Первый Опыт

M

metallica

Tragopogon сказав(ла):
подождём пока гормоны в голову ударят.
_Юся_ сказав(ла):
посмотрим что будет когда те будет лет так 17-18 и не будет кандидата на пост мужа

з цього можна робити висновок, що в 17-18 лізуть на стінку від бажання фізичного задоволення?..хм...
 

Tragopogon

Користувач
Реєстрація
08.06.07
Повідомлення
52
Репутація
0
metallica сказав(ла):
з цього можна робити висновок, що в 17-18 лізуть на стінку від бажання фізичного задоволення?..хм...
я говорил что когда нибудь будет момент преломный и всё поменяется настолько, что прошлого себя уже начинаешь ненавидить. А автор ниже моей цитаты возможно как раз о стенах говорил.
 
M

metallica

моя особиста думка - потрібно стримувати дурість, особливо коли крутить дещо в конкретно-п'ятому місці. ідучи сліпо за власними бажаннями можна наламати дров ще й не малих( для критиків - імхо, але коли людина вже сформована психологічно і розумово як особистість, фізично досягла стану потреби статевих відносин, тоді, і лише тоді треба починати будь-які контакти - у випадку невдач це не зламає подальше життя, та й задоволення буде більшим.
 

Lady_FLAME

Користувач
Реєстрація
30.03.07
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
34
Lord Preacher сказав(ла):
Я бы хотел поднять вопрос про раний сексуальный опыт, на ваше мнение со скольки лет можно занематся сексом?

Как только, так сразу... это дело каждого...:cool:.... никто не может это решить за кого-то.....хотя спешить некуда;)
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
ідучи сліпо за власними бажаннями можна наламати дров ще й не малих
а за чиїми бажаннями ще треба йти? лише за своїми. А щодо "дров", то найкраще люди вчаться саме на своїх помилках.
Кожна людина сама по собі відчуває, коли стає готовою до сексуальних відносин, і вік тут не грає великої ролі.
 

Lady_FLAME

Користувач
Реєстрація
30.03.07
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
34
ginger сказав(ла):
А щодо "дров", то найкраще люди вчаться саме на своїх помилках.

Извеняюсь...но как я поняла, получается челоек постоянно должен учитсо на своих ошибках....дак..в таком случае мы все делаем похожие ошибки и на то чтобы на них учитсо проходит много время....ты представляеш сколько ушло бы времени если б мы не обращали внимания на чужие ошибки и не делали из этого выводов....не согласна....(если б наши предки не запоролись с количеством рождаемых пиплов, не придумали б контрацепции и мы бы до сих пор прикаждой собственной ошибке - пока не научилися б, рожали по киндеру).....ну пример приближонный к теме.....короче, я думаю меня поняли...;) :) O:)
 

podvodnik

Користувач
Реєстрація
21.02.07
Повідомлення
94
Репутація
0
Металлика права.А первый опыт лучше с любимым человеком хотябы для того чтобы потом не возникало неверных взглядов и понятий...
 

GoReC

Користувач
Реєстрація
22.09.06
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
37
Прочитал всё эту ерунду, и вспомнил адекдот:
Подходит мама к дочери и спрашивает:
Дочка пора нам поговорить о том, откуда берутсья дети.
Дочка отвичает:
Да мама, что ты хочишь узнать.
Ггг...
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
Lady_FLAME сказав(ла):
Извеняюсь...но как я поняла, получается челоек постоянно должен учитсо на своих ошибках....дак..в таком случае мы все делаем похожие ошибки и на то чтобы на них учитсо проходит много время....ты представляеш сколько ушло бы времени если б мы не обращали внимания на чужие ошибки и не делали из этого выводов....не согласна....
Прочитай уважно, я ж не написала, що люди вчаться лише на своїх помилках, звичайно ми звертаємо увагу на інших, проте свій досвід всеодно запам'ятовується найбільше. Знаєш, як кажуть, один раз обпечешся, потім на дим дмухати будеш... кожен повинен думати сам за себе, і слідувати своїм бажанням і переконанням, особливо в даному випадку, а не дивитись як і в скільки зробив Вася чи Пєтя і чим це в них закінчилось.
 

ALiShkA)

Star of love
Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
15
Репутація
0
Lord Preacher сказав(ла):
со скольки лет можно занематся сексом?

в сколькО захочетсО в столькО и получетсО =)
(главное 4тоб только мозги на месте были)
 
S

SilentKiller

Блин знал бы я что мне дадут впердолить за кражу какой-то макаки - воровал бы этих долбанных макак с 7 лет (с) Джей и Молчаливый Боб... мысля я думаю всем ясна со скольки лет можно? : )
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
а за чиїми бажаннями ще треба йти? лише за своїми. А щодо "дров", то найкраще люди вчаться саме на своїх помилках.
Кожна людина сама по собі відчуває, коли стає готовою до сексуальних відносин, і вік тут не грає великої ролі.
[OFF]ну апяц ну снова%) ну от шо за звичка намагатися когось задавити інтелектом?[/OFF]
так от, пояснюю те, що і так зрозуміло - якшо сліпо слідувати тільки своїм бажанням, то краще тоді не народжуватись. імхо, розум повинен контролювати бажання (і не треба розказувати що це не можливо - на власному досвіді перевірила)
[OFF]енісін йу кант андерстенд?[/OFF]

пра ашипкі - є в мене одногрупниця, так от вона взагалі не вчиться на помилках)) шоп ни сталос)) тому сакз ця теорія))
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
так от, пояснюю те, що і так зрозуміло - якшо сліпо слідувати тільки своїм бажанням, то краще тоді не народжуватись. імхо, розум повинен контролювати бажання (і не треба розказувати що це не можливо - на власному досвіді перевірила)
Це твоя думка, не факт, що вона істинна. кожен має право на свою думку, я висловила свою, тут я з тобою не згідна. Розум може контролювати далеко не всі бажання, ти ж не робот, а людина, з емоціями і почуттями, які інколи важко контролювати.
metallica сказав(ла):
пра ашипкі - є в мене одногрупниця, так от вона взагалі не вчиться на помилках)) шоп ни сталос)) тому сакз ця теорія))
З кожного правила бувають винятки. Це її власні проблеми. А може вона просто живе так як хоче, і їй це подобається. в цьому нема нічого поганого.
 

Lady_FLAME

Користувач
Реєстрація
30.03.07
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
34
ginger сказав(ла):
Прочитай уважно, я ж не написала, що люди вчаться лише на своїх помилках, звичайно ми звертаємо увагу на інших, проте свій досвід всеодно запам'ятовується найбільше. Знаєш, як кажуть, один раз обпечешся, потім на дим дмухати будеш... кожен повинен думати сам за себе, і слідувати своїм бажанням і переконанням, особливо в даному випадку, а не дивитись як і в скільки зробив Вася чи Пєтя і чим це в них закінчилось.

Да я согласна, в какой-то мере,с тобой по поводу кто за кого решает,...хотя знаеш решать одно, а прислушиваться к другим тоже надо,... а вот что касаеться ошибок - не согласна....вот и всё;)
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
А може вона просто живе так як хоче, і їй це подобається. в цьому нема нічого поганого.
в тому, що вона живе як хоче може і немає нічого поганого, а от наслідки такого життя на собі відчувають її рідні і близькі.
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
а от наслідки такого життя на собі відчувають її рідні і близькі.
Вона живе не для них, а для себе, і якщо вона навіть робить щось погане,створює проблеми чи робить боляче своїм рідним і близьким, то на це теж є своя причина(можливо просто ти не все про неї знаєш).Будь-які свої вчинки і поведінку вона для себе якось аргументує. нічого не робиться просто так.
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
Вона живе не для них, а для себе, і якщо вона навіть робить щось погане,створює проблеми чи робить боляче своїм рідним і близьким, то на це теж є своя причина(можливо просто ти не все про неї знаєш).Будь-які свої вчинки і поведінку вона для себе якось аргументує. нічого не робиться просто так.
[OFF]угу) а ви здатні підтримати вашу теорію? підете зараз ширнетесь героїном? повиносите все з дому? ну? фпірьот!! героіня%) [/OFF]
ваша теорія рівноцінна небажанню брати на себе відповідальність, імхо)
 

Crissa

Користувач
Реєстрація
18.12.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Если я правильно все началось с секса, а теперь речь идет о каких-то ошибках. О своих, о чужих, о правильности и т.д. Каждый сам себе хазяин, что хорошо для тебя не объязательно должно быть положительным для другого чел-ка. Тебя послушать, прям как книгу читать. Ум, Ум все должно быть в меру. Я в свое время много разных безбашенных поступков делала, теперь есть что вспомнить. Даже сейчас иногда чего-то "запретного" хочеться. Каждый решает сам для себя.
P.S. мой первый раз был в 15, с любимым. Подробностей не помню, но было не очень.
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
угу) а ви здатні підтримати вашу теорію? підете зараз ширнетесь героїном? повиносите все з дому? ну? фпірьот!! героіня
ваша теорія рівноцінна небажанню брати на себе відповідальність, імхо)

А з якої радості я повинна тобі щось доводити? живу як хочу і роблю тільке те, що хочу я, і на слабо ніколи не ведусь.
І до чого тут не бажання брати на себе відповідальність...