Первый Опыт

aXiom_A

Користувач
Реєстрація
27.08.07
Повідомлення
45
Репутація
0
Lord Preacher,
во сколько лет?...это не важно.
главное не до 16:)))))а там....
когда ты обнимаешь любимого(ую) прижимаешь к себе, а тебе этого мало!!!!!!!!! и ты понимаешь, что сейчас либо задушишьего(её) либо....
конечно, лучше сохранить жизнь любимому(ой) и просто иптытать наслаждение обоим;)
вот...
А! и ещё главное в этот момент осознавать, что ты никого об этом не пожалеешь!
 

Crissa

Користувач
Реєстрація
18.12.07
Повідомлення
6
Репутація
0
ginger сказав(ла):
quote=metallica]угу) а ви здатні підтримати вашу теорію? підете зараз ширнетесь героїном? повиносите все з дому? ну? фпірьот!! героіня
ваша теорія рівноцінна небажанню брати на себе відповідальність, імхо)

А з якої радості я повинна тобі щось доводити? живу як хочу і роблю тільке те, що хочу я, і на слабо ніколи не ведусь.
І до чого тут не бажання брати на себе відповідальність...

все это настолько индивидуально, сложно сказать. Причем здесь ширяться и сексуальный опыт???? Как-то не могу уловить ход твоих мыслей;)

добавлено через 3 минуты
Sorry, сообщения перепутала
Crissa сказав(ла):
 

Tragopogon

Користувач
Реєстрація
08.06.07
Повідомлення
52
Репутація
0
Crissa сказав(ла):
Причем здесь ширяться и сексуальный опыт????
она говорит о том что если следовать своим желаниям то можно и героин попробовать, и привыкнуть к нему настолько что вынести пол квартиры, потому что желания будут в том чтобы доставить удовольствие а потом и избавиться от ломки... делай выводы.
 

Crissa

Користувач
Реєстрація
18.12.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Все должно быть в меру:) всегда делала что хотела, ни разу не ширялась и вроде как неплохой человек из меня вышел. Сложно говорить это хорошо, а это плохо. Нельзя всех по себе равнять:D
 

Muravey

Користувач
Реєстрація
14.11.07
Повідомлення
20
Репутація
0
Вік
34
KaterinKa сказав(ла):
У меня есть принцип "До свадбы никакого секса!!!" Может камуто это покажется очень странным, но это так!!!
ти або рано вискочиш заміж або нарушиш свій принцип... така моя думка...:-[
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Бачив колись по телевізору передачку, там показували як передається інформація між сексуальними партнерами без вагітності на майбутнього дитя. Показували випадки коли дитя у пари народжувалось схоже на дуже давніх партнерів по сексу, навіть показали як в Росії біла пара народила чорного дитя, потім наречена призналася, що кохалася колись в унівєрі з чорним студентом. Ось так вон, я наприклад в це не вірю на 100% але задуматись заставило. Так що робіть собі висновки самі.
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
Frost сказав(ла):
Бачив колись по телевізору передачку, там показували як передається інформація між сексуальними партнерами без вагітності на майбутнього дитя. Показували випадки коли дитя у пари народжувалось схоже на дуже давніх партнерів по сексу, навіть показали як в Росії біла пара народила чорного дитя, потім наречена призналася, що кохалася колись в унівєрі з чорним студентом. Ось так вон, я наприклад в це не вірю на 100% але задуматись заставило. Так що робіть собі висновки самі
Получається шо до свадьби ніякого сексу бо дитина може бути похожа на бившу. Я в шоке =-O =-O :'(
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Vadya сказав(ла):
Получається шо до свадьби ніякого сексу бо дитина може бути похожа на бившу. Я в шоке
Не бійся тобі це не грозить, я тоже чув що діти можуть схожі на колишнього, але аж ніяк не на колишню.:) Так що нам можна не бояться.:)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
kolya сказав(ла):
Не бійся тобі це не грозить, я тоже чув що діти можуть схожі на колишнього, але аж ніяк не на колишню. Так що нам можна не бояться.
ДОРЕЧІ ДА:D
 
M

metallica

А з якої радості я повинна тобі щось доводити? живу як хочу і роблю тільке те, що хочу я, і на слабо ніколи не ведусь.
тобто ваші слова можна розуміти як те, що вам нічого не є управою?
[OFF]та то так, приклад, шо ж ви так реагуєте?
п.с. таке хамство у відповідь говорить про те, що людина не може обстояти свою думку і відгавкується замість самостійного протистояння)) сподіваюсь, що я таки не права))[/OFF]
І до чого тут не бажання брати на себе відповідальність...
а до всього - якщо береш на себе відповідальність перед мамою не звести її в могилу своїм "живу-як-хочу", то вже не будеш коники викидувати) ви туд стверджуєте "живу-як-хочу" - а це як?
 

arc

Користувач
Реєстрація
19.03.06
Повідомлення
58
Репутація
0
Все наши поступки - это результат хода наших мыслей. И если нас кто-то ограничевает в чем-то, то значит мы позволяем им это делать. Немного сложновато звучит, но это так и есть.

По сабжу: М-17, Ж-16.
 

Lord Preacher

Користувач
Реєстрація
19.11.07
Повідомлення
32
Репутація
0
arc сказав(ла):
Все наши поступки - это результат хода наших мыслей. И если нас кто-то ограничевает в чем-то, то значит мы позволяем им это делать. Немного сложновато звучит, но это так и есть.
Ограничения свободы ведет к необдуманным поступка, людям нравится нарушать правила и запреты, запрет ранних отношен родителями ведет к тому, что парень (девушка) стараются казаться взрослее, и делают то про что, потом жалеют
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
Lord Preacher сказав(ла):
эщо одна причина отказатся от раниво секса, лутше уже позно чем так
Ага а іще може бути децка невставачка :D :D :D шутю
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
тобто ваші слова можна розуміти як те, що вам нічого не є управою?
Мої слова можна розуміти так: це моє життя, і я роблю з ним все, що захочу, і живу так, як хочеться мені (слідую своїм принципам і переконанням, задовільняю свої бажання), і мало звертаю увагу на те, що про це думають інші.
а до всього - якщо береш на себе відповідальність перед мамою не звести її в могилу своїм "живу-як-хочу", то вже не будеш коники викидувати) ви туд стверджуєте "живу-як-хочу" - а це як?
Шановна, а звідки Ви взяли, що своїм способом життя "живу як хочу" я можу звести маму в могилу? Вона повністю мене розуміє і підтримує.
І ще дайте відповідь на одне питання: чому для Вас, "живу як хочу" зразу асоціюється з дурістю? не судіть всіх по собі...

А щодо хамства з моєї сторони, то Ви таки не праві, на Вашу заявочку просто не могло бути реакції іншого характеру. невдалий приклад просто обрали.
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
Мої слова можна розуміти так: це моє життя, і я роблю з ним все, що захочу, і живу так, як хочеться мені (слідую своїм принципам і переконанням, задовільняю свої бажання), і мало звертаю увагу на те, що про це думають інші.
але межі ж є?
ginger сказав(ла):
Шановна, а звідки Ви взяли, що своїм способом життя "живу як хочу" я можу звести маму в могилу? Вона повністю мене розуміє і підтримує.
І ще дайте відповідь на одне питання: чому для Вас, "живу як хочу" зразу асоціюється з дурістю? не судіть всіх по собі...
[OFF]не кидайтеся шаблонними фразами) [/OFF][OFF]я запитувала, а ви гнули свою лінію не вважаючи за потрібне пяснювати свою точку зору)[/OFF] тому в мене "живу-як-хочу" і почало асоціюватися з дурістю) нічого, власне, особистого)
повторюсь - асоціювалося з дурістю поки ви не вказали рамки "живу-як-хочу" думаю, проблема вичерпана)

добавлено через 32 секунды
ginger сказав(ла):
А щодо хамства з моєї сторони, то Ви таки не праві, на Вашу заявочку просто не могло бути реакції іншого характеру. невдалий приклад просто обрали.
[OFF]на яку заявочку?[/OFF]
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
M

metallica

ginger сказав(ла):
щодо перевірки "моєї теорії"
[OFF]я б не назвала це "заявочкою") я ніколи не заявляю, я лише припускаю)ну і провокую)[/OFF]
ginger сказав(ла):
Звичайно певні межі є, але ці межі я встановлюю для себе сама.
от в цьому і загвоздко, чит не так? ви завжди можете визначити що є добре і що погано?
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
я б не назвала це "заявочкою") я ніколи не заявляю, я лише припускаю)ну і провокую)
Ну от. А я відповіла на Вашу провокацію як вважала за потрібне)
metallica сказав(ла):
от в цьому і загвоздко, чит не так? ви завжди можете визначити що є добре і що погано?
Для себе звичайно, я знаю що для мене є добрим і що поганим. А я щось зроблю не так, то намагаюсь більш не повторювати помилок.
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
Для себе звичайно, я знаю що для мене є добрим і що поганим.
[OFF]иии...таг і лізуть в голову думки про алкоголікіфф)) вони теж вважають, що алкоголь для ниг не є злом) власне, можна говорити про особистий досвід - сапрікасалас з цим світом)[/OFF]веду, власне, до наступного - імхо, ми не можемо знати на сто відсотків що є добрим, що поганим)