є 3 сина один українець, другий китаець, третій негр. Кого я повинен більше любить?
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
я українець в мене є 3 сина один українець, другий китаець, третій негр.
Это Вы, Коля, тогда не украинец, а скорее какой-то араб, владелец гарема...
good2.gif

"Жить нужно так, чтобы было стыдно рассказать, но приятно вспомнить"?..
acute.gif
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Это Вы, Коля, тогда не украинец, а скорее какой-то араб, владелец гарема...
good2.gif

Ось арабів Ви щойно нищівно принизили, порівнявши їх з "kolya", адже хто, як не араби максимально зберігають свою національну ідентичність - основу націоналізму ... Тут, скоріше, потрібно Столипіну слово дати: "Народ, не имеющий национального самосознания - есть навоз, на котором произростают другие народы."
 

vin4ens

Користувач
Реєстрація
19.09.11
Повідомлення
8
Репутація
4
от припустимо, я українець в мене є 3 сина один українець, другий китаець, третій негр. Кого я повинен більше любить?
Неадекватне питання як і опонент відбиває бажання продовжувати дисусію,але 2-ма тезами спробою завершити спілкування з цим-колею:
-kolya:"от припустимо, я українець..."Дійсно,ти тожеш тільки припускати(бо тобі до українця,як до неба на карачках і байдуже,що в тебе пише в свідоцтві про народження і який суфікс в твоєму призвіщі(-енко,-єнко,-ук...),але це і добре назвав би ти себе українцем,ти розбавив би нашу гідну націю тією річчю про яку говорив Столипін,на пост вище у Сергія.+ще один потенційний,та що там - фактичний зрадник.Таких як ти,коля,"несвідомих українців" називають одним словом...
-те що тобі українцем не бути - очевидно,а от чоловіком можеш спробувати стати...чого тобі й бажаю.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
-kolya:"от припустимо, я українець...
Припустимо, це тому, що як я пивав вище
І ще питання до "щирих українців" хто з вас може сказати, що він 100% українець?
Я не можу сказати які національності в мене були в роду і думаю більшість може максимум до 4-5 коліна
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
от припустимо, я українець в мене є 3 сина один українець, другий китаець, третій негр
banghead
Коля, а кутю завтра ти будеш їсти китайськими паличками під пісні шаманів вуду?
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk