Познакомимся?

  • Автор теми Web
  • Дата створення

(Djeday Lezha)

Користувач
Реєстрація
22.04.07
Повідомлення
35
Репутація
0
Сестренка

привет!Меня зовут Оля, мне 19 лет - я Джедая сестра. Сейчас на каникулах, а так- в Ирпене в Налоговом университете. Люблю рисовать (говорят, что не плохо получается), люблю весёлые компании, и вообще весёлых людей.Пишите, кому не лень, буду рада познакомиться!!!!!!!!!!
 

Лилия

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Вік
27
Привіт. Мене звати Лілія.
Мені 11 років. Я учусь в НВК.
Та учусь в музичній школі. Граю на фортепіано.
Все. Пока.
 

Bo_Om

Користувач
Реєстрація
10.12.06
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
36
Прівєт! Мене звати Мифодій, для друзів просто Міфа. Мені 16 лєт. Учусь в 10 класі. Люблю графіті, брейк, реп і вообще шоб круто було. Хочу познакомитись з дівкою для створення серйозних отношеній. Жду ваших пісєм дівки! Не втрачайте свій шанс! ;)
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Хелов май френд знати МЕНЕ і правила на мойому пляжі!!!:D
Мене звати Олег. Мені 15 років. Я навчаюся в НВК.
Полюбляю слухати реп (більш словянській тіпа:українській і російській, а інколи і зарубіжний). Займаюся у футбольній спортівній школі і люблю поганяти в футбол з друзями!:) Ше не зная чому ,але дуже сильно люблю подорожувати (особливо по містам України). Вже майже весь захід обїздив, трохи побував у центрі і на півдні. Але ше не був на сході!!!:)
Дуже мені не подобається коли протележна стать (дівчата:D) палять цигарки і вживають нецензурні слова:-( Ше я не переношу скандали і сваркі! Аж якось не комфортно почуваю себе! Тому я здебільшого спокійна людина.
А так, ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!! І Я радий з вами усіма бути знайомий!!!:)
Пішіть не "сісняйтеся". Буду завжди радий вам!!!;)
 
R

Requiem

Lezha_gangstar сказав(ла):
Полюбляю слухати реп (більш словянській тіпа:українській і російській, а інколи і зарубіжний)
Чому ж тоді у тебе нігери на аватарі? Чи вони теж слов"яни?(нє сачтітє мєня за расіста, проста інтєрєсуєт такой мамєнт)
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Requiem сказав(ла):
Чому ж тоді у тебе нігери на аватарі? Чи вони теж слов"яни?(нє сачтітє мєня за расіста, проста інтєрєсуєт такой мамєнт)
Тому що раніше я слухав тількі зарубіжний реп,а на рускій даже не дивися,но а українській само собою!!!:) А ще чо такій аватар, тому що на ньому зображено "2 PAC". А він СИМВОЛ всього репу, і не залежно віт того чи я слухаю словянській, чи зарубіжний:)
Да й притом в мене немає нармальної картінки з руского репу, щоб поставити аватар.:-[
Ось чому в мене такій аватар !!! Вельме шанований REQUIEM!!!:)
 

zzz

Користувач
Реєстрація
04.01.08
Повідомлення
11
Репутація
0
а вышивание где?
 
D

D_e_n_y_a

Привіт всім я Дєня , можна просто Ден.Я вирішив відшукати свою другу половинку і буду радий якщо ви допоможете.Навчаюсь я в НВК у 11-А(фіз.мат), також займаюсь спортом (Боротьба-це рульно) , полюбляю гулюти у веселій компанії , ходити на діско де я люблю зажигать.Оскільки не можу уявити своє життя без музики , то я її слухаю завжди,але не тоді коли гуляю.Пишіть чи дзвоніть. Мій моб.(80961111629).Вміранді тоже D_e_n_y_a.;)
 

MaRtiNa

Користувач
Реєстрація
12.01.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Привіт всім!
Я Маріна, мені 16 років. Навчаюсь в 4-ій школі.Люблю веселі компанії, люблю побіситися...тому стараюсь якомога частіше десь відпочивати.
Багато про себе писати не буду-не люблю, тому хто захоче познайомитися ближче,пишіть!:-p
 

HustleR

Користувач
Реєстрація
16.06.06
Повідомлення
112
Репутація
0
Lezha_gangstar сказав(ла):
А він СИМВОЛ всього репу, і не залежно віт того чи я слухаю словянській, чи зарубіжний
чо пылять? =-O
симБал? ггг... =)
во загнул...
он Симба, а не сивмол рэпа, причем всего...!
уточняй, когда пишешь о "Всём рэпе".... бо к Россиянскому он уж никаким боком не лепится... а не,хотя в темах Стима, Драго, Класа! :)
ну и для тех, кому лень глянуть на первые странички темы...
Меня зовут Руслан! :)
для кого-то Русик... ;)
мне 17 лет!
живу в нашем славненьком городке....
в общем вот вам моя фотография...
кто захтит пишите! ;) :)
 

[DENVER]

Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
34
Репутація
0
Привет всем!!!

Меня зовут Гоша,мне 12 лет, учусь в НВК, я увлекась музыкой(рок-музыкой) играю на гитаре,:-[ имею свою групу,еще у меня есть собака Джуля. люблю: гитару,рок,эмо,родителей,собак,гулять,кеды.
не люблю: школу,учителей,придурков,КС.
По знаку зодиака Козерог
 

(Djeday Lezha)

Користувач
Реєстрація
22.04.07
Повідомлення
35
Репутація
0
ем привет меня зовут Олег мне 16 лет.:-[ Учюсь в 10 класе люблю пиво=))))) Люблю хорошие компашки весёлих и находчивих )))))) мой рост 177 см .Люблю стиль ЄМО)))) ну просто нравитса))) :-[ :-[ :-[ Ето я правдо ето ЛЕтом било а щяс у меня волоси Чёрние)) О ещё заметка моего кусок ника украли и мне очень неприятно (Lezha)
 

Soader

Користувач
Реєстрація
22.08.07
Повідомлення
2
Репутація
0
Ну ти Лєжа и знакомщик! Респект!
 
Н

нАтАшкА-я

прівєт! Я НаТаШа. Мені 17 років. Навчаюся в НПЛ (Остальний рік). потом далі іду вчитися на перукаря-візажиста або на косметолога:)) У вільний час слухаю музончік і все остальне:)))
 

Вадім

Користувач
Реєстрація
15.01.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
Всім привіт! Мене звати Вадім, мені 17 років навчаюсь в 11 класі. Про себе якщо коротко люблю слухати музику, гуляти з друзями, відпочивати на природі, захоплююсь автомобілями, найбільше за все ненавиджу підлість.
 
N

NiFeRTiTi

Приветики, я Г@лчёнок :). Или просто - Галочка. Мне 20 лет. Учюсь на Маркетолога. Желаю Всем Счастья и Здоровья, и Удачки и Неба в придачку!:-* :-*
 
C

C_o_y_c

Всем Прет !
Моє ім"я - Юрец
вік - 14
учусь - школа №4
ріст - 160-165 см
Займаюсь - драм гурток, футбол, плавання, баскетбол, комп=)
Слухаю - реп, рок, клаб
я - красівий, с юмором
P.S:моє серце уже заняте =):D !!!
 

VL@DI

Користувач
Реєстрація
14.03.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
35
Колись писав але вже давно і не правду ))).
Я Влад.Мені 19 рочків :))) Навчаюсь в Хмельницькому Національному Університеті на інженера по техніці пезпеки, після закінчення цього університету збираюсь поступати ще на одну вищу освіту в Київ.Працюю барменом в казіно.Іноді приїжаю в Нетішин...і хоч наше "Найт Сіті" не зразок суперського клуба...але ріднє...і люблю там потанцювати :)