Первый Опыт

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
иии...таг і лізуть в голову думки про алкоголікіфф)) вони теж вважають, що алкоголь для ниг не є злом) власне, можна говорити про особистий досвід - сапрікасалас з цим світом)веду, власне, до наступного - імхо, ми не можемо знати на сто відсотків що єдобрим, що поганим)
Почали про перший сексуальний досвід, а дійшли до наркоманії і алкоголізму. Не розумію до чого тут це. Спочатку ви мні пропонували ширнутись, а тепер порівнююте з алкоголіками... ))) що поганого в тому я живу як мені подобається? чи це обов'язково передбачає крайнощі?
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
Почали про перший сексуальний досвід, а дійшли до наркоманії і алкоголізму. Не розумію до чого тут це. Спочатку ви мні пропонували ширнутись, а тепер порівнююте з алкоголіками... ))) що поганого в тому я живу як мені подобається? чи це обов'язково передбачає крайнощі?
просто ви зразу так авторитетно заявили про життя за власними правилами) я вже трохи бачила, тому в мене такі асоціації з тими, хто так ревно відстоює свободу) та й не порівнювала я вас ні з ким, заспокойтесь)
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
просто ви зразу так авторитетно заявили про життя за власними правилами) я вже трохи бачила, тому в мене такі асоціації з тими, хто так ревно відстоює свободу) та й не порівнювала я вас ні з ким, заспокойтесь)
А я і не нервуююсь абсолютно. ))) Мені дійсно подобається життя за власними правилами. В цьому нема нічого поганого. Крім того, я бачила не менше вашого. І теж можу багато чого сказати, от тільки чи варто. Думаю ні.
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
І теж можу багато чого сказати, от тільки чи варто. Думаю ні.
бойтесь вразити мою ніжну дитячу психіку?
ginger сказав(ла):
Мені дійсно подобається життя за власними правилами. В цьому нема нічого поганого.
залежить від правил) [OFF]з чого і починали:cool:[/OFF]
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
бойтесь вразити мою ніжну дитячу психіку?
Мені байдуже до вашої психіки. просто не маю такого бажання.
metallica сказав(ла):
залежить від правил)
І знову ж таки правила кожен повинен встановлювати сам для себе.
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
І знову ж таки правила кожен повинен встановлювати сам для себе.
повинен? а чи може 15-річна дівчина повністю розуміти наслідки статевого зв'язку з хлопцем? вона отримає урок, але чи здатна вона його повністю зрозуміти без постороннього пояснення?
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
чи може 15-річна дівчина повністю розуміти наслідки статевого зв'язку з хлопцем? вона отримає урок, але чи здатна вона його повністю зрозуміти без постороннього пояснення?
Щось я дуже сумніваюсь, що в 15 років вона буде питати в когось поради чи пояснення з цього питання. крім того вона ж не буде запитувати в когось готова вона до сексуальних відносин чи ні? в будь-яком уразі вона сама для себе це вирішить, чи в 15, чи в 20. ніде ж не написано, що статеве життя потрібно розпочинати в 15, готові ви до цього чи ні, розумієте наслідки цього чи ні. Тому я наполягаю на тому, що це повинна вирішувати людина сама. (навіть якщо буде прислухатися до чужих порад, то рішення всеодно буде приймати сама). Чи ви зі мною не згодні?
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
Чи ви зі мною не згодні?
не можу згодитись, бо в 15 дівчина не може сама розуміти до кінця що їй потрібно, гормони грають. то чи не було б краще в першу чергу для неї, не самій вирішувати(жити як вона хоче в цьому випадку), а піти і мами поради запитати? я думаю, батьки матимуть вплив(в залежності, звісно, від ситуації, але візьмемо для прикладу нормальну сім'ю) на її остаточне рішення, і тоді таке рішення вже не можна називати самостійним. і взагалі, чи маємо ми право самостійно вирішувати що робити? жити лише для себе, не залежно від віку?
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
не можу згодитись, бо в 15 дівчина не може сама розуміти до кінця що їй потрібно, гормони грають. то чи не було б краще в першу чергу для неї, не самій вирішувати(жити як вона хоче в цьому випадку), а піти і мами поради запитати? я думаю, батьки матимуть вплив(в залежності, звісно, від ситуації, але візьмемо для прикладу нормальну сім'ю) на її остаточне рішення, і тоді таке рішення вже не можна називати самостійним. і взагалі, чи маємо ми право самостійно вирішувати що робити? жити лише для себе, не залежно від віку?
А ви особисто питали своєї мами коли починати статеве життя? по-моєму це особисте життя, і не варто його виносити на обговорення. Колись же всеодно зрозуміє, рано то було чи ні, але розбереться сама.
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
А ви особисто питали своєї мами коли починати статеве життя?
я його ще не починала;)
ginger сказав(ла):
А ви особисто питали своєї мами коли починати статеве життя? по-моєму це особисте життя, і не варто його виносити на обговорення. Колись же всеодно зрозуміє, рано то було чи ні, але розбереться сама.
яж не про форум говорю, та й що таке починати статеве життя у 20 а що у 15) дві абсолютно різні речі)
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
я його ще не починала
І мені здається, почнете тоді, коли будете до цього готові, і в мами питати не будете.
metallica сказав(ла):
яж не про форум говорю, та й що таке починати статеве життя у 20 а що у 15) дві абсолютно різні речі)
Я теж говорила не про форум, а про те, що питати в когось що робити в цьому випадку, на мою думку, недоречно незалежно від віку. це особиста справа кожного. Комусь захочеться цього в 15, і все буде ок, або зрозуміє,що зарано, і наступний раз подумає що робити, а дехто в свої 19 ще не буде готовий. Все це індивідуально, в кожного по-різному, тому тут нема про що дискутувати. Можна наводити безліч прикладів, хороших і поганих, але не можна рівняти всіх під одну лінійку, є дівчата які в свої 15 знають і розуміють набагато більше, ніж деякі в 25.)))
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
І мені здається, почнете тоді, коли будете до цього готові, і в мами питати не будете.
чому ви так в цьому впевнені? не означає, що я питатимув мами, але все ж)
ginger сказав(ла):
Комусь захочеться цього в 15, і все буде ок, або зрозуміє,що зарано, і наступний раз подумає що робити, а дехто в свої 19 ще не буде готовий. Все це індивідуально, в кожного по-різному, тому тут нема про що дискутувати. Можна наводити безліч прикладів, хороших і поганих, але не можна рівняти всіх під одну лінійку, є дівчата які в свої 15 знають і розуміють набагато більше, ніж деякі в 25.)))
це все абсолютно правильно, якщо закрити очі на масові підліткові венеричні захворювання і вагітність)
 

Tragopogon

Користувач
Реєстрація
08.06.07
Повідомлення
52
Репутація
0
ginger сказав(ла):
є дівчата які в свої 15 знають і розуміють набагато більше, ніж деякі в 25.)))
это не показатель))), это уже плохое воспитание, точнее мало внимания уделено ребёнку, знание не означает готовность)
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
чому ви так в цьому впевнені? не означає, що я питатимув мами, але все ж)
Я не написала, що впевнена в цьому... прочитайте уважніше, це було припущення, і швидше всього вірне))))
metallica сказав(ла):
якщо закрити очі на масові підліткові венеричні захворювання і вагітність)
Це вже інші питання, які аж ніяк не стосуються даної теми))))

добавлено через 6 минут
Tragopogon сказав(ла):
это не показатель))), это уже плохое воспитание, точнее мало внимания уделено ребёнку, знание не означает готовность)
я просто навела приклад, бо зараз дійсно так і є, хоч безперечно це не означає готовність. на мою думку краще спочатку знати, до чого слід готуватися))))). ну і коли відчувають, що готові, тоді й починати.
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
Це вже інші питання, які аж ніяк не стосуються даної теми))))
правильно, який зв'язок між підлітковим сексом і венеричними захворюваннями?
ginger сказав(ла):
Я не написала, що впевнена в цьому... прочитайте уважніше, це було припущення, і швидше всього вірне))))
ну звісно перед самим саітієм мамі ніхто телефонувати не буде) але чому б не мати з мамою розмови що до особистого життя? вона таки більш мудра у цих справах, чимало бачила і може висловити дорослу точку зору) ніхто ж нікого не силує прислухатися до її точки зору)
припустімо ситуацію - 15річна дєвачька приходить до мами і видає "ми тут в павлікам уже целих двє нєдєлі встрічяємся, он прідлагаєт секс і гаваріт бєс прізірватіва будєт лучьше" в цій ситуації розмова з мамою може запросто врятувати дитину від СНІДу. все не так неважливо як може видаватися)

добавлено через 2 минуты
ginger сказав(ла):
я просто навела приклад, бо зараз дійсно так і є, хоч безперечно це не означає готовність. на мою думку краще спочатку знати
не всі такі модні як ми з вами - не кожен має доступ до інтернету і достатньо мозку щоб знайти потрібну інформацію) також не всі слухають вчителя (да он атстоі, што он може знать). здебільшого діти дізнаються про секс з вулиці, а там мало чого наговорять) ще один плюс розмови з батьками - мама то точно поганого не порадить(за виключенням, звісно)
 

Tragopogon

Користувач
Реєстрація
08.06.07
Повідомлення
52
Репутація
0
ginger сказав(ла):
я просто навела приклад, бо зараз дійсно так і є
вот вот, читай выше почему)
ginger сказав(ла):
краще спочатку знати, до чого слід готуватися)))))
половое восптание для того есть, а не из рук в руки, иначе раньше можно узнать только так, из-за тогоже неуделения внимания ребёнку.
ginger сказав(ла):
ну і коли відчувають, що готові, тоді й починати.
с первого чувства? а если это просто гормоны давят на мозги ещё неокрепшего тела?
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
правильно, який зв'язок між підлітковим сексом і венеричними захворюваннями?
я мала на увазі зв'язок між венеричними захворюваннями і темою про перший сексуальний досвід (точніше в скільки років його починати)...

metallica сказав(ла):
ну звісно перед самим саітієм мамі ніхто телефонувати не буде) але чому б не мати з мамою розмови що до особистого життя? вона таки більш мудра у цих справах, чимало бачила і може висловити дорослу точку зору) ніхто ж нікого не силує прислухатися до її точки зору)
в принципі так, але погодьтеся, що в останній момент їй всеодно доведеться вирішувати самій... Чи не так?
metallica сказав(ла):
15річна дєвачька приходить до мами і видає "ми тут в павлікам уже целих двє нєдєлі встрічяємся, он прідлагаєт секс і гаваріт бєс прізірватіва будєт лучьше" в цій ситуації розмова з мамою може запросто врятувати дитину від СНІДу.
Це вже залежно від реакції мами, може врятувати, або може і прискорити події. (у підлітків підвищений інтерес на заборони).
 
M

metallica

ginger сказав(ла):
в принципі так, але погодьтеся, що в останній момент їй всеодно доведеться вирішувати самій... Чи не так?
самій але під чиїм впливом?
ginger сказав(ла):
Це вже залежно від реакції мами, може врятувати, або може і прискорити події. (у підлітків підвищений інтерес на заборони).
ну будемо сподіватись на краще)
 

podvodnik

Користувач
Реєстрація
21.02.07
Повідомлення
94
Репутація
0
Гормоны в 15 лет?Я вас умоляю.У девочки?
Что за спор вообще?Разве можно 15-летней заправить мозги 23-летней?И что ей рассказывать?Делать не делать?Не гоните.К 23- годам она всё начнёт понимать сама.Раньше чуда не случитса.Поддерживаю Джинжер.
 

ginger

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
50
Репутація
0
Вік
37
metallica сказав(ла):
не всі такі модні як ми з вами - не кожен має доступ до інтернету і достатньо мозку щоб знайти потрібну інформацію) також не всі слухають вчителя (да он атстоі, што он може знать). здебільшого діти дізнаються про секс з вулиці, а там мало чого наговорять) ще один плюс розмови з батьками - мама то точно поганого не порадить(за виключенням, звісно)
Дізнаються різними способами, але рішення всеодно приймають самі!!!!!! з порадами і бесідами чи без!

Tragopogon сказав(ла):
с первого чувства? а если это просто гормоны давят на мозги ещё неокрепшего тела?
ну за всіх я тут сказати не можу. Особисто я намагалась добре розібратися в тому готова вже чи ні. І надіюсь, що так обдумує кожен, поки не впевниться. Така моя думка.