Рок - це більше, ніж музика

  • Автор теми Thresh_metall
  • Дата створення

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
http://au.youtube.com/watch?v=gOPZsJ...eature=related ---- Cyanide
хто хоче подивитись пісня з цього альбому
ммм... не сильно вразило. хоча, заслуговує на увагу. хочу почуть у хорошій якості і скласти остаточну думку

по темі:
дістало вже копіпасцтво >:eek:
є шо казать кажи, нєхер постить фотки. фє
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
FreShka сказав(ла):
fragman мне ток недавно начала группа нравится
Оу, Нірвана... Обожнюю її))) Оце я називаю - легенда року) Практично недавно почала слухати, немає слів - задіяло!) А ще переглянула документальний фільм про Курта Кобейна... Взагалі... Стільки "золотих" фраз і висловів можна було почути. Море вражень та емоцій), та і на сльози пробило. Жаль все-таки його... самогубство. А можливо йому так було краще, та і не тільки для нього... Якщо йому тут не було покою та щастя, хай хоч там він для себе це знайде...
 

Master Of Puppets

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
PATRICK сказав(ла):
ммм... не сильно вразило.
Мене що, тільки одного вразила нова пісня Металліки?!))))) Я з першого разу в неї влюбився!!! Чув раніше її нарізки, але у хорошій якості, а концертну версію глянув, так взагалі класно! просто якість на відео, звичайно що, не дуже (м"яко кажучи) для прослуховування нового матеріалу. Але я чекаю цього альбома більш за все!!! ииииии)))))))
 
T

Thresh_metall

ТАХІКАРДІЯ

Вот ще одна Нетішинська група,сам не чув але говорять непогана.*THUMBS UP
Хто чув розкажіть щось про цю групу.
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
А может у кого-то есть песенки группы Depeche Mode?Ну и фоточки за одно:-[ :-[ Очень нравится эта группа,хоть и не такая уж и современная.Может кто-то увлекается их творчеством!А_а?:-[
 
F

FreShka

Thresh_metall сказав(ла):
Вот ще одна Нетішинська група,сам не чув але говорять непогана.*THUMBS UP
Хто чув розкажіть щось про цю групу.
знаю чуть.так гитарист это Боря,басист Андрей(но его там нету чёто)барабанщик Олег и солистка Марина))))фатит.больше не знаю что написать:)
 

Haker

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Depeche Mode
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
Хотілося б бачити Sum41, Blink 182, Muse, Red Hot чіліпеперс =) .
А якшо буть реалістом то хотя би шось на подобі Океана Ельзи
 

Haker

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
57
Репутація
0

Haker

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
57
Репутація
0

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Thresh_metall, Ігор там напевно на "разагрєвє":D
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
знаю чуть.так гитарист это Боря,басист Андрей(но его там нету чёто)барабанщик Олег и солистка Марина))))фатит.больше не знаю что написать
насколько я знаю, басист неожиданно не смог сыграть с группой на том концерте, какие-то там проблемы были, вот и попросили Игоря заменить его :)
 

fragman

Користувач
Реєстрація
06.08.08
Повідомлення
75
Репутація
1
Вік
30
Викладіть пліс ще фотки System of a Down i SlipKont !!!!!! Буду дуже вдячний !!!!
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
HardCore, в тебе випадково немає фотки, там де Сліпи не в масках, а нормальні люди? Цікаво)
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Shinod@ сказав(ла):
HardCore, в тебе випадково немає фотки, там де Сліпи не в масках, а нормальні люди? Цікаво)
як це у мене немає? гоніш?)) офкорс є.. всі.. але, не хотілося б показувать їхні фейси.. хотя, ітак вже всі бачили їх без масок, і не одноразово) лано.. дивіться по порядку :)
п.с. немає нормальної фотки, шоб було видно весь фейс, тільки Сіда і Крейга.. не найшов ніде, зашифровані блін.. може хтось найде, виложіть)

#0 Sid
#1 Joey
#2 Paul
#3 Chris
#4 James

п.п.с шось тут не то.. помішалось) ем... Сід - це той, хто рукою фейс закриває, Джої - чувак з довгим волоссям і без бров), Кріс - лисий чувак, який фак показує)), Пол - на фотці написано Paul, Джеймс - чувак в очках, який теж тиче фак)
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
продовження :)

п.с. тут все по порядку
#5 Craig
#6 Shawn
#7 Mick
#8 Corey