Рок - це більше, ніж музика

  • Автор теми Thresh_metall
  • Дата створення

[LP]Mr.Hahn

Користувач
Реєстрація
08.05.07
Повідомлення
56
Репутація
0
КраВа сказав(ла):
То купи собі чупа-чупс. А я в 4 рокі почув пісню Бітлз і шо з того?

а я Ларису Долину!!!! в 7! потому что мама её слушала!!

и хватит уже!!


П.С. сори за оффтоп
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
давайте по темі. Пропоную створтии окрему тему для обговорення улюблених груп, тему для цитування текстів та вивішення файлів для скачувань.
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Forever_Autumn сказав(ла):
тему для цитування текстів
это будет самый обыкновенный флудотоп, никакого смысла в нем не будет.. за пару дней накатают страниц 20..
Forever_Autumn сказав(ла):
Пропоную створтии окрему тему для обговорення улюблених груп
по-моему, эта тема "Рок-це більше чим музика" и есть ею) по крайней мере, была..
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
HardCore сказав(ла):
это будет самый обыкновенный флудотоп, никакого смысла в нем не будет.. за пару дней накатают страниц 20..
хм. судячи з назви теми можна ЛОГІЧНО зробити висновок, що дана тема для того, щоб люди висловлювали свою думку щодо ставлення до року, його бачення, а не кричали, як дебіли -ааааааааа!!! я фанат Нірваааниииии і тому подібне.
Натомість це все пишуть тут (і тексти, і фото і все, що завгодно).
Тобто й дану тему перетворюють у флуд.
Не так???
HardCore сказав(ла):
по-моему, эта тема "Рок-це більше чим музика" и есть ею) по крайней мере, была..
Якби вона була темою для обговорення улюблених груп, то вона називалася б "З якою групою в моє життя прийшов рок" або "Я люблю Рок" чи щось подібне.
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Forever_Autumn сказав(ла):
Якби вона була темою для обговорення улюблених груп, то вона називалася б "З якою групою в моє життя прийшов рок" або "Я люблю Рок" чи щось подібне.
само название говорит о том, что в данной теме идет разговор именно о "роке", обсуждение, кому что нравится, люди задают конкретные вопросы, другие на них отвечают.. но со временем тема превратилась в флудотоп, так как все начали просто постить одни картинки и тексты, так может продолжатся очень долго, групп всяких на свете большое количество.. и прекратилось именно то обсуждение данного вида музыки.. один флуд, никому не нужный.. ну а теперь, чтобы тему не закрыли, нужно возобновить это обсуждение, которое было в начале..
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
HardCore,
підтримую щодо оновлення :)
До речі тема для обговорення творчості груп та для постів інформації про улюблені -- все-так вже існує.

Отже.
Хто став першим пророком даного стилю у Вашому житті?:)
 

Dr.Zlo

Codoвец
Користувач
Реєстрація
01.11.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
29
Люди шукаю відеосамоучителі для гри на акустичній гітарі?? ........ сорі за офтоп..
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Forever_Autumn сказав(ла):
влияет ли очень тяжелая музыка на наши мозги?:D все, кто такое слушают, тупые, деградирующие существа? правда ли этот бред?)) я читал где-то, что действительно тяж негативно влияет на мозг, но можно отупеть от прослушивания часами в наушниках такой музыки?)))
п.с. не знаю, что ещё спросить такого спросить, единственное, что в голову пришло)):-[
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
:) Ну чому ж, слушне питання.
Мені багато хто з праведників кричав: "Твоя музика дає тобі агресію"
Справді, в тренажерних залах хлопці качаються під "тяжеляк", як фон для боїв теж включають важку музику, і ніяк не реп і не класику.
Щодо себе.
Самій набагато легше було махати мечем під щось важкеньке.
Але викликати агресію?
В мені ця музика агресію якраз і зменшує, ніби забираючи її.
Хоча справді так, інколи голова від "прекрасного" голосу вокалістки Arch Enemy трошки втомлюється, скручуються вушка від Dimmu Borgir.
Наразі в мене триває період російського року. Меланхолійна музика з філософськими текстами вперемішку з ностальгією. Цой, Чёрный Кофе, Чиж, Чайф, НАутилус...ех. :)
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
HardCore сказав(ла):
влияет ли очень тяжелая музыка на наши мозги? все, кто такое слушают, тупые, деградирующие существа? правда ли этот бред?)) я читал где-то, что действительно тяж негативно влияет на мозг, но можно отупеть от прослушивания часами в наушниках такой музыки?)))
Влияет, еще как влияет...
Чувствую, что скоро мозги через уши потекут!!*CRAZY*
Но мне нравится, я люблю такую музыку, как бы она на меня не влияла, но в любом случае я уже все-равно такая*CRAZY* *CRAZY* *DANCE*
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Queen

фото з харківського концерту гурту Queen, є також відео цього концерту
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
HardCore сказав(ла):
влияет ли очень тяжелая музыка на наши мозги?
так-с
ступила. давайте уточнимо питання важкості музики,Яку ми слухаємо :) Визначіть рамки або стилями (приблизно) або групами :)
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Juicy I,
про історії груп є інша тема
 
T

Thresh_metall

Forever_Autumn сказав(ла):
давайте по темі. Пропоную створтии окрему тему для обговорення улюблених груп, тему для цитування текстів та вивішення файлів для скачувань.
Нащо ти пропонуєш???Створюй!!!Я за,двома руками*DANCE*
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Я памп"ятаю там хтось концерт давати збирався :)
Так ще нічого і не вирішили ??
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Авария сказав(ла):
Я памп"ятаю там хтось концерт давати збирався :)
Так ще нічого і не вирішили ??
Действительно, а все зыбыли...Давайте что-то решать по этому поводу!
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
ок. відкрию нову тему :)