Підтримай аматорське кіно Нетішина!

memoric

Користувач
Реєстрація
31.05.10
Повідомлення
1
Репутація
0
зателефонуй нам, ми щось придумаємо.
 

XAMSTER

Користувач
Реєстрація
14.01.10
Повідомлення
26
Репутація
0
Ох, по-перше, велике ДЯКУЮ Lifememory за шанс.
По-друге, хочу сказати, що сценарій пишеться, вже є
достатньо пристойний матеріал(хоча звісно дороблювати ще є що).
Ми тверезо оцінюємо свої можливості і специфіку проекту в ракурсі
м. Нетішин. Це наш перший серйозний проект. Можливо, в процесі
роботи люди з досвідом нам багато чого підкажуть, поправлять,
ми будемо раді набиратися досвіду.
Хотів би сказати тим, хто вже відгукнувся на повідомлення, що
ми будемо намагатися якнайефективніше використати ваші пропозиції.
Дякую, що ви не пройшли повз.
 

XAMSTER

Користувач
Реєстрація
14.01.10
Повідомлення
26
Репутація
0
Forever_Autumn, думаю Ви розумієте різницю між
Нетішином і Луцьком. В док фільмі про Нетішин без
доброї ложки гумору нема особливо чого показувати в
порівнянні із таким містом як Луцьк:)

добавлено через 1 минуту
TENKone, було б круто зробити саундтрек до фільму.
Тільки, ви ж розумієте, що "жесть" нам не потрібна)
 

Tim

Користувач
Реєстрація
17.03.06
Повідомлення
1
Репутація
0
Эта тема заинтересовала нашу студию :), ну звони уже нам аФтАр!
 

XAMSTER

Користувач
Реєстрація
14.01.10
Повідомлення
26
Репутація
0
Tim, Ок, сьогодні зранку я з вами звяжусь:)
 

TENKone

Користувач
Реєстрація
20.11.09
Повідомлення
13
Репутація
0
Ну можно)Тематика понятная)Зделаю послушаеш...но хотелось бы и сценарий знать)
 

Игорь.

Користувач
Реєстрація
26.05.10
Повідомлення
20
Репутація
5
TENKone сказав(ла):
хотелось бы и сценарий знать)
XAMSTER, якщо ви прагнете зняти кіно про Нетішин таким, яким ви його бачете, то сценарій можете писати який взагодно. Але якщо хоч більш менш об"єктивне, то сценарій обговоріть тут, а тоді і знімайте. Чого? Бо ви всю правду про Нетішин і всі сфери його життя не можете знати, а дізнатись можна від різних людей, хто стикався з цим.
 

XAMSTER

Користувач
Реєстрація
14.01.10
Повідомлення
26
Репутація
0
Игорь., ти ось так "з місця в кар'єр" говориш, що ми не в курсі чогось і що нам треба було б зробити. Але, розумієш, ми всеодно знімемо так, як ми це бачимо. А бачимо ми це без "брудної білизни" політики і інших фанатичних переконань когось у чомусь. Нам це не потрібно, є достатньо інформаційних джерел, які розкажуть про все чого нам не треба було б насправді знати і без чого б ми прекрасно жили і так. Ми хочемо розповісти про наше місто, про його минуле і сучасність, про те чим воно було, чим стало і куди прямує. Але це історія про місто і його людей, приправлена доброю часткою сатири і гумору. Нетішин не Венеція, 2х часовий фільм не вийде:)
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
XAMSTER,
а що якщо ми зробимо конкурс на кращий сюжет для відеозамальовок? на фоні нетішинських вулиць, визначних місць? ;)

ось я наприклад щойно наваяла невеликий сценарій. правда в мене не лежить в основі саме місто і його розвиток.

Комедійна розповідь про товариша Пиво.:)

(щось мене пробило на соц пропаганду, любителям пива - читати заборонено, я суворо дискриміную :))

(Відео-розповідь від першого лиця. (можна вести синхронно від дівчини і хлопця). ракурс - від першого і третього лиця.(1,3) озвучка - закадровий монолог + музичне фонове оформлення)

(1)Ранок. дзвінок будильника. не хочеться вставати. Чищу зуби, чашка кави. (1-3)Іду на роботу - сонні обличчя. Робота. Обід. Робота. Іду додому - ті самі обличчя. (3)Дзвінок. Привіт! На яку? добре, прийду. На сім. Збираємось на пиво. Прийшов (ла). (1) О! привіт! як діла? (прискорене відео)
ніч.

Ранок. дзвінок будильника. не хочеться вставати. Чищу зуби, чашка кави. Іду на роботу - сонні обличчя. Робота. Обід. Робота. Іду додому - ті самі обличчя. Дзвінок. Привіт! На яку? добре, прийду. На десять. Збираємось на дискотеку. Прийшов (ла). О! привіт! як діла? (прискорене відео)
ніч.


Ранок. дзвінок будильника. не хочеться вставати. Чищу зуби, чашка кави. Іду на роботу - сонні обличчя. Робота. Обід. Робота. Іду додому - ті самі обличчя. О, мій однокласник, років 10 не бачились. здоров! Іду далі. Дзвінок. Привіт! На яку? добре, прийду. На сім. Збираємось на пиво. Прийшов (ла). О! привіт! як діла? (прискорене відео)


Ранок. дзвінок будильника. не хочеться вставати. Чищу зуби, чашка кави. Іду на роботу - сонні обличчя. Робота. Обід. Робота. Іду додому - ті самі обличчя. Іду на ринок. Бабулька продає цибулю. Майнула думка. на городі хтось викопав всю цибулю. Купую. Поряд хтось стоїть. Швидкий погляд. очі зустрілись. (сповільнене відео) (можна пофантазувати на тему які в нього(неї) гарні очі)

- привіт, що купуєш?
посмішка.
- те що і ти.
- мене звати.. (музика) (камера лишається на місці, відходять) Проходимо по алеї (ракурс від обох лиць) доходимо до підїзду, прощаємось.



Ранок. дзвінок будильника. (кадр вчорашньої зустрічі - посмішка) не хочеться вставати. Чищу зуби, чашка кави. (кадр зустрічі) Іду на роботу - сонні обличчя. Посміхаюсь всім підряд. Робота. Потиснув руку начальнику. Обід. віддав котлету свою напарнику. Робота. Іду додому - ті самі обличчя. Всім посміхаюся! Дзвінок. Привіт! На яку? добре, прийду. На сім. що б одягти? (прискорене відео примірок обох героїв)

Зустрілися. квіти. Ідемо по окружній. сидим на лавці. куда б піти? (кадр "пиво") - не хочу.(кадр "дискотека") - не підходить. Сидим в белісімо. хм, питав про роботу, про родичів, про хобі і музику. Скромно поглядає на екран телевізора. видно хоче позіхнути. хм. Проводжу додому.

Субота. Дзвінок. А щоб тебе чорти взяли, сьогодні ж субота! Це не будильник. Телефон. Знімаю. чую голос: чекаю на 10 на зупинці. Бери велосипед.
Судрожно чищу зуби, випиваю свою чашку кави, зашнуровую кеди і на велосипеді прикочую. Вона сидить чекає. - Ну поїхали! Сідає на свій велосипед.
(зйомки велосипедної подорожі напр. на голубі озера) Ну як водиться: захід сонця і.. Дзвінок! да? пиво?
 

XAMSTER

Користувач
Реєстрація
14.01.10
Повідомлення
26
Репутація
0
Spanish Fly, ахах! Прикольна історія=))
Це можна як окрему короткометражку відзняти.
Один день із життя нетішинця=)
 

XAMSTER

Користувач
Реєстрація
14.01.10
Повідомлення
26
Репутація
0
Андерграундний кінематограф Нетішина, як був анерграундним так і залишився.
Фотомильниця, це все, що ми дістали. Знімає гарно, та звук...
загалом можна говорити про його відсутність. А це один із головних
факторів для нас, оскільки зйомка не завжди відбувається впритул.
Але нічого, проект триває. Сьогодні відбувся перший знімальний день.
Загалом він пройшов продуктивно. Були відзняті перші кадри.
З почином, так би мовити...
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
XAMSTER сказав(ла):
Фотомильниця, це все, що ми дістали. Знімає гарно, та звук...
А как же Life Memory?? Неудачно прошли переговоры??
XAMSTER сказав(ла):
Загалом він пройшов продуктивно. Були відзняті перші кадри.
З почином, так би мовити...
Хотелось бы знать сколько человек участвует в проекте и сколько из них "по ту сторону камеры", желательно соотношению снимаемых и снимавших ))
 

XAMSTER

Користувач
Реєстрація
14.01.10
Повідомлення
26
Репутація
0
Лайфмемори представляет себе этот проект немного иначе, чем мы.
Как и предсказывалось, давать свою камеру чужим людям никто не хочет,
а какой нибудь старенькой ДиВишной в шкафу ни у кого нету наверно :)
Нам потому и нужна именно видеокамера, поскольку там таких проблем
как у фотомыльницы быть не должно.
В первом дне съемок принимало участие 4 человека, из них 2 в кадре.
Поскольку были, в некотором роде, ожидаемые проблемы со звуком,
то изначально ничего грандиозного снимать не планировалось.