Нетішинців з днем героїв!

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
ThDLu2gE4pU.jpg

Шановне товариство,

від імені Всеукраїнського об"єднання "Свобода" дозвольте нам, нетішинській організації ВО "Свобода" привітати Вас з величним святом - Днем Героїв!

Чи думали колись ми, перечитуючи Історію Визвольних Змагань українського народу, що і нашому поколінню доведеться боронити Українську Державу? Чи думали ми, що в Історію України поряд з подвигом Героїв Крут, буде вписана нова глава Героїв Небесної Сотні?

Український народ надзвичайно терпеливий та ліберальний до своїх поневолювачів. Саме ці європейські чесноти не дозволяють нам раз і назавжди позбутися совітського минулого. З одного боку, до толерантності закликає європейське суспільство, а з іншого боку, українське суспільство не достатньо вимагає у радикальний та дієвий спосіб повної люстрації української влади, безкінечно шукаючи компроміс з ліберастичною владою.

Але чи можуть бути компроміси з ворогом? Чи потрібно толерувати ворога?

Декалог Українського націоналіста розпочинається наступною тезою: "Здобудемо Українську Державу, або загинемо у боротьбі за неї!" Чи є в цій тезі місце для компромісу? Чи бачите Ви в ній заклик до терпимості?

ВО "Свобода" у своїй риториці постійна 23 роки свого існування. Ще на початку незалежності партія чітко вказувала на загрозу Україні з боку кремлівської Росії. Разом з тим, ВО "Свобода" неодноразово наголошувала, що основним союзником у цьому протистоянні є російський народ. Наші слова виявились пророчими - ми маємо конфлікт на сході і спровокований та підтримується він фашистським російським режимом.

Саме і тільки ВО "Свобода" у своїх програмових засадах наголошувала, що Крим має бути не автономією а звичайною областю у складі України - тепер ми платимо за це тимчасовою окупацією.

Ми прогнозували національно-соціально революцію - вона відбулась і продовжується (!!!). Зверніть увагу, на скільки здійснились слова молодого та талановитого політика Юрія Михальчишина, який рік тому зпрогнозував, об"єднання "гуцулів з трембітами та шахтарів з бітами" для повалення донецько-фашистського режиму.

Усі продажні соціологи малювали для Януковича другий тур виборів і обговорювали, хто стане для нього суперником. І тільки ВО "Свобода" вустами Олега Тягнибока говорила: "а з чого ви взяли, що Янукович буде у другому турі?". Егей, риги, де ваш"лідер", яким ви ще не давно так пишалися і підтримували?

ВО "Свобода" завжди була, залишається і буде антикомуністичною партією. Ми завжди наголошували, що союзники фашистів під час Другої світової війни мають бути засуджені і заборонені. І лише нині ця наша вимога почала озвучуватись "нац-демами".

ВО "Свобода" вимагає ПОВНОЇ ЛЮСТРАЦІЇ діючої влади. Не тієї псевдо-люстрації, яка відбулася, приміром, у судах - ми вимагаємо повних та докорінних змін! І першим, хто вніс законопроект про люстрацію був саме Олег Тягнибок вже в далекому 2005 році.

Ми вимагаємо виборності суддів, міліціянтів, скасування держадміністрацій, розширення повноважень органів місцевого самоврядування.

На гасло "Слава Нації!" відозва звучить "Смерть Ворогам!". Найбільший ворог всередині кожного з нас - це малодушність, другосортність, меншовартість, малороство, терпимість до несправедливості, тощо ... Знищивши ворога всередині нас, нам до снаги побороти ворога всередині країни і нам не зможе загрожувати будь-який зовнішній ворог.

Тож долучайтесь та приєднуйтесь до Боротьби! Станьте прикладом для своїх нащадків!

Слава Нації! Смерть Ворогам!
 
  • Подобається
Реакції: Сырнык