Приколи з вчителями.

  • Автор теми Fake
  • Дата створення

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
В нашом класі є один дуже цікавий факт.
За останні 3 рокі в моїй підгрупі з англійської помінялось 6 вчителів.
І чогось саме після нашого класу всі вони пішли у дікрет :D
Ненаю в чом прікол))
 

Настюха!!!

AngeL BlacK
Користувач
Реєстрація
07.07.06
Повідомлення
105
Репутація
1
КраВа сказав(ла):
В нашом класі є один дуже цікавий факт.
За останні 3 рокі в моїй підгрупі з англійської помінялось 6 вчителів.
І чогось саме після нашого класу всі вони пішли у дікрет :D
Ненаю в чом прікол))
та же проблема,но потом нам поставили мужщину.
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
Настюха!!! сказав(ла):
нам поставили мужщину.
Найдуться і на Вашого Дядька Кавалєри :D :D :D
В нас помню тоже мінялися вчительки із-за декрету, і всі виключно з ІНоземної Мови...
 
T

TWINA

Оля тема дуже тупа..подумай як неприємно про це все читати дітям , у яких батьки вчителі( і якщо та чи інша із описаних ситуацій траплялася саме з ними!)..я ні на що ненамікаю..але над цим варто задуматись..
 
C

CreAtiVe

ТеМа нОрМ ГЛаВнЕ ШтОбИ МоЙ ПаПа иЛи МаМа Не бУлИ УчИтЕлЯмИ А ВсЕ ОсТаЛьНОе пО...=))Я ЛюбЛю пОгНаТь с уЧиТеЛеЙ =))
 

Hater

Користувач
Реєстрація
11.01.07
Повідомлення
8
Репутація
0
Ооооо, якщо почну розказувати що в школі виробляли то дуже довго буде, скажу тільки дещо, класна керівничка завжди говорила що ми 4-еро спортили для неї весь клас, бувало що до істєрікі доводили, якщо раз в неділю не сходим до директора то це свято якесь було, вчителька з хімії до цих пір мене дуже добре пам"ятає, навіть казала до сестри - "добре що вона не так як"...
 
T

TWINA

CreAtiVe сказав(ла):
ТеМа нОрМ ГЛаВнЕ ШтОбИ МоЙ ПаПа иЛи МаМа Не бУлИ УчИтЕлЯмИ А ВсЕ ОсТаЛьНОе пО...=))Я ЛюбЛю пОгНаТь с уЧиТеЛеЙ =))

гг Юр вчителі тоже люблять(****))))..
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
Shinod@ сказав(ла):
Пам*ятаю, як одного разу хлопці з пензлика поприкалувались... :D Це був кадр! :D Закинули в клас димовуху. :D Далі самі зрозумійте. :D У класі набралося диму. Учитель запанікував... і так далі. :-[ Ще одного разу забув перевести годинник на літній час, то прийшов до школи рахуймо не о 8 год., а о 9 год. :D Прошляпав урок. Бідненький. :) Згадуючи це, я і замутила цю темку. Просто цікаво, якщо порозказуєте про такі приколи у вашому класі. ;)
хахахах це я йому димавуху в клас закинув...

добавлено через 4 минуты
Зато потом ....нам таке за це було...ппц..до директора водили...разборки...штори купляли..на учет поставили всіх хто там був..))кароче Ж**А
 
C

CreAtiVe

^_[Серий сказав(ла):
_^]хахахах це я йому димавуху в клас закинув...
пизд...ш ти там був пасажиром,як и весь наш клас,а димавуху криса делав и кидав:D
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
CreAtiVe сказав(ла):
пизд...ш ти там був пасажиром,як и весь наш клас,а димавуху криса делав и кидав
Юра интересно откуда ти ето знаеш?Тебе жтам даже и небило...Зато полу4или всі однаково!А ти сидів і улибався..і ше тут спориш..И ніхто незнає хшо це криса..
 

_DaNySя_

Користувач
Реєстрація
01.04.08
Повідомлення
12
Репутація
0
ой ми раз дуже обідились на керівничку,і хотіли їй як то кажуть"отомстить",тоді в школі якраз комісія з Хмельницького приїхала,і ми всі дружно взялись перед відкритим уроком викидати з вікон стула і парти,керівничка чуть в оморок не впала,ну а ми дружно пішли за школу збирати шкільне"имущество"...ггггг
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
_DaNySя_ сказав(ла):
ой ми раз дуже обідились на керівничку,і хотіли їй як то кажуть"отомстить",тоді в школі якраз комісія з Хмельницького приїхала,і ми всі дружно взялись перед відкритим уроком викидати з вікон стула і парти,керівничка чуть в оморок не впала,ну а ми дружно пішли за школу збирати шкільне"имущество"...ггггг
Слабо віриться. ІМХО
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Помню до нас на уроки фізики приходив інколи вчитель ХХХ пяненьким або з будунчіка по фізиці. А було діло, навіть довели його до сліз. Ще один вчитель матюкнувся вголос на весь клас, але зробив вигляд що тіпа це не він:)
 
T

TWINA

_DaNySя_ сказав(ла):
ой ми раз дуже обідились на керівничку,і хотіли їй як то кажуть"отомстить",тоді в школі якраз комісія з Хмельницького приїхала,і ми всі дружно взялись перед відкритим уроком викидати з вікон стула і парти,керівничка чуть в оморок не впала,ну а ми дружно пішли за школу збирати шкільне"имущество"...ггггг

Дан..так у вас же прікольна керя була до 10-го класу..а ви їй так..гг..цікаво , шо вона таке погане зробила..):)
 

MisTake ^_^

Користувач
Реєстрація
19.09.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
29
В мене був того року прикол: На уроці праці(яку веде Моховичка і в якої алергія на парфуми)ми з дєвками вирішили прикольнутись,бо до того не вірили,що може бути алергія на духи. На початку уроку вона вийшла по журнал,а тим часом я і моя подруга Альона взяли духи і почали пирскати по всьому класу,навіть на її пальто напшикали! Коли вона прийшла,то то було шото з чемто,почала пчихати!!! А ми звісно впали в ржачку,але згодом виявилося,що то була я і моя подруга. От такий у нас прикол!!!

добавлено через 11 минут
І ще один прикол!!! У нас вчитель географії Коритовський І.Д.,то ми його дуже любимо(в переносному значенні),то я його вже так достала,шо він,бідний,не знає де вже від мене дітися,він навіть казав,щоб я не ходила на уроки,а він мені не буде,,Н"-ки ставити... В четвер було таке,що ні в одні двері не пролазить. Ми з моєю однокласницею,Оксаною,на великій перерві пішли в магазин і купили пива,а до пива купили два соки,ми цей сік виляли,і налили туди пиво. Приходим на урок з цим пивом,А він як побачив,подумав що це сік,і попросив у нас його. Ми з нею кажем до нього:,,Ви цей сік не будете пити!!!"",а він нам:,,Вам шо важко дати попити???"",ну а шо нам робити,дали йому цей,,СІК",а він його як пийнув,сразу виплюнув,і каже:,,Це ж ПИВО!!!",а я йому:,,Я ж казала шо ви його пити не будете!" Після того звичайно батьки в школу,і т.д.,але те пиво він забрав собі.......
 

кукла.Барби.

Користувач
Реєстрація
14.02.08
Повідомлення
24
Репутація
0
Это было в том году,на трудах.Наша "любимая" учительница была в тот день не в юморе (впрочем как всегда) и мы решили поприкаловаться.После первого урока она ушла на перерыв в коридор,а одна девочка залезла к ней под стол (она села под заднюю стенку стола,чтоб ее не было видно училке,но видно для нас).Н.С. пришла на урок ничего не подозревая и спрашивает типа где Юля,а мы нет ее сегодня не было на уроке вообще,она не приходила)))Юля сидит себе под столом,давиться от смеха, и нам смешно,а ржать нельзя.Ну вообщем училка поверила,что Юли не было и поставило ей "енку",а подружка давясь от смеха сидела под столом 45 минут.Поверьте,нам удержаться тоже было нелегко))))
 

НАSТёН'ка

Користувач
Реєстрація
22.09.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
30
DaNySя,
Щось я не пам*ятаю, щоб таке було!!!
Ми ж все таки вчились в одному класі...
 

РОМІЧ

Користувач
Реєстрація
19.10.08
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
26
А Я І ДЕКІЛЬКА МОЇХ ДРУЗІВ ВИРІШИЛИ ОТОМСТІТЬ МАТЕМАТИЧЦІ ЗА НАС БО ВОНА ПРО НАС ХЛОПЦІВ ТАКОГО НАПАТЯКАЛА КЕРІ :-| І ЩЕЙ НАБРЕХАЛА ЩОБ НАМ БІЛЬШЕ ВЛЕТІЛО. КОРОТШЕ МИ ДЛЯ НЇ СТУЛО КРЕЙДОЮ НАМАЗАЛИІ В НЕЇ Ж***ПА БУЛА БІЛА.:D :D :D
 
M

Makss

Укр. мова укр.літ
наш учитель інвалід