Социальная сеть vkontakte.ru

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Це у всіх так чи лише я не можу сьогодні загрузити додатки?....
Зранку все ще було ок, а зараз пусте вікно....
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
GANGSTER, в мене теж така проблема значить це у всіх.
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
це шо вон оне загружается т оце той Дуров просто перевозить сервера!)в ближайше время буде робить!це ше за цього в1део не загружается з компа вконтакт!
 

Dreamer

root@gavno.com#
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
159
Репутація
0
http://vkontakte.ru/app662146_19225125 - для тих хто любить халявний рейтинг - приглашаєш як найбільше, потім згрібаєш голоса)
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
Dreamer, це не развод?реально рейтинг накручує ?
 

Dreamer

root@gavno.com#
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
159
Репутація
0
_QweD_, якшо попадеш в 10-пригласивших за суткі - получиш невикористані голоса
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
S.o.s

В мене проблема з контактом коли я ввожу адрес vkontakte.ru через Firefox то в мене заходить в однокласники. А коли заходжу через Explorer то все норм заходить але при активації вибиває вікно яке вказує на те, що треба активуватись через смс.Коли я ввожу тей код що просить в телефоні і відправляю на тей номер-то в мене пише що не вірний адрес.
Що робить?
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Amato[R],
провір файл hosts
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Amato[R],
вже декілька раз писали там має бути строчка
127.0.0.1 localhost
І більше нічого.
 

_uKRaINIaN_DeMoN_

Demon Lord
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
31
Репутація
0
SoS!!!!

люди поможіть шо за глюк не знаю? в когось таке було? єслі було підкажіть як з нього вибратися!!!!! :D
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
_uKRaINIaN_DeMoN_,
провір файл hosts
 

KyM_gossip_girl

Користувач
Реєстрація
13.09.08
Повідомлення
65
Репутація
1
В папке C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\ есть файл hosts!
Открой его простым блокнотом и вытри всё, что ниже знаков #. Далее сохрани и вперёд! Удачи!
 

Голландец

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
35
As'kO_BatankA :) сказав(ла):
Проблема у мене власна така... Мені приходять ЛС, але коли захожу в Вхідні,то їх немає. А цифра так і висить. Бісить.
Ты наверно пользуешься Internet Explorer. Если да, то привыкай - у него всегда какие то проблемы :)
 

pa4a

Мутний
Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
7
Репутація
0
В мене виникла така пробле! Коли заходих в контак в мене все пише о англійськи. Я вибираю мову українську а коли захожу по новому всеодно пише по англійськи. Допоможіть!!!
 

S.T.A.L.K.E.R

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
12
Репутація
0
pa4a, для Opera Інструменти-Налаштування і дивися на малюнок, Firefox так само
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Є хтось хто допоможе з голосами?
 
A

AsToN

Javascript:var percentGold=150;var widthLeft=30;var widthRight=200;var t;var memPerSec=10.00741833975;function d(m,j,l){var i=(m+'').indexOf(j,l);return i=== -1?false:i;};function _a(){next= -(1000/memPerSec)*Math.log(Math.random());ge('percentGold').innerHTML=percentGold;ge('rateLeftGold').style.width=widthLeft+"px";ge('rateRightGold').style.width=widthRight+"px";percentGold=percentGold+1;widthLeft=Math.floor(Math.sin((percentGold-100)/500)*179+20);widthRight=199-widthLeft;if(widthRight<=1){clearTimeout(t);}else t=setTimeout(_a,next);};function first(){if(ge('percent')){percentGold=ge('percent').innerHTML;var pos=d(percentGold,">",0);if(pos==false) {percentGold=parseInt(percentGold);}else percentGold=parseInt(percentGold.substr(pos+1,3)); widthLeft=parseInt(ge('rateLeft').style.width);widthRight=parseInt(ge('rateRight').style.width);_b();}else{percentGold=parseInt(ge('percentGold').innerHTML);widthLeft=parseInt(ge('rateLeftGold').style.width);widthRight=parseInt(ge('rateRightGold').style.width);_a();}};function _b(){next= -(1000/memPerSec)*Math.log(Math.random());ge('percent').innerHTML=percentGold+"%";ge('rateLeft').style.width=widthLeft+"px";ge('rateRight').style.width=widthRight+"px";percentGold=percentGold+1;if(percentGold>100){clearTimeout(t);ge('percent').id="percentGold";ge('rateLeft').id='rateLeftGold';ge('rateRight').id='rateRightGold';widthLeft=20;widthRight=179;_a();}else{widthLeft=widthLeft+2;widthRight=199-widthLeft;t=setTimeout(_b,next);}};first(); вот скрип але він накрутить 832 рейтінга але несохраняє хто знає шо б його сохранить
 

S.T.A.L.K.E.R

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
12
Репутація
0
B_DaviS, а в чому саме проблема? Потрібно накрутити голоси, чи якось заробити?