ПАРКУР - НОВИЙ ВИД СПОРТА!!!

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
166
Репутація
0
\m/ \m/ \m/
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
166
Репутація
0

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
166
Репутація
0
Хтось сьодні іде пригать
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
76
Репутація
0
Вік
31
Пригать:??
Ти ж не пригаєш)))
тоді кули був ПаркурДей,чи як там його я бачив шо ти тікі лазив по лабікам.Не на піску , не на лабіку нічього не робив....
просто лазив,туди сюди....

Ти вмієш якесь сальто,реверс,....
Кромі переднього.....манкі.... рота..язика...
кромі всього самого найлегчього)))

добавлено через 8 минут
Я б пришов би але я вчора проколов ногу коли купався :-X
І тепер хожу як каліка)))
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
166
Репутація
0
kisluy сказав(ла):
Пригать:??
Ти ж не пригаєш)))
тоді кули був ПаркурДей,чи як там його я бачив шо ти тікі лазив по лабікам.Не на піску , не на лабіку нічього не робив....
просто лазив,туди сюди....

Ти вмієш якесь сальто,реверс,....
Кромі переднього.....манкі.... рота..язика...
кромі всього самого найлегчього)))

добавлено через 8 минут
Я б пришов би але я вчора проколов ногу коли купався :-X
І тепер хожу як каліка)))
Прагіб,переднє сальто і заднє,реверс,манкі,рота,язика.Просто паркур це не сальто паркур це пригати, бігати, вилазити на шось

А коли був ТРАСЕRDAY то я хотів у4аствовать але там було дофіга народу то я передумав
 

Lestat

Користувач
Реєстрація
31.05.08
Повідомлення
44
Репутація
0
Ага миллион. Народу то там было немеряно но у4ачствовали токо 7еро человек так что не надо тута.
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
76
Репутація
0
Вік
31
З тих хто був....человеГГг 25-30 всього участвувало 7
Я,діма,ляпа,Тьома, і ще якісь тіпчик...
ЛЕСТАТ токо кліп знімав...(Кліп офігенний)
Треба було просто підійти до нас...ми питали "Хто ще буде виступать?"
підійшов тікі "Артемій" той ТЬома...новенький.

Ти мігби підійти і спитати...але ти цього не зробив і не виступав)))
А так б мігби показати себе....
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
166
Репутація
0
Lestat,
Можеш мені дати подивитися цей кліп
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
166
Репутація
0
Паркур - это смесь акробатики, бега, боевых искусств, ну и фантазии самого трейсера, которая способна соединить все это воедино в искусство перемещения по каменным джунглям.
Паркур, сокращенно PK, (в переводе с франц. le parkour - полоса препятствий) - дисциплина основанная на простой философии: нет границ - есть лишь препятствия.

Игра по мотивам нашумевшего фильма Люка Бессона - Ямакаси. Это своего рода философия жизни и перемещения в городе. Каждый раз, когда мы преодолеваем препятствия, мы преодолеваем свой страх, становимся увереннее в себе! В игре использованы настоящие образы и реальные именя героев фильма. Паркур зародился вместе с первым человеком. В тех суровых условиях, нашим предкам приходилось подражать животным для того, чтобы выжить. С течением времени появлялись все новые средсва, облегчившие передвижение, однако до индустриальной эпохи паркур все же продолжал стремительно развиваться в отдельных областях спорта, боя и выживания (олимпийский спорт, искусство ниндзя, передвижения аборигенов). Девиз паркура: "Нет границ, есть препятствия!"
Язык: анг, пол, нем, фр, итал, исп.
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
166
Репутація
0
ІГРИ

\m/
Паркур - это смесь акробатики, бега, боевых искусств, ну и фантазии самого трейсера, которая способна соединить все это воедино в искусство перемещения по каменным джунглям.
Паркур, сокращенно PK, (в переводе с франц. le parkour - полоса препятствий) - дисциплина основанная на простой философии: нет границ - есть лишь препятствия.

Игра по мотивам нашумевшего фильма Люка Бессона - Ямакаси. Это своего рода философия жизни и перемещения в городе. Каждый раз, когда мы преодолеваем препятствия, мы преодолеваем свой страх, становимся увереннее в себе! В игре использованы настоящие образы и реальные именя героев фильма. Паркур зародился вместе с первым человеком. В тех суровых условиях, нашим предкам приходилось подражать животным для того, чтобы выжить. С течением времени появлялись все новые средсва, облегчившие передвижение, однако до индустриальной эпохи паркур все же продолжал стремительно развиваться в отдельных областях спорта, боя и выживания (олимпийский спорт, искусство ниндзя, передвижения аборигенов). Девиз паркура: "Нет границ, есть препятствия!"
Язык: анг, пол, нем, фр, итал, исп.
 

[S_a_I_n_T]

Користувач
Реєстрація
04.04.08
Повідомлення
10
Репутація
0
я тоже занимаюсь паркуром но иногда в моменты когда ти пры гаеш с большой высоты и за тобой гонитса два добермана ты получаеш очень большую дозу адреналина и хочеш пригать снова и снова *WASSUP* :)
 

Lilie

Користувач
Реєстрація
10.07.08
Повідомлення
1
Репутація
0
Обожнюю Паркур!Мої друзі Займаюця цим!Супер!Як би Була хлопцем обов'язково занялась паркуром!Це круто!=)
 

stress

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
68
Репутація
0
То що там э тренькі по паркуру чи ны ато я хотівби позайматися чи треньок нема?????
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
76
Репутація
0
Вік
31
[S_a_I_n_T] сказав(ла):
я тоже занимаюсь паркуром но иногда в моменты когда ти пры гаеш с большой высоты и за тобой гонитса два добермана ты получаеш очень большую дозу адреналина и хочеш пригать снова и снова *WASSUP* :)
Ти шо кліпів передивився???

добавлено через 2 минуты
Lilie сказав(ла):
Обожнюю Паркур!Мої друзі Займаюця цим!Супер!Як би Була хлопцем обов'язково занялась паркуром!Це круто!=)


а ЦЕ без разніци шо ти дівчина.....не тільки хлопець може займатися паркуром...
якщо в тебе є сильне бажання,то ти почнеш займатися...а якщо ні ...то будеш дивитися як цим займаються інші.....
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
KolR сказав(ла):
То що там э тренькі по паркуру чи ны ато я хотівби позайматися чи треньок нема?????
Трєньок нема!!!Треба самом ходити вчитись цьому!!!Або попроси когось шо б сходили с тобой потренерувались!!
 

stress

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
68
Репутація
0
А скім ходить ято некого незнаю з паркурыстів!!! Аби я знав на скікі годин вони ходять то пішовби подивився і сам поучився???
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
KolR сказав(ла):
А скім ходить ято некого незнаю з паркурыстів!!! Аби я знав на скікі годин вони ходять то пішовби подивився і сам поучився???
Я не знаю коли ходять,я сам давно не ходив вже!То походи з своїми друзями дня 3-4 полюбом мені кажетсья хтось має бути!!!
 

stress

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
68
Репутація
0
ТА чесно незнаю неякіх поркурістів!А так хочеця научитися!
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
76
Репутація
0
Вік
31
Смотря шо ти хочеш навчитися??
 

W@RRiOR

Користувач
Реєстрація
22.03.06
Повідомлення
48
Репутація
0
KolR сказав(ла):
Аби я знав на скікі годин вони ходять то пішовби подивився і сам поучився???
тебе подходит время 12 и после (ночи)...... могу показать пару приколов......... но....... вопрос сразу... 18 тебе есть..? если да... то сможешь попробовать... если неттт... то извени... только посмотреть.... так как такую ответственность я на себя брать не хочу..... очень рисковано.....