Шукаю ТОЛОКОВОГО костоправа

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Для жінки 52 роки треба костоправ трошки вправить позвонкі, хто може порадити такого щоб хребет не скрутив:)
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
ми їздили в Остріг, в психіатричну лікарню.
До невропатолога. Він мені диски вправляв. Ламає правда жорстоко, крутить, викручує, але я на довгий час забулась про болі в спині.
 
  • Подобається
Реакції: Українець

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Я був їздив до одніє жінки в Остріг, добре вправляла, але зараз не знаю як вона там бо здоров"я у неї трохи було не ладне, якщо є бажання завтра можу скинути номер телефона
 

Діна

картярка
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
33
Репутація
2
3-41-60 - Богдан. Добре вправляє. Приймає за записом, бо багато людей буває...
 

T1T@N

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
103
Репутація
2
Знайомий їздить десь в тернопіль хана його побачу спитаю телефон та адресу. Він а нього вже не перший рік лічиться
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Frost сказав(ла):
треба костоправ трошки вправить позвонкі, хто може порадити такого щоб хребет не скрутив
в психіатричній лікарні є дійсно хороший лікар, якщо треба можу скинути номер телефону, чи номер відділення де він працює...
 

Vice

Користувач
Реєстрація
20.01.09
Повідомлення
35
Репутація
1
Костоправ

063-27-54-577 Придаткевич Ігор Антонович, лікар-вертебролог з м.Тернополя. Професіонал своєї справи, легко вправляє хребці. мого чоловіка поставив на ноги ( діагноз:грижа міжхребцевих дисків).
Дзвонити строго 20 до 21 години для попереднього запису.
 
  • Подобається
Реакції: Українець

prostoInna

Користувач
Реєстрація
20.09.13
Повідомлення
4
Репутація
2
в психіатричній лікарні є дійсно хороший лікар, якщо треба можу скинути номер телефону, чи номер відділення де він працює...
Я розумію що пройшло вже 4 роки від створення на форумі цієї теми, але питання для мене дуже актуальне. Скажіть будь-ласка як прізвище цього лікаря і як його можна знайти. Дякую
 
  • Подобається
Реакції: Українець