Новинки сучасної музики

well

Користувач
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
37
Нужен текст к песне Cypress Hill - What U Want From Me

L

Lavi

Jeka сказав(ла):
Ти що граєш???--- кажи пісню я напишу тобі.
не...я не іграю.... но дуже хочу навчитись... бо Аврилка ж іграє на гітарі ... і ще чуть іграє на барабанах...ух... класно.... но де учітеля взять... шоб мене научив.. :(

Paladin

Користувач
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
30
p.s. хай репери, і тому подібні,перестануть гнати на ЛП, вони по-любому класні (це я про лінків) і з їхніми зірками (реперами) теж "тусуються" (напевно).....Бред:-*[/QUOTE]

pApErCuT я с тобой согласен ;) .
О кстати есть у меня 1 тема Linkin Park & Jay-Z vs Black Eyed Peas - Shut Up Encore :D поприколу.
:D :D :D . Если нада то в чате меня найдите и скину вам.

pApErCuT

Користувач
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
29
нашла автографи лінків... звеняйте що вони не величкі...
доречі вам не здається цей пацан схожим на Чеза?:)

Paladin

Користувач
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
30
А что есть чтото похожее :D :D :D. и прикольные фотки большое спасиба @-->--

Luka

Користувач
Повідомлення
127
Репутація
0
Нетешинской группе Over Stream нужен барабаншик!!!

Нетешинской группе Over Stream нужен барабаншик!!!
Даже если вы не умеете играть на ударной установке, но имеете большое желание научится играть, сможете серьёзно относиться к репетициям (ходить регулярно, без прогулов), можете обращаться ко мне в личку или
по телефонам: 3-35-57, 8-093-510-21-36

Y

yOgurt

АТЕНШН =)

Если есть людишки...которые пишут текста и хотят себя попробвать в этом деле... Я могу помо4 с минусами на проф уровне:) ...

кто 4увствует... 4то содан быть МС =), обращайтесь

+380501533852

+380681470591

Chester

Користувач
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
29
Ось ще дещо про новий альбом!!!

Linkin Park - Minutes To Midnight (2007)

Исполнитель: Linkin Park
Диск: Minutes To Midnight
Год Выпуска: 2007
Стиль: ALternative / Rock
Формат: mp3
Битрейт: 256
Размер: 95.7MB/17MB

1. Stand.
2. Bleed It Out
3. Get Through
4. What I've Done
5. In This World
6. The Little Things Give You Away
7. Hold Nothing Back
8. Over The Top
9. Prommise
10. Real Life
11. Afraid This Time
12. 2.World
13. Until The End
14. Collapsing The Unit
15. We Use the Pain
16.One Perfect Something

+ Bonus Tracks

17. No Way!
18. Feel (demo'01)
19. Screaming at Space
20. Qwerty (Live Sommer Sonic '06)

P.S.: Я знаю одну людину, у якої є цей альбом скачений!!! Він мені сказав, що він жде поки хто небуть принесе йому пива!!!!! І тоді він нас обрадує виложить цей альбом (кстаті він вроді сладається з двох архівів)!!!
Ну шо??? Дамо йому пиво??? Якщо да то пишіть мені в лічку, а там я з ним договорюсь!!!!! А може повезе, і він виложить його ще сьогодні!!! Я поговорю з ним!!! А якщо вже я невговорю, то готуйте пиво!!!*DRINK* Будемо мочити новий альбом!!!

Paladin

Користувач
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
30
Давайте пиво ему ставим !!!
я например на такую жертву я готов пойти с большым удовольствием :D :D :D

Chelovek.exe

Користувач
Повідомлення
39
Репутація
0
Вік
34
Думаю сьогодні до вечора виложу!!!!
Правда, я ждав більшого...
Но послухаєте і скажете свою думку...

Chester

Користувач
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
29
Народ я ДУЖЕ ЗЛИЙ І ОБІЖАНИЙ НА ЛІНКів!!! Оцей так званий "новий альбом" це ніщо інше, як давно уже скачаний і усім розданий "Нєізвєсний" альбом ЛП (забув як називається)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хто невірить, то можу показати диск, чи навіть на компютері, шо цей альбом у мене з 2005 року!!! Доречі Паладін також в курсі!!!!! Невірите мені спитайте в нього!!!!!!!!!!!

добавлено через 1 минуту
Я тут був писав про новий альбом Лінкін Парк"а (те, що бачив цей альбом раніше, але неміг згадати, як він називався)!!!! Так от я згадав, шо ще 2 роки назад (коли ЛП розійшлись і це мав бути тіпа прощальний альбом) він називався "ERECTION" (ДУЖЕ І ДУЖЕ ПОПСОВИЙ, як на Лінкін Парк!!! Та ще й і голоса зовсім непохожі на голос Честера чи Майка!!!!) і дехто з вас (точно) його уже чули!!!!! І ті, хто чув 100% усі казали що це не Лінкін Парк, а Лімп Бізкіт (дуже голос похожий, та і не лише голос...)!!!!!

Ked

RevoLUcioner
Користувач
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
28
В подтверждение выше сказаному скинул 4-ре трека с этого альбома...(Только вот странно в инфо трека пишет 2003 год)

ftp://10.0.6.1/Disk2/incoming/Empty- Erection/

MeV

Користувач
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
28
мне в принцыпе понравилось..те 4трека коттрый ты скинул..но да...на линков непохоже вообще...... ну все же.....

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Повідомлення
204
Репутація
0
Chester сказав(ла):
він називався "ERECTION" (ДУЖЕ І ДУЖЕ ПОПСОВИЙ, як на Лінкін Парк!!! Та ще й і голоса зовсім непохожі на голос Честера чи Майка!!!!)
альбом если мне не изменяет память был издан в 2003 году, и состав группы в то время был слегка изменен, какието лантухи там подпевали, так что ничего удевительного, а нащёт нового альбома - он есть, найду - скачаю! не волнуйтесь многоуважаемые фаны!
(просто какойто лабудовый тип выложил в инет под датой 2007 года и дальше подействовал принцып как в селе, роспространилось и перелопатилось)

pApErCuT

Користувач
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
29
Pashok сказав(ла):
(просто какойто лабудовый тип выложил в инет под датой 2007 года и дальше подействовал принцып как в селе, роспространилось и перелопатилось)
ой..буду надіятись що це правда...:-( Хоча і "ERECTION" досить нормальний...
і взагалі чомусь Хан так останнім часом мене прикалує..особливо в тому відео, що Андрій скачав, коли він Майка перекривляє =))))

Chester

Користувач
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
29
Кстаті в альбомі "Erection" лише 12 пісень, а у альбомі "Minutes To Midnight" (тіпа новому) - 20 !!!!!! Ну шось похоже на то, що вони просто добавили ще парочку пісень також "НОВИХ" :D і ОПА новий альбом!!!

Heaven

Користувач
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
29
На інфосторі знайшов такий альбом - треки справді старі (з erection'a), але мені здається, що це в неті просто розвод іде. Подумайте самі: назви пісень нові, а тексти старі і наскільки я розібрав, то з назвою в піснях взагалі нічого спільного. Тому можливо просто переназвали старі пісні і роблять гроші ПІРАТИ, а не музиканти?

І щоб не оффтоп.
Є альбом Паука - Так Мы Тусуем (feat Jigga)[2006]. (русский реп) Повністю в його стилі. Кому подобалися його старі треки і цей альбом сподобається.
- ФТП 10.0.13.101 (папка Игорь);
- Личка;
- В міранді Grafit.

Chelovek.exe

Користувач
Повідомлення
39
Репутація
0
Вік
34
УРА! УРА! УРА! Наконецто состоялся релиз видеоклипа группы Linkin Park на песню «What I've Done».
Вот Linkin Park - What I've Done

Paladin

Користувач
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
30
Chelovek.exe большое спасибо за клип, клип супер*THUMBS UP . Но етой песни нету в том новом альбоме что ты скачал, новый альбом совсем другой. Но кто его скачает :cool: вот проблемка.