Скажи ні агресору

  • Автор теми grim
  • Дата створення

grim

Користувач
Реєстрація
24.01.09
Повідомлення
39
Репутація
5
Бойкот російських товарів.
Україна - найбільший експортер російських товарів серед усіх країн СНД! Відмовся від російських товарів - вбий її економіку.
Купуй українське!!!

Приєднуйтесь до груп в соцсетях.
 

Вкладення

  • QZaQh6XBv5w.jpg
    QZaQh6XBv5w.jpg
    45.9 КБ · Перегляди: 20
  • Подобається
Реакції: Bigm

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
  • Подобається
Реакції: kolya

grim

Користувач
Реєстрація
24.01.09
Повідомлення
39
Репутація
5
Дякую що виправив
 

grim

Користувач
Реєстрація
24.01.09
Повідомлення
39
Репутація
5
Сьогодні був в магазині Шик що по вул Незалежності 31, і побачив, що майже всім жінкам байдуже хто виробник купленої ними продукції. Чи то часу не має, чи інформації немає де взяти, чи просто соромляться спитати!?
Дуже прошу дівчат, молодих мам, жінок поставитись до цього питання з відповідальністю! Не будьте байдужими, саме Ви є найбільшими покупцями побутової хімії і левова частка якої є виготовлена в Росіі!
Слава Україні!
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
от тільки одного не розумію. Магазин уже закупив продукцію, тобто ящо її не реалізує, то збитки будть йому, а ніяк не російскій економіці.
 

grim

Користувач
Реєстрація
24.01.09
Повідомлення
39
Репутація
5
Магазини дозамовлюють продукцію кожен тиждень, виходячи з остатків. А хімія то взагалі буде стояти. Збитки від невеликого продажу російських товарів повністю перекриються реалізацією українських чи інших товарів. Побутова всерівно потрібна в тому ж об'ємі. Магазин Шик це був лише приклад, ніяк не заклад де продають лише російські товари, там є і інші виробники, включаючи і українські. Таких магазинів в Нетішині багато! Не обовязково це хімія, це також продуктові, будівельні!
Якщо вам без різниці, при виборі товару не полінуйтесь подивіться чи спитайте у продавця виробника! Допоможіть українському виробнику!
 

ostin

Користувач
Реєстрація
02.10.14
Повідомлення
5
Репутація
2
grim, я думаю нужно начинать с себя. Пусть все патриоты пересядут на отечественное авто, ланос разве не машина? А деньги с продажи иномарок на АТО. А потом уже будем разговаривать...
 
  • Подобається
Реакції: Сырнык та kolya

grim

Користувач
Реєстрація
24.01.09
Повідомлення
39
Репутація
5
А потом уже будем разговаривать...
Я не згідний з таким висловлюванням. Кожен може допомагати економіці України кожного дня в міру своїх можливостей. І навпаки - не підтримувати політику Росії.
Тому, будь-ласка, по можливості, відмовляйтесь від російських товарів на користь наших, українських.
Слава Україні
 

ostin

Користувач
Реєстрація
02.10.14
Повідомлення
5
Репутація
2
Зачем мелочиться, давай всё СВАЁ! Я понимаю что Рыжук в ланосе чувствует себя как рыбка в аквариуме, в 5 см от стекла, но зато наше, отечественное. Вон Северная Корея не парится, там всё СВАЁ. Есть с кого брать пример.
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
@ostin отримує усне попередження. Не можете без переходу на особистості, проходьте повз!