Новая власть нетешина

Айболит

Користувач
Реєстрація
20.03.14
Повідомлення
41
Репутація
62
Тут не про Шевчука Бориса Петровича. Ви помилилися.
А я смотрю, что что-то не клеится. Думал, что в связи с тем, что Шевчук Борис Петрович ни как не может "догрызть" Моцычку, сам пойдет на городского голову и самолично ее схарчит. Даже позавидовал про себя его пищеварительной системе, а это оказывается другой Шевчук.
Как же я забыл про Евгеньевича?
Этот работы не боится, и с людьми по людски себя вел. Только в последний год-два его не видно в "политики".
Смущает то, что на выборах в десятом году он крутился с Сытником и Преподобным.
Может это запасной вариант Преподобного? Хотя наверное нет, не тот жизненный багаж и ... даже сравнивать не буду. У Преподобного же все окружение из простейших - Омельчук, Коваль и т.д.

Если Александр Шевчук появится на выборах, он будет серьезным конкурентом для Александра Марчука. Думаю, что они будут "работать" на одном электоральном поле и пока будут бороться друг с другом при помощи разума, простейшая Омельчук, при поддержке рабов Преподобного опять проскользнет во власть.
Вот будет смеху=)
 
  • Подобається
Реакції: Козак Іван

FrYkT

Користувач
Реєстрація
27.03.09
Повідомлення
101
Репутація
22
Только в последний год-два его не видно в "политики".
Можливо тому шо наші депутати і мери між собою тільки те і роблять що сваряться між собою і більше нічого.

Смущает то, что на выборах в десятом году он крутился с Сытником и Преподобным.
Колись преподобний був нормальною людиною, але він вижив Шевчука і Ситника з партії Фронт змін. Мабуть не по його щось було от і вижив, звідси можна зробити висновок що він буде прибирати всіх.
А після його слів на сесії типу "я був на майдані я супергерої і тд" в моїх очах він впав нище плінтуса, в мене теж є знайомі які були там але не бігають і не кричать про це.

Может это запасной вариант Преподобного?
Точно ні, та й з Преподобним на даний час нормальний ніхто не співпрацює.

простейшая Омельчук, при поддержке рабов Преподобного опять проскользнет во власть.
А от оце можу бути дуже легко. працівники Преподобного з сім*ями і ще знайомі+ трохи купить як це було на попередніх виборах, от і Оля при владі. На мою думку їй взагалі потрібно заборонити балатуватися.

Щодо Марчука і своботи то це не ті люди за яких ми голосували на виборах. Що з ними стало це просто жах(всіх не знаю, тому за всіх і казати не буду) але деякі особи це просто щось із чогось.
 
  • Подобається
Реакції: Luba та Айболит

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
А от оце можу бути дуже легко. працівники Преподобного з сім*ями і ще знайомі+ трохи купить як це було на попередніх виборах, от і Оля при владі. На мою думку їй взагалі потрібно заборонити балатуватися.

Щодо Марчука і своботи то це не ті люди за яких ми голосували на виборах. Що з ними стало це просто жах(всіх не знаю, тому за всіх і казати не буду) але деякі особи це просто щось із чогось.
Кроме как бредом это не назовешь. Ты забыл приплести сюда большое количество знакомые знакомых, а у тех тоже есть знакомые и все будут голосовать за Преподобного или его человека, итого около 40 тыс.чел легко проголосуют за них. Ну какой нормальный человек будет верить вашему вранью? Вы что думаете, что в городе много людей, которые поверят этому бреду?

К чему я веду, а к тому, что если уже хотите кого-то завалить, то не демонстрируйте свою тупость. Если Преподобный может всех купить, то почему у него нет большинства?, а ответ простой потому что коррумпированное большинство во главе с Марчуком, Вознюком, Антощук, группой Сытника имеет на много больше ресурс для скупки кого угодно и обгаживания основных своих противников, но никак не могут купить Преподобного, который единственный противостоит им. Город продолжает спать, а воры как воровали его, так и обворовывают дальше и об этом ни "НВ" ни Лотел не пишет. Да. появляются первые ростки: Самооборона, Народовластие, но их тут же дискредитируют, чтобы не дай бог народ не узнал правду о том, что творят власть имущие, чтобы не дай бог не вздумали на выборах за них голосовать. А как их можно дискредитировать?, да очень просто - назвать подконтрольными Преподобному.
 

Айболит

Користувач
Реєстрація
20.03.14
Повідомлення
41
Репутація
62
Если Преподобный может всех купить, то почему у него нет большинства?, а ответ простой потому что коррумпированное большинство во главе с Марчуком, Вознюком, Антощук, группой Сытника имеет на много больше ресурс для скупки кого угодно
Не логично. Если, верить тому, что вы пишите, у ваших оппонентов больший ресурс для покупки кого угодно... Почему не покупают Преподобного? Он затребовал заоблачную цену, или выкатил заоблачные требования? Вы не допускаете, что Преподобный просто протухший товар, поэтому и не востребован?

Да. появляются первые ростки: Самооборона, Народовластие, но их тут же дискредитируют, чтобы не дай бог народ не узнал правду о том, что творят власть имущие, чтобы не дай бог не вздумали на выборах за них голосовать. А как их можно дискредитировать?, да очень просто - назвать подконтрольными Преподобному.
Я тут давеча почитал ваш "постинг", вы неоднократно прибегали к таким приемам, вешали ярлыки конкретным людям, а потом, думающих и пишущих не под вашу дудку "клеили" к этим людям - Смышляев, Вознюк, Степаненко, Скакун, Марчук, Гизун и т.д. список очень обширен... Не удивительно, что люди применили к вам и вашим привержанцам те же методы. Теперь вас и их все знают, теперь они почувствуют на себе и своих семьях такой же гнет. Че жалуетесь то?
 
  • Подобається
Реакції: FrYkT

FrYkT

Користувач
Реєстрація
27.03.09
Повідомлення
101
Репутація
22
Кроме как бредом это не назовешь. Ты забыл приплести сюда большое количество знакомые знакомых, а у тех тоже есть знакомые и все будут голосовать за Преподобного или его человека, итого около 40 тыс.чел легко проголосуют за них. Ну какой нормальный человек будет верить вашему вранью? Вы что думаете, что в городе много людей, которые поверят этому бреду?​

Дурню пишете Ви. Я писав про 40 тисяч, чи на попередніх Оля набрала 2тис.? от і набралося. Під купити ще малося не тільки людей а і вибори. про Преподобноо і попередні вибори я багато чого знаю, но пишу те що є фактом.


Ты забыл приплести сюда большое количество знакомые знакомых, а у тех тоже есть знакомые и все будут голосовать за Преподобного или его человека, итого около 40 тыс.чел легко проголосуют за них.
Тут нема чого приплітати, місто маленьке воно так і є. А те що Ви або за нього або його людина, то не потрібно це так яро показувати.[DOUBLEPOST=1396604951][/DOUBLEPOST]І ще:
Если Преподобный может всех купить, то почему у него нет большинства?
Ну по -перше не всіх, а нема тому що всі нормальні люди уже давно не хочуть з ним мати діла. Дивлячись на нього за останні три роки це стала зовсім інша людина.

большинство во главе с Марчуком, Вознюком, Антощук
Про це вже писав, свобада не та за яку ми голосували, потрібно щось з цим робити(наприклад запрошувати Сабія і хай щось з цим робить). На рахунок Вознюка і Антощук, то як депутатів я їх там вже давно не бачу.

Хто туди входить?


Да. появляются первые ростки: Самооборона​
Скоріше Валєрооборона, потрібно мабуть також запросити представників верхівки самооборони і тд. хай розбируться з цим "пародієм" бо дивлюся на відео то просто (краще промовчу бо ще ображу).
 

Козак Іван

Користувач
Реєстрація
26.01.14
Повідомлення
30
Репутація
58
Город продолжает спать, а воры как воровали его, так и обворовывают дальше и об этом ни "НВ" ни Лотел не пишет. Да. появляются первые ростки: Самооборона, Народовластие, но их тут же дискредитируют, чтобы не дай бог народ не узнал правду о том, что творят власть имущие, чтобы не дай бог не вздумали на выборах за них голосовать. А как их можно дискредитировать?, да очень просто - назвать подконтрольными Преподобному

Правду каже Преподобний.. А каже він для того, щоб приховати як він обкрадає громаду:

1. Не платить оренду за землю під Біллісімо - обкрадає громаду на 100 000 грн. в рік.

2. За зібрані на Майдан грощі купляв бінзін і заправляв свою машину на Київ.

3. Продає в свому Краї і Білісімо просрочений і зіпсований товар.

4. Платить копійчану оренду по цінам 2000 року за приміщення в Торгового центрі.

5. При Юзепольському обкрадав Торговий центр не сплачуючі за електроенергію на 100 000 грн. в рік.

Ганьба таким депутатам!
 
  • Подобається
Реакції: patron

Петлюра

Користувач
Реєстрація
25.03.14
Повідомлення
12
Репутація
28
1. Не платить оренду за землю під Біллісімо - обкрадає громаду на 100 000 грн. в рік.
2. За зібрані на Майдан грощі купляв бінзін і заправляв свою машину на Київ.
3. Продає в свому Краї і Білісімо просрочений і зіпсований товар.
4. Платить копійчану оренду по цінам 2000 року за приміщення в Торгового центрі.
5. При Юзепольському обкрадав Торговий центр не сплачуючі за електроенергію на 100 000 грн. в рік.

Після таких заяв центральні органи влади України повинні зробити комплексну перевірку підприємницької діяльності ПП Преподобний В.С.
Думаю така скоро буде проведена.

Як показує практика основними корупціонерами є приватний бізнес. Адже це тільки бізнесу потрібне поступлеве ставлення службовців до них. Ім необхідно часто прикривати невідповідність своєї підприємницької діяльності нормам закону. Саме тому підприємці і є першими хто пропонує грощі службовцям за лояльність. Службовці завязані на корупції саме бізнесом.
Думаю ми ще побачимо багато цікавих розкриттів в тому числі і про місцевих бізнесменів - депутатів та їхніх відданих службоців.
За якими схемами вони заробили статки. Як вони приховують сплату податків і т.д.

Наша сила в єдності, а порука успіху наших змагань в державній слухняності!
 

patron

Користувач
Реєстрація
18.01.13
Повідомлення
22
Репутація
10
Перевірка проводилась і не раз. Але в пана Преподобного на мязях в обласній і місцевій налоговій.Так що спочатку треба там обрубать.
 

Гуляй_Поле

Користувач
Реєстрація
03.04.14
Повідомлення
28
Репутація
63
Город продолжает спать, а воры как воровали его, так и обворовывают дальше и об этом ни "НВ" ни Лотел не пишет.
Не зовсім з вами згоден...
Лотел показує, НВ пише, так і "місто" не спить.
Зверніть увагу, раніше на сесії приходили депутати, керівники комунальних підприємств, служб і т.д., лідери громадської думки. А зараз? Перша половина не змінилася, додалися працівники Преподобного і таксисти.
Чому Преподобний завжди намагається свої шкурні питання поставити як позачергові? Та дуже просто! Його людям треба йти на робочі місця та заробляти для неї гроші. Як довго таксисти повинні "простоювати" для вирішення Преподобним своїх питань? З першими зрозуміло, вони на зарплаті. А таксисти? Таксистам рано чи пізно доведеться компенсувати "простий"!

А місто... місто не спить. Городяни працюють, хто з 6:00, хто з 8:00 і до вечора, вихідні субота-неділя. Сесії міськради проводяться у робочі дні та в робочий час. Думаю, якщо депутати зберуться попрацювати у вихідні дні, городяни змогли б висловити обурення до Преподобного і його попличникам.
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
Город продолжает спать, а воры как воровали его, так и обворовывают дальше и об этом ни "НВ" ни Лотел не пишет. Да. появляются первые ростки: Самооборона, Народовластие, но их тут же дискредитируют, чтобы не дай бог народ не узнал правду о том, что творят власть имущие, чтобы не дай бог не вздумали на выборах за них голосовать. А как их можно дискредитировать?, да очень просто - назвать подконтрольными Преподобному

Правду каже Преподобний.. А каже він для того, щоб приховати як він обкрадає громаду:

1. Не платить оренду за землю під Біллісімо - обкрадає громаду на 100 000 грн. в рік.

2. За зібрані на Майдан грощі купляв бінзін і заправляв свою машину на Київ.

3. Продає в свому Краї і Білісімо просрочений і зіпсований товар.

4. Платить копійчану оренду по цінам 2000 року за приміщення в Торгового центрі.

5. При Юзепольському обкрадав Торговий центр не сплачуючі за електроенергію на 100 000 грн. в рік.

Ганьба таким депутатам!

А чого ж його до цього часу не притягнули до відповідальності?
 

Козак Іван

Користувач
Реєстрація
26.01.14
Повідомлення
30
Репутація
58
  • Подобається
Реакції: Айболит

Petro1960

Користувач
Реєстрація
08.04.14
Повідомлення
8
Репутація
20
А чого ж його до цього часу не притягнули до відповідальності?

Бабло переможу вся і все.....
На даний час в цієї людини психічна хвороба і його всі будуть мочити аби бабла зрубити побільше...
 

Айболит

Користувач
Реєстрація
20.03.14
Повідомлення
41
Репутація
62
А чого ж його до цього часу не притягнули до відповідальності?
Рано или поздно но привлекут, а когда привлекут, поздно будет проситься в смирительную рубаху и изображать из себя дурочка.
 
  • Подобається
Реакції: Козак Іван

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
Бабло переможу вся і все.....
Дивно, стільки грошей має, що не може купити більшість в Нетішинській Зраді і обласній. Виглядає так, що ви брешите і справа не в Преподобному.

Останнім часом підлабузники попереднього і нинішнього владоправління міста прожужали всім, що вся біда це цей підприємець. Але практика показує, що якщо всі вказують на одного, що нібито він вор, то вора потрібно шукати в підлабузному таборі скакунців-вознюківців.

Вибачайте за відверту відвертість, тобто термін "підлабузники попереднього і нинішнього владоправління міста", але ви на інше не заслуговуєте, бо формуєте занадто спотворене уявлення про владу Нетішина. Всім давно зрозуміло, що якщо до виборів не приберуть групу депутатів Преподобного, то нова влада позбудеться шумиків, антощущок, вознюків, степаненків, ситників, шелепалів, добровольских, продажної свободи і т.п. - а це нинішня більшість, нинішнє і попереднье лице влади, про яке ви мовчите недарма, бо такі самі гнилі, як ця влада. Та це ваш свідомий вибір і ми його сприймаємо та не більше. Не сподівайтесь, що це збіговисько пройде до влади, бо у місті стає все більше людей, котрі зрозуміли де насправді сидить "корінь зла" . Остання сесія розтавила всі крапки над І. Додуматись проголосувати проти відеотрансляцій сесій, щоб люди не могли бачити сутність кожного Дупитата, які надалі утримують свою владу на Брехні.

Продовжуйте надалі брехати на форумі, можливо якась дитина вам і повірить.
 

Айболит

Користувач
Реєстрація
20.03.14
Повідомлення
41
Репутація
62
Вибачайте за відверту відвертість, тобто…
«Відверта відвертість» это даже не тавтология, могу предположить, что в вас погибла Надежда Крупская, взявшая пример с Володи Ульянова расписывать ручку…
В качестве альтернативы, скорее всего это синдром - stiffpersonsyndrome

Всім давно зрозуміло, що якщо до виборів не приберуть групу депутатів Преподобного, то нова влада позбудеться шумиків, антощущок, вознюків, степаненків, ситників, шелепалів, добровольских, продажної свободи і т.п. - а це нинішня більшість, нинішнє і попереднье лице влади, про яке ви мовчите недарма, бо такі самі гнилі, як ця влада.
В отличии от вас, Sergiy Ryzhuk предложил на обсуждение тему: «Нетішин: починаймо люстрацію!», а ваш покорный слуга,отписал в ней:
Доброго.
А "Люстрація...." это как, о ком или о чем? Если судить по первому посту, то:
1. Ковба А.П., главный в белом доме по земельным вопросам. Земли как бы нет, а на сессиях ее постоянно раздают - коррупционер!
2. Миклуха Г.И., депутат, выбирался от сильной Украины, потом перешел к рыгам, потом к фронтовикам, левая рука Ковбы - коррупционер и "флюгер"!
3. Новак А.А., депутат, выбирался от Литвина, спелся с БЮТовцами и фронтовиками, правая рука Ковбы -корупционер и предатель!
Керницкая Л.Н., архитектор города, "работает" на всех в подряд. Странно, на свою зарплату обучает двух дочерей на "медиков", купила джип, сделала евро ремонт в квартире последнего мужа - коррупционерка.
4. Калабский, Гандзешина, Сытник, Преподобный, Марчуки - депутаты, организовавшие для предпринимателя Костючека, решение городского совета, которое позволило уменьшить стоимость аренды участка земли в 45 раз с 18000 на 400 грн. - коррупционеры!
5. Моцык М. - начальник управления образованием. Путем давления на своих подчиненных, заставляла их в непрозрачный способ раздавать работы своим родственникам и однопартийцам - коррупционерка. На столько умная т...ь, что невзирая на все жалобы ее прямых и не прямых подчиненных всех уровней... выживает при любой смене городского руководства. - предательница!
6. Вознюк О. - депутат, начальник ТЦ. Не "выбивает" долги за аренду с депутатов Сытника, Гандзешиной и не выселяет Преподобного - коррупционер!
7. Никитчук В.В., начальник ЖКО, слышал, что он "привлекался" по ККУ. Как проверить не знаю.
8. Казубский, Бурцев, Михасик, Колабский, Сторожук, Преподобный, Гандзешина, Стефанский - депутаты городского совета, слышал, что они "привлекались" по разным статьям как криминального кодекса, так и на основании закона про борьбу с коррупцией, а некоторые из них вроде бы "привлекались" в недалеком зарубежье. Если кто располагает документами, кидайте на общее обозрение.
Что-то не увидел с вашей стороны даже намека на попытку люстрировать депутатов из группы Преподобного - Козубского, Сторажука …
- нинішнє і попереднье лице влади, про яке ви мовчите недарма, бо такі самі гнилі, як ця влада.
Продовжуйте надалі брехати на форумі, можливо якась дитина вам і повірить.
Донечка, так кто врет?
 
  • Подобається
Реакції: Козак Іван

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
@Айболит
Ой, які ми всі не порядні, що не помітили аж цілий ваш єдиний пост, який мабуть вичавлювався з неймовірнимми зусиллями, а потім пішли спами, наклепи, примітивна тупість, але балансом, тим більше об"єктивністю точно не пахне.


Знаю, що для вас це все пусті слова і не аргументи тож в подальшому не буду спорити із афтарами, оскільки "краще з розумним згубити, ніж із дурнем щось знайти". Пишіть все, що взбреде у голову тільки креативно, бо приїлась ваша брехня.
 
  • Подобається
Реакції: Spoch

Luba

Користувач
Реєстрація
08.04.11
Повідомлення
14
Репутація
16
USER сказав(ла):
Чому я балотуюсь
Gromada Ольга Омельчук29.06.2010, 12:14

Чотири роки тому, коли тільки створювалась громадська організація "Громада міста Нетішин", я була переконана, що об’єднана громада спільними зусилляме зможе самостійно зробити багато добрих справ. Та не все так сталось. Виявилось, що при інертній, пасивній міській владі, кожен крок дається з величезними потугами. Хоч навіть так, мені та нашій команді вдалося реалізувати добрий десяток проектів та заходів. Та я зрозуміла, що при активній, дієвій владі реально можна зробити дуже багато. Я прагну змін і я знаю, як їх зробити.

Це моє рідне місто, я тут виросла, закохалась, вийшла заміж, народила сина. Я відмовилась від життя у іншій країні, а згодом і у Києві. Я повернулась сюди, у Нетішин. Тому що це місто для мене - понад усе. Це - рідні вулички, друзі, родичі. І я докладу усіх можливих та неможливих зусиль, щоб молоді люди не просто не боялись сюди повертатись після університетів. А щоб повертались окрилені з впевненістю, що вони не лише матимуть тут хорошу роботу, доступне житло і відсутність комунальних проблем. Нетішин має стати просто класним, комфортним містом, у якому хочеться жити.

На відміну від інших міст у вас є вибір. Далеко не у всіх він є, а у вас є!
1 серпня ви прийдете на виборчі дільниці, візьмете бюлетень і зробите простий вибір - все залишити як є, або обрати розвиток. Якщо вас влаштовує дійсний стан справ у місті - нічого не маю проти, будь ласка, - є кандидати які довгий час були і є представниками влади, навіть я можу вам гарантувати, що якщо хтось із них стане міським головою у місті насправді нічого не змінитися. Хочете, щоб все було як є - будь ласка, голосуєте за них.
Хочете змін на краще, хочете розвитку та економічного зростання, хочете нових робочих місць, хочете щоб влада була відкритою та чесною - голосуєте за мене. От і все.

Я довела своєю громадською діяльністю, що я вмію працювати, навіть за повного "штилю" з боку влади.

Чи я справді люблю своє місто і готова заради нього на все? А що я тут зараз роблю? Чому б мені раптом потрібно було кидати успішну кар’єру юриста у столиці і повертатись у Нетішин? Я все кинула, заради того, щоб повернутись сюди. І мене діючий стан справ не влаштовує. Я достатньо побачила світу, щоб зрозуміти, що ми маємо право жити краще. І я буду робити все можливе, я вже це роблю, щоб життя у місті змінювалось на краще. Я прагну розвитку та динамічності.
Все дуже просто! А вибір за вами.
Так, ми виберемо з тих, хто не бреше!!!
 

Козак Іван

Користувач
Реєстрація
26.01.14
Повідомлення
30
Репутація
58

Хочете змін на краще, хочете розвитку та економічного зростання, хочете нових робочих місць, хочете щоб влада була відкритою та чесною - голосуєте за мене. От і все.joyful

Так 0ля хочемо! Тому і не будемо за тебе і твого брата голосувати!

Я довела своєю громадською діяльністю, що я вмію працювати, навіть за повного "штилю" з боку влади.hungover
Так 0ля ти довела, що ти не вмієш працювати, а тільки воювати! Тому ти не можеш бути мером!
 

Айболит

Користувач
Реєстрація
20.03.14
Повідомлення
41
Репутація
62
В настоящий момент 15.04.14г. 9:10 происходит захват административного здания Нетешинского городского совета депутатов. Группа лиц, во главе с депутатом горсовета Преподобным (ФЗ) захватили пустой кабинет городского головы. После захвата помещения, Преподобный, с группой лиц, стал требовать от секретаря горсовета Александра Марчука (ВО Свобода) заявления про его добровольное увольнение, или увольнение А.Марчуком, директора КП НМР "ТЦ" Олега Вознюка.
Напомню, все действия Преподобного и его подручных по снятию с должности экс секретаря горсовет Степаненка, срывы сессий горсовета и нынешнее давление на ново избранного секретаря горсовета от ВО Свобода Александра Марчука, звенья одной цепочки. Требования Преподобного про увольнение директора Торгового Центра, не нашли поддержки у большинства депутатов горсовета. Депутаты понимают, что О.Вознюк, это последний оплот от захвата коммунальной собственности от депутата-бизнесмена Преподобного.
Логика действий Преподобного, четко вычерчивает коммерческие интересы депутата-бизнесмена, которые, на прямую не связанны с интересами жителей города.
Позор!