Проколювання вух

Dana_Super

Користувач
Реєстрація
03.04.08
Повідомлення
28
Репутація
0
Хочу своїй дочці (Їй 1рік і 7 міс)проколоти вушка, але не знаю чи варто?І чи варто це робити у нас? Хочу почути ваші думки та відгуки!
І якщо проколювати у нас, то де саме?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
знайомі проколювали своїй дочці їй тоді навіть менше було по віку, у нас (не памя"таю як магазин той зветься, біля маленького базарчика, )
 

cezar27

Користувач
Реєстрація
26.08.09
Повідомлення
50
Репутація
0
Магазин забава,проколюють пістолетиком,відразу з сережками ,швидко і майже безболісно,1.5 міс.заживають.Але дівчинка маленька може шарпати,зачепити за одяг при роздяганні,буде дуже боляче...+небезпека запалення ІМХО -краще зробити це пізніше.
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Також в поліклініці проколюють.
 

_ЛиМоНкА_

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
88
Репутація
0
в "Валерії" теж проколювали
 

фея

Користувач
Реєстрація
20.10.09
Повідомлення
63
Репутація
1
знаю малышек с сережками,вроде все нормально.Пистолетом гораздо меньше болевых ощущений.
 

Obi-Wan

Користувач
Реєстрація
11.11.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Скількі стоє

добавлено через 36 секунд
cezar27 сказав(ла):
Магазин забава,проколюють пістолетиком,відразу з сережками ,швидко і майже безболісно,1.5 міс.заживають.Але дівчинка маленька може шарпати,зачепити за одяг при роздяганні,буде дуже боляче...+небезпека запалення ІМХО -краще зробити це пізніше.
чо півтора мені казали пацани 2 тиждня
 

$CorpSe$

Користувач
Реєстрація
21.11.09
Повідомлення
35
Репутація
0
Dana_Super,
В Волині для однокласника проколювали вухо, спробуй там
 

keeper

Користувач
Реєстрація
21.02.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Своїй донці пробивала в Забаві, їй ще року не було і нічого вона не чіпала не мішало їй і зажили бистро десь 2-3 тижні. Проколюють швидко і вона майже не плакала.
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Один из фактов:

Детям евреям, которым делали обрезание в раннем детстве диагностировали "тупость". Тоесть если Вы ребенку в раннем детстве будете мешать развиваться, а именно прокалывать уши...так как ребенок не в сознании он очень болезенно будет регировать на это, и на протяжении всей этой операции прокалывания и заживления раны - ребенок не сможет нормально развиваться. Ученые давно доказали что у человека всё происходит в ему определенный отрезок времени, тоесть если не научить человека говорить до 5 лет, то потом вряд ли он сможет говорить. Вот так и обрезание, а Вашем случае Прокалывание уха ребенку - будет мешать ему нормально развиваться, а именно он вместо развития, затупится на той боли что ему причинило прокалывание уха.

Не прокалывайте уши детям, пусть сами решают, проколоть или нет. Не лишайте их возможности выбора. Это их жизнь, хоть вы и думаете что за них решаете Вы! Жить же потом им, а не Вам, за них!
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
(FS)*Mc.Forjer,
Це що ж виходить, якщо в дитинстві десь гепнувся, вколовся - даун на все життя? От підстава :(. Піду заб'юсь в куточок :'(
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Ударился, укололся - это быстро проходит. А боль от прокола уха - будет долго давать о себе знать. Так как ране той не будут давать заживать, а наоборот - мешать...
 

HELL BOY

Користувач
Реєстрація
09.01.07
Повідомлення
46
Репутація
0
Вік
34
Dana_Super сказав(ла):
але не знаю чи варто?
Я вважаю, що не потрібно цього робити, виросте дитина і сама рішить пробивати вуха чи ні...
А маленьким дітям взагалі небезпечно це робити (так як знаю неприємний випадок коли дитина заципилася сірьожкой і порвала вухо...)
Думайте, чи варото.
 

_ЛиМоНкА_

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
88
Репутація
0
(FS)*Mc.Forjer сказав(ла):
А боль от прокола уха - будет долго давать о себе знать.
Ой, да ладно!Нічого воно не боляче і процедура сама триває 1-2 хвилини!Навіть не помічаєш, як все діло зроблено!Тобі ж вуха не проколювали, то чого говориш?=\

HELL BOY сказав(ла):
(так як знаю неприємний випадок коли дитина заципилася сірьожкой і порвала вухо...)
Тому, що дитині в вухо не треба цепляти всякі прибамбаси, а придбати такі ніби "гвоздіки", чи як вони.Дитина буде собі бігати і навіть не помічати їх=\\
 

Dana_Super

Користувач
Реєстрація
03.04.08
Повідомлення
28
Репутація
0
Проколювали у Валерії - дитину намучили, два рази били в одне вушко! Хай їм грець!
 

AlcoholFree

Користувач
Реєстрація
08.02.10
Повідомлення
47
Репутація
1
приватний кабінет Пшевлоцької В.Г.
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Робіть ще своїм діткам пірсинг в пупку і тутуювання на грудях.
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
а зачем ребенку в таком возрасте прокалывать уши? кому от этого хорошо?
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
проблеми великої в цьому нема, якщо батьки хочуть в такому віці пробивати, хай пробивають, головне щоб дивились за вушками. Мені пробивала мамина знайома...От тільки, не знаю як в кого, я привикла до золота, якщо одягну щось інше (серебро) то капець просто...і бажано нитки не натягайте.....
alien сказав(ла):
Робіть ще своїм діткам пірсинг в пупку і тутуювання на грудях.
сережки у вухах, і пірсинг в пупку - це не одне і теж саме