Познакомимся?

  • Автор теми Web
  • Дата створення

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Peace[Duke сказав(ла):
]Vik,
ок напишу поподробней о себе...
Мне 18 лет .... учился в ООШ№2 потом (10-11 класс) в "НВК" г.Нетешина ...
Сейчас учусь в СНУЯЄиП (Севастополь)
Особо не интресуюсь ничем конкретным....люблю слушать музыку...транс, рок, чучуть клаб (остальное по настроению)...вся ост.инфа в личку)
Ну вот....именно так должен "звучать" пост в этой теме!! Все рассказал, поведал о интересах, увлечениях...теперь жди наплыв фанаток в личке =)
P.S. Если не справишся с фанат-траффиком, направляй ко мне!! :cool:
 

jm_kamikazi

Користувач
Реєстрація
03.08.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Розкажу трохи про себе, маю 18 рочків, до 27 червня включно вчився (зара я нічо не роблю), характер - убєждьоний, політ. погляди - всєгда, можу розмовляти на любі теми любими словами, маю специфічний світогляд, скоро прийде час знову робити розумний вигляд.
 

fragman

Користувач
Реєстрація
06.08.08
Повідомлення
75
Репутація
1
Вік
30
Beautiful... сказав(ла):
привет всем и каждому! Валя,14лет(9д),4школа,моб.тел:80963000856.......пи шите зваоните буду рада(если не отвечу значит нету на счету!)
очень хочу с кемто познакомитьься,иначе сюда б ненаписала...
__________________
ВалюФФко еТТо Ти !!!!! Яхууууу Ше одНа класна Дев4оНка пояВиЛася !!!!
РеспеКт тобі !!!!=))))

добавлено через 1 минуту
_ШоКоЛаДкА_ сказав(ла):
привіт всім хто мене знає і не знає, зараз познайомимося!!!! Отже мене звати Аліна, мені 17років, проживаю на Варшавській (найспокійніший район міста:)))). Я неординарна, цікава людина, люблю всіх і кожного, адже людина це особа, і перш за все потрібноце цінувати. Не вірю в дружбу між хлопцем і дівчиною, такого не існує, спробуйте мене переконати)))))) в цьому році закінчила 4школу, поступила в НУ"ЛП". Надіюсь навчання мені сподобається. Обожнюю чупа-чупси, молочний шоколад (в будь-якому вигляді), волейбол, полцілунки, гарних хлопців, маленьких тваринок, прогулянки набережною, походи, екскурсії, театр, музику(я меломан), фільми(крім ужастіків), Сomedy Club, і це лише 1/100 про мене, якщо хочете більше дізнатися, пишіть, дзвоніть)))) Всіх Люблю.
АліНусь і Ти????? Тада =)))) І ми Тебе ЛюбиМ!!!!!!:-*
 

Vins

Користувач
Реєстрація
02.02.07
Повідомлення
71
Репутація
0
Вік
37
Ну і я напишу напевно))))))))
Звати мене Макс,
мені 22
закінчив фіз-мат в 4 школі(як давно це було:) )
Зараз перейшов на 5 курс в ХНУ
Слухаю все що подобаеться, но перевагу надаю рос.року
Трішки соромязливий з незнайомими людьми(а потом....)
люблю відпочивати(особливо в горах)
Хочу знайти нових друзів і можливо ще когось)
В друзях ціню чесність і надійність....
З.І.Кого зацікавило пишіть в ПС
 

_Ler_Ok_

Користувач
Реєстрація
31.03.08
Повідомлення
28
Репутація
0
_VadИk_ сказав(ла):
Привет I am Vadim ! Мне 17 лет ! Учусь в Воднике, конешно учебой это не назвёш...=) ! Люблю улыбаться, гнать, шутить и отрываться в клубах... ! И общаться с друзьями тоже люблю (друзей очень цыню) ! Что вам еще росказать не знаю, а если ктото хочет узнать больше пишите мне в личку или на мыло ! :) Спасиба за внимание, Пока ! :D



:D ну чё познакомимся :D
 

kosmodar

Користувач
Реєстрація
13.08.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
34
Прет всем! Я Вадим, мне 18 лет, учусь в РДГУ на 2 курсе в ровно! В будущем психолог! Ну само сабой нежинат. Моё хобби ето клубная музика и хорошо повеселится. Моя компания щитают весёлим человеком.
 

[LP]Mr.Hahn

Користувач
Реєстрація
08.05.07
Повідомлення
56
Репутація
0
Привет всем!!!я Максим.Хотя врядли вы меня так знаете.малость людей в нашем городе помнит как мое настоящее имя!((Но ничегО!!
Мне 18 лет!учусь в киеве!!!люблю футбол, а так же красивых, хороших девушек!!!Слушаю dance music в основном вечером.люблю совмесные прогулки по природе, простое общение ради развлечения друг друга!если хотите больше пишите, звоните, заходите!!!всегда рад!люблю-целую;)
 
В

Вишенька

Всем большой привет от Снежанки.
Вобщем меня зовут Снежана.Мне 14 лет, учусь в школе №4.
Люблю спорт, занимаюсь кікбокінгом.Я Сообразительна, веселая, разговорчива, общительна.Ищю нових друзей!!Пешите;) буду очень рада:-*
 

Vanilla

Користувач
Реєстрація
08.07.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Приветик всем ,я уже про себя писала,но хочу еще раз напомнить о себе,я очень миленькая девченка я уже не бландинка я брюнетка,скоро на учебу в Киев уежаю не хочу но нада.....пишите мне а то дома скучно заходите в контакт всех жду, цем цем....
 

jm_kamikazi

Користувач
Реєстрація
03.08.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Якщо відкинути всякі дєцкі шалості, можу росказати про себе наступне:
Звати Максім. Мені 18 років. Закінчив тут школу, поступив в КПІ, щас на 2 курсі (інженер-теплотехнік). Ніколи не мав шкідливих звичок. Врівноважений, спокійний, але можу здатися агресивним. Веду спортивний образ життя. В армію годний, але думаю шо туда не попаду. Легко знаходжу спільну мову. Люблю пасивний відпочинок.
 

Trash Kitty

Користувач
Реєстрація
11.07.08
Повідомлення
25
Репутація
0
Вік
35
еее...ммм...той...теє...:D ггг,всі шось пишуть,ну й і мені захотілося шоб про мене узнали.:cool:
Respect
 

Trash Kitty

Користувач
Реєстрація
11.07.08
Повідомлення
25
Репутація
0
Вік
35
еее...ммм...той...теє...:D ггг,всі шось пишуть,ну й і мені захотілося шоб про мене узнали.:cool:
Respect всім!!!Я Наташа.Мені 19(хотя ума не прибавилось):D
вчилась в 4-й школі,а счас в водніку на менеджера,єпть...(сама ще не паніла шото,но вроді шота толкове):D далі після закінчення універа хочу піти вчитися на дизайнера(ех...мічта всєй жизні(с))
Люблю:
креатив,музику,шмоткі,сумкі,обєзбашені причоски,Rap,своїх друзів,дивитися в небо...
Revo <3 Coca-Coly....чупси...іграшки...гарні фото(чорно-білі)...
люблю нові знайомства...мікі міуса...кітті...канфєтки.жувачки.хенди...Trash.кльове взуття...кепочки-тракер...мультіки(Сімсони,Футурамку...)
субкультури(по крайнєй мірі цікавлюсь),гнать... та карочє багато чого...

НЕ люблю:
коли доYOбуються.туплять(хоть і сама іноді туплю):D
коли брешуть,обсірають(фууу оце саме найбільше ненавиджу=-O )
галімі понти...тупо пристають на вулиці(тіпа такі нєв_їпєні "красавчікі",таких сразу фак офф:D )
любов,бо не вірю в неї...

шо цікавить,питайте...о,да!в міранді я l3_itch,мене постійно банять за мій нік...харить вже!незнаю який далі буде(ну тіпа шось в цьому роді)...а вообще-то я стіснітєльна...іноді агресівна,коли достануть.а так я общітєльна і проста як двері!Не курю.Але матюкаюся
люблю общатися з цікавими людьми на будь-які тєми без комплексів...
ну хватить для начала,бо я шось розписалась:D я хароша,чесна-чесна!


П.С.на попереднє повідомлення прошу не звертати уваги,то не флуд,то просто тоді сєть пропала і так вишло...:D якшо можна то удаліть отеє.

а мож,хто не знає,то от мої фотачкі:-[
 

_CooL`baba_

Користувач
Реєстрація
01.08.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Пріветульки всім!Я новенька,тому мене тут мало хто знає. Я-Катюфка , для друзів просто Кет. Мені пролітає 15 років..навчаюсь в НВК..Люблю ромашки..літо...метеликів...чупа-чупси ..банани...1715 і рибку=), друзяк,які мене люблять і поважають , свою кицьку ...батьків ., родичів ..свого хлоп4ика=), музику(рок,реп ,хіп-хоп, попсу=))).Хочу мати дуже багато-багато друзів ,адже з ними весело...=)).Мммм сама я маленька, біленька, голубоглаза , кумедна , романтична..іноді дуже цинічна , пряма...відверта , мрійлива, загадкова, жартівлива , злопам`ятна :-[ ,інколи мстива , багато розмовляю..(особливо коли вип`ю)..дружелюбна...Боюсь: темноту , мишей..комашок , гусінь , всяких там беканих жучків*TIRED* , себе,коли я зла=))І звичайно як всі деФкі люблю СЕБЕ =)))):-[
 

(=НатулькО=)

VioLet Lime^^
Користувач
Реєстрація
07.07.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
28
Всем привет...на форуме уже больше месяца...но что-то не как не решалась написать о себе:)
Меня зовут Наташа, 13 лет, ровно месяц назад была днюха...;) Учусь я уже в 8В классе ООШ №2, пока что отличница, хожу в музыкальную школу, а вообще люблю проводить свободное время на улице, пишу стихи, а если хотите узнать подробности пишите в личку...ОТВЕЧУ ВСЕМ...
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
Ххмм...
Зараєстрований на форумі я то досить давно! але в цій темі ніколи не світився!
тому почнемо!
Звати мене Санька, очі карі, великі віїї)
Живу та вчуся в Столиці України - Нетішині!
Ну що можу про себе сказати! я весела Безтолоч)
Люблю Слухати музику Російський Реп виключно! Люблю танцювати під багато жанрів з Dj!
Характер майже по*уєстічіскій... Люблю погнати) Люблю купатися... Не Курю, кинув пити після Дня Незалежності, одне я не кинув дивитися в зелену Радість.
Ну Вообщім Пишіть якщо зацікавив в лічку...)
 

House

Смєшний чєловєк
Користувач
Реєстрація
06.07.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Вік
35
?????? сказав(ла):
Приветик всем, меня зовут Игорь,мне 19 лет, учусь в МЕГУ(г.Ровно) закончил 3 курс, факультет Кибернетики, спецыальность информатика(програмист самоназваный, сам не знаю что из етого получится )Наверно всё...
ет типа Я!!!!!



Новая инфа, ищу фтарую половинку))))))пишите,отпишу всем!!!!
 

Lucky

Користувач
Реєстрація
29.08.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Привет!!!*YAHOO* Зовут Паша, мне 13 лет.Вчусь у школи №3.Люблю паркур, кататися на роликач, люблю гулять.У мене очи ссерие, брови норм.
Рост 1м 50см.Люблю гнати, увлекаюсь Контром.Характер любопитний.Хто заинтересуетса пишите в личку.;)
 

Ked

RevoLUcioner
Користувач
Реєстрація
14.07.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
32
А напишить про мну) Мну саменькому ліньки)
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Ked сказав(ла):
А напишить про мну)

Мдьо. Все розбежались и написали:D Зачем про тебя что то писать когда почти все тебя знают. А для приличия Мож черкнуть какой ты хороший.
 

mr.Belanov

Користувач
Реєстрація
05.09.08
Повідомлення
35
Репутація
0
НЕТ СЛОВ=-O
C И М П А Т Ю Л Ь К А!!!!!!!!!!!!!!!!!!