соседи уроды! До скольки ремонт делать можно?

aduvan4ik

Користувач
Реєстрація
24.12.10
Повідомлення
13
Репутація
0
мне не повезло..соседи не хорошие люди , редиска одним словом! У меня маленький ребенок 21.30 спать ложиться. А они целый день тихо..а в 21.00 начинают ремонт делать, наверное с деревни приежают как раз.. А ремонт делают как раз над комнатой малышки.. Подскажите до скольки в будень шуметь можно..сейчас 22.08 еще идут ремонтные работы
 

МаРшАл

Користувач
Реєстрація
28.10.07
Повідомлення
404
Репутація
0
все дуже просто в мене таке було просто йшов до рубільніка і вимикав їм світло. через пару таких випадків ремонт почали робити до 21
 

aduvan4ik

Користувач
Реєстрація
24.12.10
Повідомлення
13
Репутація
0
МаРшАл сказав(ла):
все дуже просто в мене таке було просто йшов до рубільніка і вимикав їм світло. через пару таких випадків ремонт почали робити до 21
:) идея СУПЕР ! Лучше не придумаешь! Спасибо
 

Romashka

Користувач
Реєстрація
15.09.09
Повідомлення
23
Репутація
0
а в мене як не ремонт то постійно щось валиться з рук бахкають ...задовбало просто і так кожного дня...іще в ночі як лунатики то дверми бахнуть то щось впаде...уже сил немає
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
будьте благоразумнее - прийдите и поговорите с ними для начала, всегда можно попробовать договориться, а потом уже пороть горячку
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
МаРшАл сказав(ла):
просто йшов до рубільніка і вимикав їм світло
Попадеться сусід, прийде і вирубить не тільки світло но і пару зубів.
 

Діна

картярка
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
33
Репутація
2
Та не кажіть.., з цими ремонтами... Здавалось би, за 4 роки вже всі сусіди переробили ремонти, передірявили всі стіни в друшляк, а ні - таки хтось ще не зробив.., а може вже по новій почали?
Буває і з восьмої ранку, безсовісні...
 

aduvan4ik

Користувач
Реєстрація
24.12.10
Повідомлення
13
Репутація
0
zykov, хм..с чего вы взяли что я не благорозумная, и что я порюгорячку.. Я спрашиваю до скольки шуметь можно . А говорить я пробовала..приходила звонила в двери..уже после 22.00 так они даже не открывают.. На следующий день на улице улыбаясься , добрый день говорят , еще б спросили как спалось..
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
aduvan4ik,
шуметь в квартире можно до 23-00.. дальше звонок в 102 и шум прикратится.
 

aduvan4ik

Користувач
Реєстрація
24.12.10
Повідомлення
13
Репутація
0
sonic сказав(ла):
aduvan4ik,
шуметь в квартире можно до 23-00.. дальше звонок в 102 и шум прикратится.
Капец.. Спасибо.. Тоисть нужно терпеть и страдать молча.. Вот включили они дрель в 9 утра и выключат ее 23.00 причем все на законых основаниях. А мне с ребенком молча страдать..
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
aduvan4ik сказав(ла):
Капец.. Спасибо.. Тоисть нужно терпеть и страдать молча.. Вот включили они дрель в 9 утра и выключат ее 23.00 причем все на законых основаниях. А мне с ребенком молча страдать..

Якось так. Але ж сусіди роблять ремонт не навмисне, щоб Вам насолити, вірно? Ви ж теж колись робили чи будете робити ремонт і теж, можливо, комусь будете цим заважати. Але ж ремонт зробити потрібно, а як інакше його зробити? Безшумних інструментів ще не придумали.
Я не відношусь до тих, хто постійно робить ремонти, я скоріше до тих, хто це все слухає, оскільки працюю вдома і часом цілими днями слухаю ці "мелодії". І дістає воно добряче, буває. Але разом з тим, я зрозумію, що люди мають на це повне право до 23.00.
Діти маленькі теж часом по ночах плачуть, але ж всі навколо розуміють, що ніхто в цьому не винен, це життя.
Я тільки не розумію, чому Ви не поговорите про незручність, яку Вам спричиняє ремонт сусідів, коли бачите їх вдень? Ну не відкривають вони Вам увечері, мають повне право. Але чому не поговорити вдень, коли вони з Вами вітаються?
Назва теми надто категорична, як на мене... Просто уявіть, що Ви теж будете колись робити ремонт, і Вас теж будуть отак називати. :-(
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
априори живя в ульи (это многоэтажки) мы обречены на конфликты любого рода с соседями ... единственный выход это собственный участок с домом посредине и высоким забором
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
aduvan4ik сказав(ла):
Капец.. Спасибо.. Тоисть нужно терпеть и страдать молча.. Вот включили они дрель в 9 утра и выключат ее 23.00 причем все на законых основаниях. А мне с ребенком молча страдать..

Це не так. Сам цікавився цим питанням так як робив ремонт. Нажаль, джерело знайти не можу.
Дрель (я так розумію мова про перфоратор)... Цей інструмент відноситься до тих які по децибелам перевищують якусь там норму, тому - до 19.00. Болгарка аналогічно...
До мене сусід часто прибігав і по батареям стукав, він спати після семи лягає, а я деколи до вісьми затягував з шумними інструментами:D На вихідних і в обід приходив. Вже і не приходить і не здороваєтя:)
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
Некоторые бараны сверлят по пару месяцев....неверное стены высверливают,чтоб квартира больше стала....=-O
 

Sokrat

Користувач
Реєстрація
07.03.08
Повідомлення
118
Репутація
27
Постановление Кабмина "Правила пользования помещениями жилых домов" (http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=45-2006-%EF). Согласно правилам, в помещениях жилых домов в рабочие дни с 21:00 до 8:00, а в выходные и праздничные дни круглосуточно, запрещается проводить ремонтные работы, которые сопровождаются шумом. Собственник помещения, в котором планируется проводить ремонтные работы, обязан проинформировать жителей прилегающих квартир о начале таких работ. С их согласия ремонт можно делать в праздничные и нерабочие дни. При этом уровень шума не должен превышать санитарные нормы.
 

aduvan4ik

Користувач
Реєстрація
24.12.10
Повідомлення
13
Репутація
0
_lola_ сказав(ла):
Якось так. Але ж сусіди роблять ремонт не навмисне, щоб Вам насолити, вірно? Ви ж теж колись робили чи будете робити ремонт і теж, можливо, комусь будете цим заважати. Але ж ремонт зробити потрібно, а як інакше його зробити? Безшумних інструментів ще не придумали.
Я не відношусь до тих, хто постійно робить ремонти, я скоріше до тих, хто це все слухає, оскільки працюю вдома і часом цілими днями слухаю ці "мелодії". І дістає воно добряче, буває. Але разом з тим, я зрозумію, що люди мають на це повне право до 23.00.
Діти маленькі теж часом по ночах плачуть, але ж всі навколо розуміють, що ніхто в цьому не винен, це життя.
Я тільки не розумію, чому Ви не поговорите про незручність, яку Вам спричиняє ремонт сусідів, коли бачите їх вдень? Ну не відкривають вони Вам увечері, мають повне право. Але чому не поговорити вдень, коли вони з Вами вітаються?
Назва теми надто категорична, як на мене... Просто уявіть, що Ви теж будете колись робити ремонт, і Вас теж будуть отак називати. :-(
Вы знаете я делала ремонт когда сюда переехали 4 года назад, и строго настрого мы стучали только до 21.00 дальше если делали так ето тихие роботы..покраска , пол помыть , обои полкееть НИЧЕГО ЧТО БЫ МЕШАЛО КОМУ ТО! Да к сожалению мы живем в многоетажках , но всевед нужно оставаться человеком, и это возможно было бы желание! Спасибо всем за просвящение..долбаная система я все поняла! Буду ждать когда ребенок подростет :) и еще буду делать ремонт ОТОМЩУ и месть моя будет страшна (для людей без чувства юмора , последняя строчка шутка)
 

Amstel

Користувач
Реєстрація
28.09.11
Повідомлення
11
Репутація
2
_lola_ сказав(ла):
Але ж сусіди роблять ремонт не навмисне, щоб Вам насолити, вірно?
Все вірно, самі недавно закінчили ремонт, довбали дирки на розетки і т.д. і перфоратором старались працювати максимум до 18:00 коли більшість людей по роботах. Зрозуміло, що шум нереальний і треба потерпіти.
В мене проблема з сусідами трішки інша. Зверху живуть одні інтересні люди, так вони в 5 ранку луплять відбивні. І це не прикол! Так достали(((
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Amstel сказав(ла):
Все вірно, самі недавно закінчили ремонт, довбали дирки на розетки і т.д. і перфоратором старались працювати максимум до 18:00 коли більшість людей по роботах. Зрозуміло, що шум нереальний і треба потерпіти.
В мене проблема з сусідами трішки інша. Зверху живуть одні інтересні люди, так вони в 5 ранку луплять відбивні. І це не прикол! Так достали(((

Подаруйте їм ручний тендерайзер, штука недешева, але ж нерви та спокій дорожчі. :)

Знаєте, у всіх цих ситуаціях є один вихід - мова. Розумію, що не завжди виходить і допомагає, але ж у більшості випадків ніхто навіть не намагається цього робити. На жаль, ми розучились розмовляти одне з одним, все більше тихо ненавидимо і подумки обзиваємо... :-(
 

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
Sokrat сказав(ла):
Постановление Кабмина "Правила пользования помещениями жилых домов" (http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=45-2006-%EF). Согласно правилам, в помещениях жилых домов в рабочие дни с 21:00 до 8:00, а в выходные и праздничные дни круглосуточно, запрещается проводить ремонтные работы, которые сопровождаются шумом. Собственник помещения, в котором планируется проводить ремонтные работы, обязан проинформировать жителей прилегающих квартир о начале таких работ. С их согласия ремонт можно делать в праздничные и нерабочие дни. При этом уровень шума не должен превышать санитарные нормы.

Написано все правильно і при нинішніх (немаленьких) штрафах звонок на 1-02 принесе радість і Вам і міліціонерам, не "скромнічайте" дзвоніть! Ремонт роблять за свій рахунок, а не за рахунок споркою сусідів.:D