Обращение к президенту и правительству Украины (+)

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
готовим плюшки на 22 ноября, посмеюсь от души
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Бізнесмен, якого тероризують за скандальні футболки, виїхав з України
Середа, 21 вересня 2011, 13:52
Версія для друку Коментарі 135

Власник компанії "ПростоПрінт" Денис Олійников виїхав з України у зв'язку з інформацією про підготовку його арешту.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Це Денис Олійников. Я вже не в Україні. Зі мною найдорожчі мені люди - дружина, син і дочка. Це весь мій світ, і заради них я відмовлюся від ідеалів, кар'єри, бізнесу і чого завгодно", - зазначив він.

За словами Олійнікова, у понеділок ввечері йому вперше пригрозили розправою над сім'єю, після чого він найняв охоронне агентство.

"Але вчора ввечері людина з УБОЗ, яка нам співчуває (та сама, яка передала файл з текстом так і не підписаної постанови про порушення кримінальної справи, та сама, яка попередила про виїзд УБОЗ на вилучення наших серверів ще до приїзду їх в "Колокол") повідомила про новий сценарії, який хотіла реалізувати "міліція" щодо мене і моєї родини", - написав він.

Бізнесмен стверджує, що "якби це відбувалося" не з ним, він би не повірив.

"Якби не було 15-годинних нічних допитів, грабежу і вилучення майна, "вбивства" справи, яку я будував п'ять років, повної деморалізації багатьох моїх співробітників, нарешті, погроз зґвалтування молодої дівчини двома покидьками в погонах (і ці погрози залишилися взагалі без будь-якої реакції - значить, їм можна)... Тепер вірю", - йдеться у зверненні.

За даними Олійникова, на середу був запланований його арешт - "демонстративно, в ході нашої другої акції".

"Для затримання був ангажований не тільки "Беркут", але й "Сокіл", причому дана команда - можливу протидію з боку учасників акції гасити максимально жорстко", - написав він.

Крім того, за словами Олійникова, паралельно була дана команда на арешт його дружини, "яка, крім засновництва в компаніях, взагалі жодної участі в бізнесі не брала".

"І далі - відсторонення від можливого опікунства моєї мами (через слабке здоров'я) і мого тестя (зважаючи нібито на зловживання алкоголем і неможливість забезпечити онуків). Що далі відбувається з дітьми - здогадайтеся самі", - написав він.

Олійников також заявив, що обов'язково повернеться в Україну.

"Я повернуся. Обов'язково повернуся. І ті, хто зруйнував моє життя, забрав у мене улюблену роботу, у моєї доньки - можливість виступати під прапором України, у мого сина - отримувати освіту рідною мовою, у моєї дружини - друзів, подруг і її світ, за це обов'язково дадуть відповідь. Кожен і персонально", - написав він.

Як відомо, у понеділок ввечері активіст "Спільної справи" Олександр Данилюк повідомив, що двоє чоловіків вистрелили в хлопця, який відмовився зняти футболку "Спасибо жителям Донбасса".

За його словами, згодом хлопця відвезли до лікарні, де йому була надана невідкладна медична допомога.

6 вересня офіс компанії "ПростоПрінт" захопив УБОЗ нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

Потім прес-служба МВС у Києві заявила, що обшук у Prostoprint пов'язаний із підробкою сувенірної продукції до Євро-2012.

15 вересня бійці спецпідрозділу міліції "Беркут" відбирали у торгівців футболки та чашки з написами "Спасибо жителям Донбасса", які торговці реалізували на Майдані Незалежності.

У понеділок стало відомо, що власнику "ПростоПрінта" Денису Олейникову погрожують і він має намір вивезти свою сім’ю за межі України.

Крім того, у вівторок Управління по боротьбі з організованою злочинністю заарештувало сервера з макетами футболок "Спасибі жителям Донбасу".

Українська правда
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Ви перекрили лавочку, я у відповідь - кровопролиття. Тому, що коли народ вийде 22 жовтня, без жертв не обійтися.
Це взагалі нормально.
Це вже реально шантаж, кримінал.
От так наша Україна підніметься десь у невідомості.
Янукович попереджав по телебаченні : Ніяких наклепів, тобто неправдиву інформацію.
А ви думаєте, чому прикрили компанію?
Ок. Тоді чим Денис Олейников після цього буде відрізнятися від Януковича?