Порадьте авто.

amadeys

Користувач
Реєстрація
27.03.06
Повідомлення
27
Репутація
1
Порадьте авто в ціновому діапазоні до 10000 у.о. НОВЕ.
Основне призначення - це їзда по місту, на Рівне , декілька разів на місяць поїздки поганими дорогами типу "як на Лисиче, Головлі" , раз на рік :море,карпати.
Головне надійне і не дороге в обслуговуванні.
Дякую за поради.
P.S.
Цікавлять думки ВЛАСНИКІВ авто ,які їх рекомендують , а не думки типу : "у мого кума є....., і аналогічні" :)
 

Sokrat

Користувач
Реєстрація
07.03.08
Повідомлення
118
Репутація
27
Взагалі, до 10000 нових авто не дуже великий вибір, сильно не розженешся. Тут, скоріше, треба себе підлаштовувати під автомобіль, а не авто під себе. Було б тисяч 15, то ще про щось можна говорити...
 

vitaly

Користувач
Реєстрація
03.09.06
Повідомлення
46
Репутація
0
Бери ланос 1.5 з двигуном daewoo.
 

Сансей

Користувач
Реєстрація
29.07.10
Повідомлення
5
Репутація
0
vitaly сказав(ла):
Бери ланос 1.5 з двигуном daewoo.

Дійсно на твої гроші найкращий варіант - Ланос! (в самого був..., відїздив майже 6 років (крім того до мене їздили 4!!) і нічого серйозного не ремонтував , продав також в гарному стані майбуть і надалі люди нічого не ремонтують...) тільки двигун 1.5 чи навіть краще 1.6 - іншого не раджу!
 

amadeys

Користувач
Реєстрація
27.03.06
Повідомлення
27
Репутація
1
Сансей сказав(ла):
Дійсно на твої гроші найкращий варіант - Ланос! (в самого був..., відїздив майже 6 років (крім того до мене їздили 4!!) і нічого серйозного не ремонтував , продав також в гарному стані майбуть і надалі люди нічого не ремонтують...) тільки двигун 1.5 чи навіть краще 1.6 - іншого не раджу!
А що скажете про сенс??
дешево і сердито(таксисти їх дуже люблять-значить надійне і невибагливе авто?!).
 

vitaly

Користувач
Реєстрація
03.09.06
Повідомлення
46
Репутація
0
amadeys сказав(ла):
А що скажете про сенс??
Двигун мемз 1.3, коробка мемз шумить. Візьми просто заведи сенс а потім ланос і відчуєш різницю. Якщо гроші є на ланос, бери ланос.
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
Нужно смотреть не только езду... Любое авто имеет свою ценовую ступень по обслуживанию и соответственно период эксплуатации... Я бы посоветовал взять иномарку - Б\У... Тот кто вкусил езду на иномарке, в жизни не сядет за авто национального производителя. Приверно по таким деньгам можно пригнать и вполне приличного кенгурика. Подобного типа есть полно авто. Кушают мало, заводская установка газовой аппаратуры, или дизелёк, вместительный и обслуживание примерно как тот же ланос по деньгам... Вам решать конечно. Удачи в выборе.
 

nonuk

Користувач
Реєстрація
28.08.12
Повідомлення
4
Репутація
0
можу пригнать з польщі телефон 0967636142
 

nonuk

Користувач
Реєстрація
28.08.12
Повідомлення
4
Репутація
0
шо саме залеже від авто допоможу ростаможити
 

YES

Користувач
Реєстрація
07.06.10
Повідомлення
1
Репутація
0
возьми Volkswagen Golf IV и не пожалееш, в обслуживании не дорого и машина просто супер, потом спасибо скажеш. а на счет ланоса и сенса - ведро еще то, лутше не брать.
 
B

bigtot

YES сказав(ла):
возьми Volkswagen Golf IV и не пожалееш, в обслуживании не дорого и машина просто супер, потом спасибо скажеш. а на счет ланоса и сенса - ведро еще то, лутше не брать.
Так может только написать лапушок который ничего не понимает в автопроме...!!! У меня был сенс продал взял ланос 1.6 в полной комплектации, доволен как слон. Ездил на многих машинах, много знакомых друзей на иномарках но все разделят моё приобретение когда попадают в ремонт своего бумера или мерса и т.д. Мне нужно тратить в 2, а то и в несколько рас меньше чем им. Каждый конечно смотрит по своему карману. Если б я мог удерживать bmw я б конечно брал бы его. Если брать ланос то только польской зборки не спешить поискать, если у него будет пробег 50т. ето ерунда для даного авто (обкатка). Да и 1.5 с 1.6 не сравниться всетаки 106 лашадок это круто :) И не ведись на старые ведра с гайками типа 90-х. или с пробегом за 200т. прийдется еще вложить одно авто пока склепаеш что-то...
 
  • Подобається
Реакції: FireStarter

vitaly

Користувач
Реєстрація
03.09.06
Повідомлення
46
Репутація
0
YES сказав(ла):
а на счет ланоса и сенса - ведро еще то, лутше не брать.
А ось і зовсім не відро.
Придбав ЗАЗ ланос 1.5 SE в 2011 році в УКРАвто в Шепетівці тільки пригнане з завода. Наїздив 17000 км. Їздив неодноразово і в Київ і в Карпатах побував і по вибоїнах в село постійно їзджу. Була одна поломка, поміняв Лямбду Зонд і то дякуючи нашому бензину. Може це ще не показник 17000 км, але я ні грама не жалію що придбав саме це авто. Нове авто - воно є нове авто.
Так само була певна сума грошей, я незнав що вибрати чи Ланос чи Форцу яка тоді тільки вийшла, але вибрав Ланос який себе за багато років в Україні добре зарекомендував.
 

БОБ

Користувач
Реєстрація
18.02.12
Повідомлення
6
Репутація
0
У меня ЛАНОС 1,5 поляк 2007 года 63000 км.При покупке гарантия давалась на 5 лет или 100000 км, а Мелитопольская сборка уже в 2009 году- гарантия 3 года или 50000км.
 

vitaly

Користувач
Реєстрація
03.09.06
Повідомлення
46
Репутація
0
C 17 сентября 2012 года ЗАЗ увеличил гарантийный период на все автомобили, приобретенные у официального дилера.
ЗАЗ VIDA
3 года или 100 000 км пробега
ЗАЗ Forza
3 года или 100 000 км пробега
ЗАЗ Lanos
3 года или 100 000 км пробега
ЗАЗ Sens
3 года или 100 000 км пробега
ЗАЗ Lanos пикап
3 года или 100 000 км пробега
http://www.zaz.ua/service-accessories/warranty.html
 

naz

Користувач
Реєстрація
08.06.11
Повідомлення
1
Репутація
0
т4 tdi 75 kw не пожаліеш
 

Виктория102

Користувач
Реєстрація
18.11.12
Повідомлення
2
Репутація
0
ланос поляк, жигулі 110,112, 14, класний варіант але комфорт 4- , гольф 3,4 але брати злюдьми які знають і розуміють а не з кумом "петром"
або пригнати, є толкові варіанти 06, 07,08, роки каблуки типу кенго , берлінго і тд.......