Шановні нетішинці!!!

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
20 лютого у Києві під час методичного відстрілу українців загинуло два моїх друга а ще двоє - важко поранені. Власне мета цього повідомлення - це збір коштів для їх лікування та подальшої реабілітації.

Панчук Анатолій Анатолійович (14.10.1982 р.н.)
Поранений 20 лютого кулею снайпера. Прострелено легені, черевну порожнину, перелом ребер, видалено нирку. Зараз знаходиться в лікарні №5 м.Києва. Нирки в нього були хворі до цієї трагедії. Тепер все навантаження лягло на одну хвору нирку і Анатолій потребує коштовного лікування за кордоном.

Кравчук Юрій Миколайович (12.01.1978 р.н.)
Поранений 20 лютого кулею снайпера. Прострелено обидві колінні чашечки ніг - можлива ампутація ніг. Зараз знаходиться в обласній лікарні м.Хмельницького (травматологічне відділення), палата №34. Також потребує термінового і коштовного лікування за кордоном.

До всіх цих бід у Юрка восени 2013 року за активну громадську позицію та політичну діяльність спалили будинок за місцем проживання у смт. Стара Синява (Хмельницька область). Звісно, що злодії не встановлені та не покарані, адже діяли в інтересах окупаційного режиму.

Ці чоловіки, під час відомих подій, були сотниками наших повстанців - люди неймовірної волі, сили та духу, обидва мають дітей.

Я закликаю усіх Вас не залишатися осторонь їхньої долі. Будь-ласка, давайте спільними зусиллями допоможемо їм повернути здоров"я, яке вони віддали за нашу і вашу Свободу!

Кошти Ви можете перерахувати наступним чином:


Приватбанк
на картовий рахунок №4731-1856-0031-2463 (Рижук Сергій). Я цією карткою не користуюсь, тому УСІ КОШТИ, які зайдуть на цей рахунок, будуть перераховані потерпілим. Скріншот додаю. На карті 1000,00 грн - це моя пожертва.


PayPal
перераховуйте на аккаунт sergiy.ryzhuk@mail.ru.
Обов"язково вказуйте, що це пожертва! Якщо забули вказати під час платежу - пишіть e-mail, аби я чітко ідентифікував Вашу пожертву. Вивести гроші з PayPal для поранених мені не складе труднощів, тому нехай це вже буде моїм питанням.


Webmoney
перераховуйте гроші на наступні гаманці
U276085022976 - для гривень
Z329961565121 - для доларів
R242006070923 - для рублів
Обов"язково вказуйте, що це пожертва! Якщо забули вказати під час платежу - пишіть e-mail, аби я чітко ідентифікував Вашу пожертву.


Оплата за допомогою SMS (тільки власникам карт Приватбанку)
Оплата відбувається на карту Приватбанка. Шукати найближче відділення банку не потрібно. Вам достатньо відправити SMS наступного змісту:

SEND100UAH+XXXX+4731185600312463

де 100 - розмір Вашої пожертви
де XXXX - чотири останні цифри Вашої карти


Якщо жоден з варіантів Вам не підходить - занесіть готівку у 220й гуртожиток у нетішинський мобілізаційний штаб і скажіть, що це для поранених Панчука та Кравчука. Всі кошти обов'язково потраплять для хлопців.

Друзі, жертвуйте БУДЬ-ЯКУ СУМУ, адже кожна гривня може врятувати здоров"я та пришвидшить одуження та повернення чоловіків до їх родин!
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Отже, звітуємо:

по 575 грн було надіслано на картки хлопців 01 березня;
по 550 грн було надіслано на картки хлопців 23 березня;
на потреби поранених зібрано 2250 грн.

Дякую усім хто долучився!!! Збір коштів продовжується!!!
 

Вкладення

  • 2463_02.jpg
    2463_02.jpg
    42 КБ · Перегляди: 31

jurec

Користувач
Реєстрація
01.01.08
Повідомлення
19
Репутація
5
маю бажання допомогти хлопцям. в мене є дачний участок. можу продати його і всі кошти віддаю на лікування побратимів.
якщо б хтось допоміг з покупцем я був би вдячний і не тільки я.
вартість участка можна оцінити 4000 - 5000грн. знаходиться за р. Горинь через міст біля стадіону. 15хв хотьби від моста (по бетонці). площа - 7 соток. є металева бочка для інструменту.
мої контакти 0951053995, 0973743432
якщо продасться - відзвітую, що кошти передані для хлопців