Нетішинських козаків заставляють їхати підтримувати антимайдан ??

Ambrozu

Користувач
Реєстрація
29.08.08
Повідомлення
6
Репутація
7
Поширюється інформація що Нетішинських козаків заставляють їхні керівники їхати на приборкання євромайдану. Навіть конкретні "розцінки" з"явилися :день простояв-200грн.,ніч простояв-350грн.(можливо за добу). Чи це правда? В кого є яка інформація? P.S.(Хочеться вірити,що таких не знайдеться)
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk

Русская_рулетка

Користувач
Реєстрація
10.01.12
Повідомлення
38
Репутація
5
Вік
33
Если это и правда,то думаю,никто не признается.Потом же от руководителей и получат.Будем надеяться,что это неправда
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Точної інформації не маю, та у четвер у другій половині дня поряд з опорним пунктом козаків у ТЦ було помічено групу молодих людей у спортивному одязі. У розмовах було чути, щоб далеко не розходились, бо ось-ось має бути автобус на Київ.
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Будем надеяться,что это неправда

Угу, сподівайтесь ... ;)

"Керівництво" міста завіряло перед відкриттям ЦНАП, що "віднайде 50 підготовленних чоловіків спортивної зовнішності для зносу будь-якого пікету" під час відкриття цього "центру надання аферистичних послуг". Я стверджував, що мова може йти ТІЛЬКИ про нетішинських "козаків". За 1 (один) день до відкриття один з "козаків" запевняв, що "козацтво" категорично "поза політикою" і, мовляв, "бути такого не може". Також за 1 (один) день "козак" з найдорожчими погонами у Нетішині стверджував, що "ні в жизнь" ...

У результаті, гауляйтера януковича (почесний голова партії регіонів) у Хмельницькій області - ядуху (голова обласної організації партії регіонів) щиро вітало і віддавало честь (хоча, яка там честь) нетішинське "козацтво" у складі біля 30 ряжених, не враховуючи "берегинь" та "джурів" (дітей поза політикою).

9831501_f681dd71.jpg

Решта 20 осіб спортивної зовнішності - доблесна нетішинська міліція ...

Тому, власне, одного разу продавши "честь", не бачу нічого дивного, якщо за договірну ціну торганули і гідністю на "АнтиМайдані" ...

ЗІ: Разом з тим, я сподіваюсь, що хлопців просто "розвели, як котят ..." і вони дійсно не знали, що їх просто використають.

ЗІІ: якщо ж участь була свідомою, то "... і докажем, що ми браття козацького роду" - це точно не про наших козаків.
 

Sokrat

Користувач
Реєстрація
07.03.08
Повідомлення
118
Репутація
27
Та які вони козаки? навідь на "козачків" не тянуть, так... на клоунів ряжених.. Нічого святого в душі не мають, раз під кримінал прогинаються
 
  • Подобається
Реакції: Ambrozu та Sergiy Ryzhuk

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
За 1 (один) день до відкриття один з "козаків" запевняв, що "козацтво" категорично "поза політикою" і, мовляв, "бути такого не може". Також за 1 (один) день "козак" з найдорожчими погонами у Нетішині стверджував, що "ні в жизнь" ...

У результаті, гауляйтера януковича (почесний голова партії регіонів) у Хмельницькій області - ядуху (голова обласної організації партії регіонів) щиро вітало і віддавало честь (хоча, яка там честь) нетішинське "козацтво" у складі біля 30 ряжених, не враховуючи "берегинь" та "джурів" (дітей поза політикою).


Не мы такие, жизнь такая - наверное такая позиция руководства казаков. Или же просто оно решило занять нужную позу: говорим всем, что мы вне политики и нас наивно используют. Но почему-то не видно их на митингах в защиту конституционных прав людей на мирные демонстрации, не видно их в таком количестве на встречах с народным депутатом от Нетешина, не говоря о флаге Евросоюза на офисе казаков в ТЦ, как видно его на офисе Славутских казаков на пляже. Зато их видно везде где есть Ядуха и Ко:
http://partyofregions.ua/ua/news/50548fcdc4ca424919000262
 

адмиралъ

Користувач
Реєстрація
28.09.13
Повідомлення
10
Репутація
7
прффффффффф...............
чесно, мне было очень странно видеть казаков на открытии ЦНАПа етими "бандитскими" елитами нашей страны
ведь я считал что ето внеполитическа общественная организация а теперь вот и не знаю что думать
а откуда вобше взялась информация о точ что казаков призивают ехать на антимайдан????
мне просто интересно
 

Ambrozu

Користувач
Реєстрація
29.08.08
Повідомлення
6
Репутація
7
Те,що "козачків"активно закликють підтримувати діючу владу ні для кого не секрет,та і формувли їхній склад в тому ж напрямі.Шкода,що багато з них таки перебувають під "комуняцьким гіпнозом".І ,на мою думку,немають вони права називатися козаками,хоча інколи займаються хорошими справами.А от по відношенню до свого народу багато зних -- так-"козачки заслані"
 

ЗиНа

Користувач
Реєстрація
28.11.13
Повідомлення
2
Репутація
2
Козяки против власти не пойдут
 
  • Подобається
Реакції: Ambrozu

Толян

Користувач
Реєстрація
31.08.09
Повідомлення
18
Репутація
3
Вік
39
що мало козаки зроили дя Нетішина!!!
Ви люди неблагодарні,вам дай золоту влалду всеодно ГАВНО...[DOUBLEPOST=1388174778][/DOUBLEPOST]влада тут непричом ВСЕ ДІЛО ВНАС...
 
  • Подобається
Реакції: kolya

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
що мало козаки зроили дя Нетішина!!!
Ви люди неблагодарні,вам дай золоту влалду всеодно ГАВНО...[DOUBLEPOST=1388174778][/DOUBLEPOST]влада тут непричом ВСЕ ДІЛО ВНАС...
І що ж такого грандіозного "козачки" зробили для Нетішина?
 
  • Подобається
Реакції: V@DiK

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
А що зробила опозиція?
Коля, ти єврей? Що питанням на питання відповідаєш? При чому тут опозиція? Тема про козаків, які тут вихваляються своєю роботою для Нетішина. Особисто я, окрім "ряжених" на масових гуляннях нічого особливого не помітив. От і попросив аби мені очі відкрили.
 
  • Подобається
Реакції: V@DiK та Sergiy Ryzhuk

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Особисто я, окрім "ряжених" на масових гуляннях нічого особливого не помітив.
Ну значить все таки помічали. Значить все таки роботу козаків видно, на відмінно від роботи тих хто клянеться, що вони дбають про народ.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Ну якщо робота нетішинских "козаків" полягає у розважанні людей, то видно. Тільки для цього не потрібно таких голосних назв - "козаки". Таких людей називають шоуменами, артистами або клоунами.
 
  • Подобається
Реакції: ЗиНа

pashko

Користувач
Реєстрація
30.12.13
Повідомлення
1
Репутація
2
Угу, сподівайтесь ... ;)

"Керівництво" міста завіряло перед відкриттям ЦНАП, що "віднайде 50 підготовленних чоловіків спортивної зовнішності для зносу будь-якого пікету" під час відкриття цього "центру надання аферистичних послуг". Я стверджував, що мова може йти ТІЛЬКИ про нетішинських "козаків". За 1 (один) день до відкриття один з "козаків" запевняв, що "козацтво" категорично "поза політикою" і, мовляв, "бути такого не може". Також за 1 (один) день "козак" з найдорожчими погонами у Нетішині стверджував, що "ні в жизнь" ...

У результаті, гауляйтера януковича (почесний голова партії регіонів) у Хмельницькій області - ядуху (голова обласної організації партії регіонів) щиро вітало і віддавало честь (хоча, яка там честь) нетішинське "козацтво" у складі біля 30 ряжених, не враховуючи "берегинь" та "джурів" (дітей поза політикою).

9831501_f681dd71.jpg

Решта 20 осіб спортивної зовнішності - доблесна нетішинська міліція ...

Тому, власне, одного разу продавши "честь", не бачу нічого дивного, якщо за договірну ціну торганули і гідністю на "АнтиМайдані" ...

ЗІ: Разом з тим, я сподіваюсь, що хлопців просто "розвели, як котят ..." і вони дійсно не знали, що їх просто використають.

ЗІІ: якщо ж участь була свідомою, то "... і докажем, що ми браття козацького роду" - це точно не про наших козаків.
А що-то ГОСПОДЬ-БОГ зійшов із небес що йому уже руки цілують ? СТИДОБА ,ТЬФУууууууууууууууу на вас підлабузи нещастні гидко дивитись.
 
  • Подобається
Реакції: V@DiK та Sokrat

Anna Pritula

Користувач
Реєстрація
27.01.14
Повідомлення
2
Репутація
2
І що ж такого грандіозного "козачки" зробили для Нетішина?
1. Охорона громадського порядку, погодьтесь, для міста не лишня.
2. 1 місце в Україні по бойовому гопаку (а це значна кількість дітей міста)
3. Робота з джурами (гуртки з історії козацтва, вокальні колективи)
4. Благодійні заходи (Кривинський будинок перестарілих, нетішинські інваліди, школа-інтернат Берездова і т.д.)
5. Літні таборування молоді Нетішина, Хмельницького та Німеччини (організація і допомога)
6. Співпраця з канадськими волонтерами (навіть лавочки в дворах фарбували і ремонтували)
7. Допомога різного характеру організаціям міста
8. Постійний зв"язок зі школами і дитячими садками міста
9. Виступ козацьких вокальних колективів на різних захода у місті
10. А куліш на День міста і не тільки - що, не їли?
11. День Перемоги - козаки були в перших лавах...
Це тільки те, що я знаю. А що ви зробили корисного для міста???[DOUBLEPOST=1390854491][/DOUBLEPOST]
Та які вони козаки? навідь на "козачків" не тянуть, так... на клоунів ряжених.. Нічого святого в душі не мають, раз під кримінал прогинаються
Козаків залучають для охорони громадського порядку. І крапка. А хто є кримінальними авторитетами - це питання не їхнє. А що в них в душі - це питання - не ваше.[DOUBLEPOST=1390854807][/DOUBLEPOST]
Точної інформації не маю, та у четвер у другій половині дня поряд з опорним пунктом козаків у ТЦ було помічено групу молодих людей у спортивному одязі. У розмовах було чути, щоб далеко не розходились, бо ось-ось має бути автобус на Київ.
Треба було залишитись і довідатись що до чого, а то: точної інформації не маєте, а туди ж. Якщо в них там приміщення - зайдіть і відверто запитайте, будете знати точно.[DOUBLEPOST=1390855352][/DOUBLEPOST]
Коля, ти єврей? Що питанням на питання відповідаєш? При чому тут опозиція? Тема про козаків, які тут вихваляються своєю роботою для Нетішина. Особисто я, окрім "ряжених" на масових гуляннях нічого особливого не помітив. От і попросив аби мені очі відкрили.
Якщо очі сліпі - це півбіди, а от якщо в людини моральна сліпота - це вже біда. Працюй для міста! І не плюй на інших. Слава Україні!
 
  • Подобається
Реакції: JohnSparrow та kolya

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Якщо очі сліпі - це півбіди, а от якщо в людини моральна сліпота - це вже біда. Працюй для міста! І не плюй на інших. Слава Україні!
Очі у мене не сліпі і вуха не глухі. І я добре чув і бачив, як ваш "батя" крив людей матом біля Горині. І, здається мені саме у вашій присутності, пані Аню, я спілкувався з паном Євгеном, який підтвердив, що ви повністю залежні від влади і частенько лягаєте під неї, зокрема з клоунадою при відкритті цнапу.
А тепер по вашим пунктам:
1. Охорона громадського порядку, погодьтесь, для міста не лишня.
Ваша "охорона" - зайва повністю, а місцями ще й злочинна. Так само, як робота наших так званих "правоохоронних органів". Ви, як і вони "герої" толпою на одного. Зокрема у ніч з неділі на понеділок ваші "козаки" причипилися до одинокого перехожого в центрі міста, який спокійно йшов додому.Назвали його тітушкою та нанесли тілесні ушкодження. Тримали за руки, а мусор, палицею розбив йому обличчя до кості. А от коли гопота трусить малолєток біля ночніка, то ви разом з мєнтами стоїте в стороні, біля зупинки таксі, і робите вигляд, що не бачите. Та й коли ваші знайомі розпивають алкогольні напої біля ночніка ви з ними чемно здороваєтесь. Це тільки те, що я бачив на свої очі, і те, що знаю! Нажаль не маю гарної камери, аби у ночі знімала.

2. 1 місце в Україні по бойовому гопаку (а це значна кількість дітей міста)
А яким, вибачите, місцем ви до бойового гопака? Гопаком займаються зовсім інші люди, які до вашого "козацьтва" не мають ніякого відношення. http://vk.com/club24264911

3. Робота з джурами (гуртки з історії козацтва, вокальні колективи)
Гуртками і співом у Нетішині займаються безліч людей, та ніхто, крім "козаків" не б"є себе у груди про роботу для міста і лампаси на штани не нашиває.

4. Благодійні заходи (Кривинський будинок перестарілих, нетішинські інваліди, школа-інтернат Берездова і т.д.)
див п.3, доречі на день інваліда не раз кошти на роботі здавав. можу вже лампаси одягати?

5. Літні таборування молоді Нетішина, Хмельницького та Німеччини (організація і допомога)
А можна прізвища дітей, що у ціх таборах відпочивали? Особливо у Німеччині???? http://vk.com/topic-24264911_28341212 Цей ви також організовували?

6. Співпраця з канадськими волонтерами (навіть лавочки в дворах фарбували і ремонтували)
див п.3, З канадськими волонтерами я познайомився ще у 2000-у році, коли одна з канадійок жила у нашій сім"ї. А ще своїми руцями з своєї цегли та свого цементу зробив спуск для калясок у своєму під"їзді. То що мені тепер? Своє фото до нього причипити?

7. Допомога різного характеру організаціям міста
Так, так, так. Особливо підприємцям допомагаєте витрачати їхні кошти, коли ходите й просите у них допомогу.

8. Постійний зв"язок зі школами і дитячими садками міста
Я вже 10 років маю постійні зв"язки з садочками і зі школою. З тих пір, як мої діти почали їх відвідувати. І не раз особисто приймав участь уремонтах чи іншій допомозі, як і тисячі батьків Нетішина.

9. Виступ козацьких вокальних колективів на різних захода у місті
Перелік співочих колективи Нетішина Вам повідомити? Чи "козаки" єдині? Чи той, хто не співає Любе (дійсно "козацькі" пісні), для вас не співаки? Доречі на різних заходах свого часу (з 1-го по 5-й клас) і я співав. Я вже можу називатись козаком?

10. А куліш на День міста і не тільки - що, не їли?
Я? Боже збав. Він би в мене напевно до цього часу поперек горла стояв би.

11. День Перемоги - козаки були в перших лавах...
А ще у перших рядах на відкритті цнапу. Для вас, на скільки розумію, ці свята рівноцінні. І там і там перші. Ось тільки про святкування суто козацьких свят у місті я чомусь не чув. Напевно знову я глухий і сліпий))).
 

Anna Pritula

Користувач
Реєстрація
27.01.14
Повідомлення
2
Репутація
2
Очі у мене не сліпі і вуха не глухі. І я добре чув і бачив, як ваш "батя" крив людей матом біля Горині. І, здається мені саме у вашій присутності, пані Аню, я спілкувався з паном Євгеном, який підтвердив, що ви повністю залежні від влади і частенько лягаєте під неї, зокрема з клоунадою при відкритті цнапу.
А тепер по вашим пунктам:

Ваша "охорона" - зайва повністю, а місцями ще й злочинна. Так само, як робота наших так званих "правоохоронних органів". Ви, як і вони "герої" толпою на одного. Зокрема у ніч з неділі на понеділок ваші "козаки" причипилися до одинокого перехожого в центрі міста, який спокійно йшов додому.Назвали його тітушкою та нанесли тілесні ушкодження. Тримали за руки, а мусор, палицею розбив йому обличчя до кості. А от коли гопота трусить малолєток біля ночніка, то ви разом з мєнтами стоїте в стороні, біля зупинки таксі, і робите вигляд, що не бачите. Та й коли ваші знайомі розпивають алкогольні напої біля ночніка ви з ними чемно здороваєтесь. Це тільки те, що я бачив на свої очі, і те, що знаю! Нажаль не маю гарної камери, аби у ночі знімала.


А яким, вибачите, місцем ви до бойового гопака? Гопаком займаються зовсім інші люди, які до вашого "козацьтва" не мають ніякого відношення. http://vk.com/club24264911


Гуртками і співом у Нетішині займаються безліч людей, та ніхто, крім "козаків" не б"є себе у груди про роботу для міста і лампаси на штани не нашиває.


див п.3, доречі на день інваліда не раз кошти на роботі здавав. можу вже лампаси одягати?


А можна прізвища дітей, що у ціх таборах відпочивали? Особливо у Німеччині???? http://vk.com/topic-24264911_28341212 Цей ви також організовували?


див п.3, З канадськими волонтерами я познайомився ще у 2000-у році, коли одна з канадійок жила у нашій сім"ї. А ще своїми руцями з своєї цегли та свого цементу зробив спуск для калясок у своєму під"їзді. То що мені тепер? Своє фото до нього причипити?


Так, так, так. Особливо підприємцям допомагаєте витрачати їхні кошти, коли ходите й просите у них допомогу.


Я вже 10 років маю постійні зв"язки з садочками і зі школою. З тих пір, як мої діти почали їх відвідувати. І не раз особисто приймав участь уремонтах чи іншій допомозі, як і тисячі батьків Нетішина.


Перелік співочих колективи Нетішина Вам повідомити? Чи "козаки" єдині? Чи той, хто не співає Любе (дійсно "козацькі" пісні), для вас не співаки? Доречі на різних заходах свого часу (з 1-го по 5-й клас) і я співав. Я вже можу називатись козаком?


Я? Боже збав. Він би в мене напевно до цього часу поперек горла стояв би.


А ще у перших рядах на відкритті цнапу. Для вас, на скільки розумію, ці свята рівноцінні. І там і там перші. Ось тільки про святкування суто козацьких свят у місті я чомусь не чув. Напевно знову я глухий і сліпий))).
[DOUBLEPOST=1391011473][/DOUBLEPOST]Не займайтесь провокаціями і відвертою брехнею! В тому й різниця, що ви робите в дитсадках для "своїх" дітей, та щось робите в "своєму" під"їзді, а для чужих що, кишка тонка? І чому в вас соплі з слюнями летять на півметра від ненависті? Хто дав право від усього міста висловлюватись? Що немає чим зайнятись більш корисним? А взагалі я простежила вашу явну приналежність до політичної партії,причому недружньої, а тому вважаю, що даремно пишу (що горохом об стінку, тільки сорочку на грудях рвете, як і всі політикани). До речі, не дітей у Німеччину відправляли, а приймали німецьких сиріт під час таборування влітку. Бойовий гопак - у складі козацького полку. Козацьке свято - Покрова - кожен рік відмічається у Будинку культури і там навіть яблоку немає де впасти, у проходах люди, бо прихільників у козаків більше, ніж жовчних, не здатних ні до якої роботи на благо міста, зависників. Собака лає, а караван іде. А чому ви весь час запитуєте чи "можна вже вдівати лампаси"? Ні, не можна, бо партійним і судимим - зясь! А на куліш приходьте, почастують. І вислухають, якщо щось щось путнє підкажете. Якщо ви здатні на щось путнє, крім обливання грязюкою. У відповіді не нуждаюсь
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Ну впринципі напишу і я, так як я один із тих хто кричав біля "Горині" головному "кізяку" міста щоб він знімав форму і не ганьбив козатцтво. Чому я кричав щоб зняв форму?
1. Він був бухий в хлам, підійшовши до бочки з вогнем його просто напросто розвезло що він не міг скласти речення з 5ти слів.
2. Коли він склав речення з 5ти слів, в тому реченні було 3 слова мату.

Тепер пані Анно підскажіть мені, ось так виглядає справжній козак?

Ганьба!!!
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk та Sokrat