Нетешин занял первое место в рейтинге.

Felkree

Користувач
Реєстрація
27.12.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Городок атомщиков в Хмельницкой области Нетешин занял первое место в рейтинге самых доступных для жизни городов Украины. В этом городе за 1,25 грн. можно проехать в маршрутке, а на 43 грн. закупить основные продукты на несколько дней, отоварившись трёхлитровой банкой черники за 10 грн. на десерт.
Де в нас у місті можна купити трьох-літрову банку чорниці за 10 грн, та де в Нетішині ходять маршрутки по 1,25 грн ?
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Felkree, я саме такі питання задати хотіла)

Літра чорниці цього року коштувала 16-25 грн!)) а маршруток у нас взагалі немає)
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Назвіть мені провідного інженера з зарплатою 15000 грн =-O
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
"ведущего инженерного персонала"
чувствуешь отличия или нет?
 

ОбиВанКеноби

Користувач
Реєстрація
21.01.12
Повідомлення
68
Репутація
2
так що провiдний iнженер не э провiдним iнженерним персоналом? Хто ж туди входить?)
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
ОбиВанКеноби сказав(ла):
Хто ж туди входить?)
Операторы реактора и все от зам. начальников цехов. Это меньше 10% персонала
 

ОбиВанКеноби

Користувач
Реєстрація
21.01.12
Повідомлення
68
Репутація
2
От не отримують зами нач цехiв 15 тис i не належать вони до провiдного iнженерного складу, вони керiвники.
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
шось вони вже таке напороли в тій статті, вартість маршрутки 1.25 яких в нас навіть нема))))да і для 36 000 людей і такого малого міста нема сенсу навіть робити ті маршрутки)))хібашо вони мали наувазі ті маршрутки які їздять між містами)))то ті бувають підвозять а чорниці навіть літру за 10 грн не купиш а тут аж 3 літри кажуть))
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Yuriy сказав(ла):
Нетешин занял первое место в рейтинге.
тепер зрозуміло, що життя в країні покращується тільки в новинах і в різних рейтингах)))
 

Дід Грибубля

Користувач
Реєстрація
29.05.09
Повідомлення
58
Репутація
0
Шановні, ви напене жодного разу не їхали громадським транспортом приміського значення, там написано проїзд по місту 1-1,25 грн. Так що це вірно. Відносно чорницю все просто, Нетішин розташований в зоні де чорниці багато, а цього року врожай.
Питання в іншому, чому не порінювали кавуни і Миколаїв, абрикоси і Кам'янець-Подільський і т.д. Порівнювати треба не чорниці, а скільки коштує квартира, компослуги в порінянні з заробітньою платнею.
 

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
kolya сказав(ла):
мені провідного інженера з зарплатою 15000 грн
Я, только в переводе на гривны - у меня гораздо выше зарплата.
 

ToXyS

Користувач
Реєстрація
11.02.11
Повідомлення
42
Репутація
0
Хорошо у Вас там в Нетешине...
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
Давайте трезво смотреть на рейтинг, а то, что написано в статье, это заказуха, чтобы пропиарить новую нелигитимную власть перед выборами.
И посмотрите кто дает оценку, тушка №1 секретарь степаненко-предатель от БЮТа:

Да он сделал себе карьеру, теперь детям стыдно говорить, что он их отец.
А если взглянуть на таблицу рейтинга http://i5.focus.ua/a/0x0/5443943.jpg, то там нет ни одной заслуги, которую могли бы хотя бы формально приписать себе альянс синих и белых тушек. Журналисты обращают внимание на низкие комунальные услуги, то ценой немалой крови их уменшила мэр Омельчук О. Ксати за это она поплатилась своим креслом!!! Ибо после того, когда мэр сняла Никитчука-начальника ЖКО, который замахнулся на тариф 3,6 грн. за 1 м2 ( в Киеве кстати средний тариф 3,18 грн.), её незаконно отстранили, устроив в городе переворот. А теперь эти тушканы говорят, что низкие тарифы-это их заслуга. Да врали, врут и будут врать эти тушки. Интересно будет сравнить через год по реальным заслугам тушек какое место дадут городу.
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Apple, я скажу де заказуха! Заказуха це ВИ!!!

Ви скрізь на форумі гадите своїми повідомленнями в яких хвалите Омельчук і Преподобного!
Можливо Омельчук щось і зробила доброго, але якщо порівняти з тим що вона обіцяла і не зробила, з тим за що взялась і не виконала, то те хороше і не видно!!!
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
Мася сказав(ла):
Apple, я скажу де заказуха! Заказуха це ВИ!!!

Ви скрізь на форумі гадите своїми повідомленнями в яких хвалите Омельчук і Преподобного!
Можливо Омельчук щось і зробила доброго, але якщо порівняти з тим що вона обіцяла і не зробила, з тим за що взялась і не виконала, то те хороше і не видно!!!
1. Вам не нравится правда? Для вас есть лотел и нетешинский весник-наслаждайтесь заказухой и не читайте форум.
2. Я никого не пиарю, а пишу факты, факты-вещь упрямая!
3. Если что не сделал мэр из запланированого за год с хвостиком, то благодаря тушкам, которые всё блокировали, чтобы потом устроить переворот и вешать лапшу вам, что сняли мэра за бездействие. И это тоже уже факт!
4. Не пытайтесь перевести тему в сторону, давайте обсуждать рейтинг и каким боком к нему относится ваша любимая голубая власть.
 

FrYkT

Користувач
Реєстрація
27.03.09
Повідомлення
101
Репутація
22
Apple,
хватить нести єрунду, вже надоїли з Вашою Омельчук. Що наняли вас щоб Ви писали, чи ще якийсь варіант?? Омельчук зробила рівно нічого.
А на рахунок рейтингу міста, то таки так багато дечого перебільшено, але сумніваюсь що хтось з Нетішина(кому це потрібно) міг замовити цей піар в журналі Фокус
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Apple,
1. я знаю правду і не зі сторони лотела та вісника (якими вже не цікавлюсь роки 4)
2. ваші факти більше змахують на піар особисто Омельчук і Преподобного.
3. їй ніхто не забороняв підіймати тему про діток отруєних в садочка (а вона себе била в груди і казала, що правда буде) але ж братика вона свого здати не змогла). І за собак дворових теж мова велась, але то тільки мова була. Таких "і" ще тьма.
4. Я ніколи не підтримувала ПР і їхню політику, а навпаки була завжди проти!

А про рейтинг тут і немає що казати. Брешуть як можуть. Роблять з нас дурників. Давно пора скинути бомбу на ВР і ще перестріляти більшість наших депутатів. % так 99)
 

phoenix23

Користувач
Реєстрація
18.06.12
Повідомлення
17
Репутація
1
Живу в Нетешине 1,5 года (балдею, очаровательный городок). Насчет "самого дешевого" - эт, пожалуй, они погорячились, но в Хмеле жить дороже ИМХО.
Но в Нетешине неприятно удивляет цена на комун.услуги, а именно за отопление и гор.воду. Насколько я понимаю, обогрев - это всего лишь побочное явление работы станции. Так почему же ТАКОЙ ВЫСОКИЙ тариф??? К примеру, Туркменистан, который добывает газ, своему населению отдает его бесплатно.
В общем,
Давно пора скинути бомбу на ВР і ще перестріляти більшість наших депутатів. % так 99)
+100500