Расскажите что-то смешное из своей жизни!!!

HustleR

Користувач
Реєстрація
16.06.06
Повідомлення
112
Репутація
0
ладно, Смешное так Смешное...
Я знаком со "СМЕШНОЙ"! *CRAZY* *CRAZY* *CRAZY* и эти всё сказано!
Мало того, я с ней в ШКОЛЕ Учусь...
хватит, это уЖАстик прям какой-то! :-X
 

farik

Користувач
Реєстрація
19.05.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
37
Розкажу, як ми одного разу щось святкували( вже не помню що саме)...
Є в мене один кореш(про яких говорять "йому пить не можна")... Так от випили добряче....ну шо - на перекур... виходим на общій балкон покурить...толпа,синька,гон... і я викупаю свого кореша (це треба було бачить і відчути цю атмосферу) він,стоїть вже нагрібає, а на ногах(це ж тре так умудриться) один туфель свій,другий чужий - ще й неправильно надів:D
 

farik

Користувач
Реєстрація
19.05.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
37
Розкажу випадок з студентського життя, а саме про одного препода...
Дедок а гонибес редкий, дуже любив всіх підколювати...
Так от,весна, пара, всі вже в ізнеможение от того желания - скоріш би на вулицю, до пива, до дівчат.... А там в аудиторії стояв якись старий телевізор... Тут хтось задає зовсім недоречне питання преподу: " А телек робить?" На що він відповідає :"Ні, не працює згоріла лампа" ... Один парніша не розгубився і каже:"Шо за лампа, я вам її принесу"
Препод зве його до себе і щось пише на листочку... (всі думають шо ж він написав) а препод просить прочити вголос те слово....
Лампа.... /713da (якщо вголос,то вийде *пе тринадцять де а* , але думаю всі зрозуміють що малось на увазі насправді...
Аудиторія вмирала со сміху хвилин так 15:D
( перепрошую за слово, але по іншому передати ситуацію не вишло б)
 

aXiom_A

Користувач
Реєстрація
27.08.07
Повідомлення
45
Репутація
0
недавно решили испробывать очарование гримма на практике;)
бедные людишки на улице...
их шоковое состояние было не описуемо:D
зато мы наржались....!
 
З

Звёздо4ка

расскажу одну историю,которая случилась когда мне было лет 6 или 7.я была у бабушки в селе,короче мы с подружками решили залесть на большую и высркую кучу сена,сидим мы значит там и играем,а потом,незнаю,вроде бы поспорили и одна девочка говорит мне:"скатертью дорожка"и пихает меня,а под этим сеновалом гуляли свиньи,короче лечу я от туда и падаю прямо животом на свинью...:) не помню чтобы мне было больно,со мной было всё нормально,а вот свинью до сих пор жалко,не смотря на то,что я была маленькая и очень лёгкая.блин,всегда смеюсь,когда это вспоминаю и до сих пор помню эту фразу,которую мне сказала подружка.:D :)
 

KypeR

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
42
Репутація
0
Якось ми їхали на змагання в Южно-Українськ.І я не спав десь до Славути і після заснув, в принципі всі заснули.Рання зима була і туман був.І тут я просинаюсь, проходить 2 секунди і тут чую тіки "муууууу" і бах....автобус майже перевернувся но водій якимсь способом врівняв руля.Я під час того сразу думав куди краще пригати.Слава Богу все ок, но не доїхали ми на змагання.Виходим а там 2 корови дохлі спереді автобуса слід від 2 ріг.А виноватий пастух.Було смішно коли баба прибігла з вилами і плакала там, шо просто піпец."Моя Циганка - вона мертва..."Вот така історія.
 

_кЭтрі_N_

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
15
Репутація
0
Якось поїхала я в Київ, а там з подругою пішли гулять. Вона домовилась із знайомими про зустріч. І ми поїхали до них на метро. а їхати довгувато було... у вагоні так нудно, що спать хочеться... на одній із лавочок сидячи спить п"яний бомж-алкаш (біля бомжа, як завжди нікого нема). тут заходить дамочка (файно вдягнута, інтелігентна), поїзд поїхав, а ця дамочка прямо бомжу на руки впала... :D бомж аж проснувся!.. і такий веселий став :D (бомж мабуть подумав: о, дякую Боже!!! нарешті хоть шось Бог послав мені)
тут дамочка встає, вся красна... (соромно). (бомж мабуть подумав: куди це ти, дарунок небес???) :D
там у вагоні всі лопали... :D я постійно це згадую, коли буваю в Києві у метро і мене тоді пре від сміху... :D
 

HustleR

Користувач
Реєстрація
16.06.06
Повідомлення
112
Репутація
0
_Lapochka_,
Солнце, ты справа? ;)
побаловались...
дебные людишки! :)))
 

farik

Користувач
Реєстрація
19.05.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
37
Розкажу ще одну маленьку сторі... десь зразу після першого класу, на перших літніх канікалах поїхав до своє бабусі в росію, краснадорський край... так от - приїхали ми, розцілували нас, сидимо обідаєм... не помню за шо мами-папи говорили ну як зажди дійшла черга про мене поговорити...
Шось туди-сюди, і тут моя бабуся питає мене чи навчився я вже писати, я: " Конечно" ... і вона мене просить мене написати слово БАБУШКА !!!
Я бігом беру ручку, пишу слово - і довольний собой показую...
Тут після проверкі* оказується не БАБУШКА а БАШКА ...
Ото сміху було:D
 

Lovlir

Кукловод
Користувач
Реєстрація
20.06.07
Повідомлення
14
Репутація
0
HustleR, одна Ефимова только чего стоит. Посмотреть и оборжаться можно. Кто с ней знаком, пусть даже по рассказам, поймёт меня.:D :D
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Кумедно поприкалувались ми з лікарем-ЛОРом під час медогляду недавно :)
Потрібно було мені пройти перевірку на боязкість висоти. Сажає він мене, значить, в спеціальне крісло і починає крутити. Потім звісно просить відкрити очі, підняти голову і т.п. Дійшли висновку що годен :) А я візьми і спитай в нього: "то що? Тепер мені можна на роботі крутитися в кріслі?" :D Підняв настрій принаймі двом замученим роботою лікарям :)
 

_кЭтрі_N_

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
15
Репутація
0
Вот ещё один случай из жизни:
поехала я как-то с родителями в Крым. и как-то пошла на концерт, а там выступать приехали колективы с других городов. а ещё приехал мужик, что продавал вино. и один колектив перед выступлением напился этого вина... :D
вышли они на сцену и начали танцевать цыганочку: что не присядут - то упадут... :D и так весь танец. падают-встают, падают-встают...
в зале все так ржали, что чуть-чуть не плакали :D
м-да... смешно было
правельно говорят: от смеха до слёз - мгновенье
 

VerSuS

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
31
Репутація
0
Моя история...

Вот вспомнил случай в лагере. когда был шторм на море, и все отсижывались в комнатах, нам(чел 5-6) захотелось пойти на море, без розрешения конечон...Ну мы и попьорлись, пошли мы к ступенькам которые кончались в море, дождь лепил прям УЖОС. Спустились мы к самой нижней ступеньке, и тут нас окотила волна, все и без того мокрые стали еше мокрее:D , и вот здесь и случилось самое смешное, один пацан неудержал шльопанец на ноге, и тот вместе с волной оказался в море:D, лицо у него стало перепуганое...он уже собирался лезть в море... А тапо4ек мирно плавал по морю минут 30:D...Но... всьоже пацанчеГу повезло тапок приплыл обратно:D , и мы сразу рванули прямиком в комнату...Промокли конечно же до нитки...А вечером после всего етого ржали до упаду:D :D :D ...
 
J

JaSiCo

Кумедні(реальні) випидки в житі....

Незнаю може в же е похожа тема то вибачайте...
Создав цю тему щоб ви могли тут писати про Кумедні випадки з свого життя..

Ось наприклад в мене була така телефона розмова:
-Алло,(він)
-Да..(я)
-Мона Иру?(він)
-Не,ви несюди попали(я)
-Ой, бла так нафиг трубку брать???:-|(він)
P.S --а я думав таке тіки в анекдотах бувае....:D :D :D
Жду вашик відкликів
 

Maxnat#j

Користувач
Реєстрація
17.01.08
Повідомлення
10
Репутація
0
А я думаю, хто это мне пол третьего ночи звонил и иру требовал, а это ТЫ!! Ну вот мы и встретились. Так говориш тебе Ира нужна!? НА :-* и больше не звони :D
 

EHEP

Користувач
Реєстрація
27.02.07
Повідомлення
66
Репутація
0
Брат розповідав. Він робив колись ремонти в квартирах. Ну от мужику одному зробили вони (брат з бригадою) в квартирі "короєда". Хто не знає - це коли стіни покривають такою штукою цікавою, називають ще фініш... Воно дуже гарно виглядає, але от на дотик жорстке і неприємне. В тій масі, якою покривають стіни, є маленькі камінчики...Це все діло розтирають по стіні і виходить дуже красиво...Думаю знаєте...Так от. Мужик роботою лишився задоволений, заплатив гроші і... наступного дня подзвонив брату і сказав, щоб здерли це все нах@й!!! Брат запитав чого, що сталося? Виявляється мужик той святкував з друзяками закінчення ремонту, напився, впав і роздер собі обличчя об стіну!!!
 

ksenya

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
15
Репутація
0
В моєму житті постійно щось дивне трапляється. Розповім одну історію яка сталась декілька років назад. Не знаю сміятиметесь з мене, будете принижувати, чи вважати що в мене криша поїхала, але те що я напишу правда. Пам'ятаю що було мені дуже погано, температура 39, мене трусило і підкидало. Не могли зрозуміти що зі мною таке. В ночі я не спала, просто дивилась на стелю. Коли я відвела погляд на коридор, то побачила те що досі не в змозі пояснити. Біля квітів які стояли у вазі я побачила жінку. Вона була вся в білому. На голові був капішон. Від неї йшло надзвичайно яскраве світло. Що дуже дивно, вона була близько 40 см. і стояла не на землі а просто ніби застигла у повітрі, в неї була довга руса коса. В мене був шок, я злякалась. Вона рукою пестила пелюстки квітів. Потім повернула до мене голову. На її обчиччі не було ніякої міміки. Вона просто дивилась на мене. На сусідньому ліжку спала бабуся. Я її розвудила і переляканим голосом питала що це за жінка. Бабуся усміхнулась, врна мені не повірила. Я показувала на жінку пальцем, а бабуся казвла що я сама щось вигадала, і там нікого нема. Мені було страшно. Я пішла до умивальника. Жінка проводжала мене поглядом. Я вмилась, пішла назад в кімнату. Я проходила біля неї, вона дивилась на мене, але нічого не робила. Я закрила очі і шептала що там нікого нема. Через деякий час я заснула. Коли прокинулась, хвороби вже не було. Я була здорова. Можливо це були просто галюцинації, а можливо я бачила свого ангела-охоронця.
 

Vikeyshen

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
12
Репутація
0
ksenya,
в мене теж була подібна історія...
я тільки не хворіла,але не могла заснути,десь приблизно на годиннику було 3 часа ночі...і щось на хвилинку я закрила очі і зразу відкрила і хтось у коридорі стояв і сушив моїм феном волосся...я спочатку подумала,що то мама йде на роботу,але як?як мама лежала на сусідньому ліжку.Но та жінка ніжно мені усміхалася і коли я хотіла всати,вона мені помахала рукою і зникла.....(як я злякалася!!!!!!!)не передати....я цілий день ходила якась налякана і ввечері я переходила дорогу і машина на великій швидкості не зупинялася і якімось чудом я не попала під машину....(правда ужастік?)
 

ksenya

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
15
Репутація
0
Vikeyshen
Цікава історія. Дивно, можливо всі ці видіння - знаки, просто ми ще не зрозуміли як їх розшифровувати.
 

Nicole

in.magic.love
Користувач
Реєстрація
28.02.08
Повідомлення
14
Репутація
0
ksenya ,Vikeyshen
А в мене було щось те саме що і у вас але все було навпаки:
Колись я була у знайомої і вже було пізно то я лишилася у неї. Коли я лягла спати то в кутку кімнати я побачила людину у чорній одежі яка дуже хитро посміхалась і щось нашептувала собі. Я сказала своїй подрузі що там хтось стоїть, але вона посміялась і сказала що там нікого нема, я закрила очі і намагалась їх не відкривати. Наступного дня я захворіла, в мене була висока температура. Я була дуже здивована, і подумала що ця людина ніби мене попередила...:-(