Новинки сучасної музики

MeV

Користувач
Реєстрація
08.01.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
32
DreameR сказав(ла):
Когда то группа молодых пьяных подростков. Решила поиграть на гитаре под киоском. Один из соседнего дома вызвал ментов, а когда менты приехали они забрали с собой продавщицу Линку и убежали в парк. С тех пор группа называется ЛИНКИН ПАРК(Linkin Park).
()


БРЕД!

добавлено через 7 минут
Rap4Ik сказав(ла):
LINKIN PARK ____FUFLOoO!!!
FUfLoOo


Вот увидеть бы и в морду дать. если не нравится линкин парк не стоило сюда заходить. ты обижаеш интереси людей,которым они нравятся. идиотизм........ ИЗВИНИТЕ,за столь не культурные выражения,.....не удержалась.............

добавлено через 5 минут
Neko сказав(ла):


НЕ СЛУШАЙ!!!! И ВООБЩЕ:если не нравится не заходите сюда,не пишите подобную гадость......

добавлено через 1 минуту
Я В РАЮЮЮЮЮЮЮ........... у меня места не хватит что б скинуть всю эту инфу... СПАСИБОООООООЧКИИИИИИИИИИ...............
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
bad сказав(ла):
как ???????


мне он очень нравится среди всех членов групи !!!!!!!!
Санчелло ти просто дочітай до кінця текст а не сразу шо тобі нравиться він і мені нравиться! :D як він гонить

добавлено через 4 минуты
Я ж тобі ще раз кажу, що у мене є Інтро-ФІльм де все добре видно хто і скільки гонить та що не треба тут так возмущщатись :)
pApErCuT сказав(ла):
кароче ти не прав! тобі здається що Майк гонить,а я думаю що Містер Хан
pApErCuT сказав(ла):
4естер не накроман!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! і хватить гнать на нього! коли був підлітком то захоплювався, вже -ні!
Ти там знаєш чи він захоплюється чи ні ти з ним у дома живеш я так знаю, що він досить довго сидів на голці, і думаю що ще сидить бо від цього не так то й просто здихатися
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
;) :-[ Вот ВАМ Фотачкі
 

Ked

RevoLUcioner
Користувач
Реєстрація
14.07.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
32
Послушайте вот это : ))))) вокал мну убил
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
Рок FOREVER!!!!! [:-} [:-} [:-} [:-} [:-}
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
и ещё :-[ :)
 

pApErCuT

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
33
він вилікувався!!! давай не спорити, от коли я з ним зустрінусь він мені все скаже :-\
 

SLY

SlipKnot
Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
M

Midnight Fantasy

Смешная___КумеДна сказав(ла):
Найтвиш(хотя энто готика
Смешная___КумеДна сказав(ла):
есчё одна группа тож готика:) Трактор Боулинг))
вообще-то, по-моему, Найтвиш - больше пауэрспидметал,чем готика, а Трактор Боулинг - нью-метал.
Но группы классные, только жалко, что Найтвиш уже изжили себя, после ухода Тарии. А Трактор Боулинг очень люблю, жду-не дождусь, когда они приеду в Киев с концертом...
ещё люблю Novembre...
А вот из украинского: только Inferno (новая вокалистка - супер!) и иногда Сonquest... А вот Аматоры (прости Трой:)), как-то не очень...
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
ИМХО... ТОЛ, Карна, АннА - кака:) краще слухайте альбомчики HATE - Навкруги та Війна в головах. А, ще краще слухайте український фолькметал нащо вам та не риба не мясо альтернатива:)
 

Ked

RevoLUcioner
Користувач
Реєстрація
14.07.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
32
alien ,
HATE - Війна в головах , не поделишся? :) ( Обмен возможен) :)
 

SLY

SlipKnot
Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
Ну что я вам скажу I love Rock вот и все он мне нравился и будет нравится [:-} [:-}
 

Chester

Користувач
Реєстрація
19.01.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
34
А от знаєте народ.За шо мені найбільш обідно? А от за те,що майже кругом (фото,преса і т.д.) лише одні Майк Шинода та Честер Беннінгтон!!! А де ж Даррен Фаррел(Phoenix),Брэд Делсон,Роб Бурдон,Джозеф Хан?:'( Їх саме менше видно і за них чути.А вони ж також учасники групи.От пішов Майк у "Fort Minor".І шо? З однієї сторони він поступи,як він хотів,але здругої,то він підвів усіх! В них саме був та кий період що вони були,можна так сказати на піку слави! І тут "Получай дєрєвня трактор" він іде з Linkin Park'a.Хоч я і фанат Linkin Park'a,но я розчарувався в Шиноді. :'(
PS:Зараніє прошу вибачення, якшо я шось не те написав!!! Янадіюсь ви мене зрозумієте! Я б ще вставив якесь фото там де вони всі разом.Але ще невмію :'( (ВИБАЧАЙТЕ)
 

Настюха!!!

AngeL BlacK
Користувач
Реєстрація
07.07.06
Повідомлення
105
Репутація
1
Я и дня не могу так,что бы не послушать линкин парк ну и кто му же Sum41,корн,блинк 181 мои любимые группы O:) O:) O:) И Аврилка начинает нравится :) :)
Сорри за оффтоп!*PARDON*
 

pApErCuT

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
33
Шинода не пішов з Лінкін Парка, де ти таке вичитав?!?! це просто його сольний проект, Честер подібний зробив, скоро вийде сольний альбом Честера і новий альбом ЛП
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
Саня а скажи мені, чого тобі має бути обідно якщо той хто створив цю тему ясно написав "Прошу выложить фотки Линкин Парка" чого тут має бути обідно а пресса це да це вже відклонення від теми
Chester сказав(ла):
А от знаєте народ.За шо мені найбільш обідно? А от за те,що майже кругом (фото,преса і т.д.) лише одні Майк Шинода та Честер Беннінгтон!!!
 

SLY

SlipKnot
Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
вот вам ще фотачкі
 

Paladin

Користувач
Реєстрація
06.08.06
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
34
От чё за прикол повторятся??? Выкладовать одни и теже фотки ???? Покладите чето новое, тема теряет всякий интерес!!!!!
Как зайдёш то видиш одно и тоже.

добавлено через 2 минуты
Скоро ето когда выйдет новый альбом Линкинг Парк ???
 

Настюха!!!

AngeL BlacK
Користувач
Реєстрація
07.07.06
Повідомлення
105
Репутація
1
Paladin сказав(ла):
От чё за прикол повторятся??? Выкладовать одни и теже фотки ???? Покладите чето новое, тема теряет всякий интерес!!!!!
Как зайдёш то видиш одно и тоже.

добавлено через 2 минуты
Скоро ето когда выйдет новый альбом Линкинг Парк ???
Тоже интересует ответ на этот вопрос!! уже немогу дождатся!!!