Що ви робите коли вам нудно?

  • Автор теми Alt
  • Дата створення

Smille

Користувач
Реєстрація
03.10.08
Повідомлення
2
Репутація
0
коли нудно то я сідаю грать в кс або на пиво з друз'ями сама луча розвага.:cool: :-p :D
 

_лягушка_

Користувач
Реєстрація
08.01.09
Повідомлення
16
Репутація
0
ум....нудно..таке рідко трапляеться...але в таких випадках...я або включяю музику і починаю арать як сумашедша, або починаю..лазить по нету...також впригоді завжди, у таких випадках, фотопарат...просто почінаю..робити смішні фото , виставляю іх в нет хай люди прожуть...іноді...буває і таке шо я читаю...але це рідко...а коли таке трапляеться то читаю я фантастику...так шо якщо вам скучно..пишить мені....ми найдем чим заняться!
 

Alt

Користувач
Реєстрація
25.09.07
Повідомлення
24
Репутація
0
_лягушка_ сказав(ла):
.пишить мені....ми найдем чим заняться!
Добре:cool: :D
Да кстатє я іздєваюсь не над молодшим братом а над старшим!!!!Це дійсно розважає хотя получиш пару пєндолів і всьо кайфуй дальше))):)
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
а мені навіть нема коли скучать:-(
а так буває пишу вірші (коли натхнення є), бавлюсь з малою, цікаво наблюдать, коли її саджу на ліжко, а вона перекидається. як неваляшка....
 

Alt

Користувач
Реєстрація
25.09.07
Повідомлення
24
Репутація
0
Vesta сказав(ла):
бавлюсь з малою, цікаво наблюдать, коли її саджу на ліжко, а вона перекидається. як неваляшка....
Да тобі скучать нема коли
 

by_happY

Користувач
Реєстрація
26.12.08
Повідомлення
14
Репутація
0
а я нескучаю, бо по моїй квартірі бігає якийсь мутант
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
ckopocTb сказав(ла):
А коли мені нудно то я включаю музику або просто іду на вулицю і з когось починаю гнать))))))
Або ше просто йду посплю або подивлюся в вікно абож іду дивитися телік
А ты книжку почитать никогда не пробывал???
Или помочь в квартире убраться - слабо???
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Ну я хотів би дізнатися способи розважання коли нудно
Читаю. Правда, погана звичка, бо читаю в електронному вигляді книжки :( Але читаються вони якось швидше:D Про музику не треба говорити, бо всі її слухають, коли нудно і ненудно. А ще люблю поприбирати в хаті зайвий раз))) Навіть коли у цьому немає сенсу))) В загальному, фантазію треба мати, і знайдеться чим занятись =)
 

eM.Jay

Користувач
Реєстрація
27.12.08
Повідомлення
3
Репутація
0
Я також, коли мені нудно хожу по квартирі, та від того що мені немає чим занятись беру прибираю.. таке буває не часто, але з цього навіть користь є, мамі потім приємно :))
 
G

GraFitOr

Когда мне ску4но , я сажусь за комп захожу на форум и сежу в теме "Шо ви робите коли вам нудно..." , а так мне всегда внсело .
 

Sveta

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
33
хм........ Стараюсь зацікавити себе якоюсь справою, чи просто включити собі енергійну музику і мосолити вуха сусідам, і піднімати собі настрій, що б не сумувати ось і все!!!!!
 

Fameli

Користувач
Реєстрація
02.04.08
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
коли мені нудно, я набираю номер коханої людини, і мені одразу стає весело та тепло)))))
 

$-Languor-$

Користувач
Реєстрація
15.01.09
Повідомлення
7
Репутація
0
Мені в основному нема коли скучать.:) Я завжди чимось зайнята.Але всетаки коли виходить так шо друзі зайняті,то просто як і більшість слухаю музику.А ше (трохи не по темі-вибачайте) це дуже помагає розслабитисьO:)
 

oksya34

Користувач
Реєстрація
19.02.07
Повідомлення
22
Репутація
0
Ось мені зараз дуже нудно і не має можливості зайнятись чимось що мені подобається і що я роблю? Сиджу на цьому форумі.
 

KyM_gossip_girl

Користувач
Реєстрація
13.09.08
Повідомлення
65
Репутація
1
Alt сказав(ла):
я іздєваюсь не над молодшим братом а над старшим!!!!
Хахахахахах Прікінь я тоже,а як саме ти це робиш....Я тако:коли грае на гітарі я підхожу і починаю по струнах дьоргати:D ...він мені...ПЛЮХУ.....Я знову ,і так далі поки остаточно не получу....:D
 

mak7

Користувач
Реєстрація
30.08.08
Повідомлення
12
Репутація
1
Вік
32
Ну якшо б небуло світла я б Сначала деякий час подивився на двір з балкона. потом позвонив би до друзів і пішов би гулять. Попріколу всетаки погулять в темноті. Впринципі світла не кожен день не стає такшо я стараюсь не упускать такої можливості:cool:
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
Коли мені скучно....звичайно ж як і всі слухаю музику...коли проб'є на поезію пишу вірші...люблю заглядати в свою таємну шухляду...подивитися різні журнали( не то шо ви подумали ), можна подивитися старі фотографії, граю на гітарі, або просто лягаю на ліжко і думаю...................