Славутич - город моей мечты :)

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Хочу определить к какой области относится город Славутич. В интернете противоречивая информация то Черниговская то Киевская - не могу понять где я есть!!!???. Я более склоняюсь к Киевской области, но все таки хочется определится, даже для себя интересно стало что это такое происходит в мире.
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Славутич підпорядковується Києву (тому Київська область), але знаходиться на території Чернігівської області.
Славутич аля Ватикан -)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
psix сказав(ла):
Славутич підпорядковується Києву (тому Київська область), але знаходиться на території Чернігівської області.
Славутич аля Ватикан -)
Міста відносять до певних областей не по територіальному принципу а по адміністративному? Чи як це понімать? І що значить підпорядковується Києву, ми наче всі "підпорядковані" Києву.
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Славутич місто-анклав.
Вікіпедія сказав(ла):
Анкла́в (енклав) (фр. enclave — від лат. inclavare — закривати на ключ) — територія, або частина однієї держави, оточеної зі всіх сторін територією іншої держави або частина території однієї держави, яка не має спільних меж зі своєю материнською частиною і є оточеною територією іншої держави. Наприклад, Республіка Сан-Марино, розташована в межах Італії, італійське місто Кальпоне в Швейцарії. Якщо анклав має морський берег, його називають напіванклавом (наприклад, округ Анголи Кабінда, Калінінградська область Росії).
Тобто знаходиться на території іншої області. Замкнуте місто, зі всіх сторін оточується Чернігівською областтю. Але в той же час відноситься до іншої області(Київської). Так зрозуміліше?
 

martunjuk

Користувач
Реєстрація
02.04.10
Повідомлення
86
Репутація
1
Я там був!
 

martunjuk

Користувач
Реєстрація
02.04.10
Повідомлення
86
Репутація
1
Мед-Пиво пив...
Точніше виступав!
Можна сказать приязне місто!