СОТ

vitalik

Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
12
Репутація
0
Як ви ставетеся до того ,що Україна вступила до СОТ.Свої думки аргументуйте.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
...я охрєнєнно ставлюся...я дуже довольний.... всі мої знайомі дуже раді від цього...СОТ- це супер, нічого кращого в житті немає....я взагалі не знаю як я раніше жив без цієї організації...а ще я хочу щоб Україна вступила в ООН, в НАТО, в Євросоюз, в МГС, КПІ...ну короче куда можна туда і вступала...а ше в мене є мрія шоби Україна стала 51 штатом США...
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Интерестно на каких условиях Украина вступает в ВТО. Главное, чтобы не стало ещё хуже, чем сейчас.
 
S

SilentKiller

vitalik сказав(ла):
Як ви ставетеся до того ,що Україна вступила до СОТ.
Вечно Украина во что-то вступает... то в дерьмо, то в СОТ, если еще и в НАТО вступит, то ее от этого говнища уже не отмыть...
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
mr. Василий сказав(ла):
Интерестно на каких условиях Украина вступает в ВТО.
Прєзік сказав що вступ до СОТ принесе Україні близько 1.3-1.8 млрд грн завдяки зацікавленості СОТ у наших якихось товарах (олія, дистильований спирт, можливо, вугілля. не пам"ятаю більше). от тільки здається мені, шото тут нечисто

які думки з цього приводу?
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
хз... кажуть, що наші виробники харчів постраждають від вступу України в СОТ, з однієї сторони погано, але з другої, можливо директор пересічного українського м*ясокомбінати чи молокозавода перестане рахувати скіки йому не вистачає на новенький Лєксус, а задумається над якістю своєї продукціїї.
 
G

Gondrilla

Глобализация и мировое правительство руляд... надо побыстрее вступать в 51-е штаты ЮСА, будим на них пахать, раз на себя мазгофф не хфатаить))) Шо паделаишь, есля за бугром харчи дешевля и вкуснее. Главна, шоб якисть САЛА от пратеиновых кормоф не падала)))
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Не совсем с ВАМИ согласен, товарищи! При чём здеся НАТО и 51 штат США? НАТО - вообще военная организация, а ВТО (СОТ) - торговая.
Однозначно вступление Украины в ВТО позитивно повлияет в первую очередь на НАС (потребителей), не говоря уже о выгоде в денежном эквиваленте. Это касается не только товаров, а и других сфер потребления (выгодных кредитов, к примеру, или "нормальных" ставок по депозитам в иностранных банках - поверьте, я в этом немножко разбираюсь).
Кроме того, я считаю что было бы полезно всупить и в Евросоюз - это значительно бы укрепило наши позиции как в политиве, так и в экономике (вот только не берут*STOP* )!!! :cool:
 
G

Gondrilla

Vik сказав(ла):
Однозначно вступление Украины в ВТО позитивно повлияет в первую очередь на НАС (потребителей), не говоря уже о выгоде в денежном эквиваленте. Это касается не только товаров, а и других сфер потребления (выгодных кредитов, к примеру, или "нормальных" ставок по депозитам в иностранных банках - поверьте, я в этом немножко разбираюсь).
Кроме того, я считаю что было бы полезно всупить и в Евросоюз - это значительно бы укрепило наши позиции как в политиве, так и в экономике (вот только не берут*STOP* )!!! :cool:

У них там не только харчи вкуснее и кредиты-депазиты выгаднее, у них там жизнь - малина пачти во всём, бижым до них. И сами ети еврапейцы такие культурныи, не то шо мы - дикари!
Глобализация усё равно пабедит, рассияне не долга прадержуцца, так шо небудим медлить, айда в миравое сообщество, ани нас палюбяд:D
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
Ув. товарищ Vik, мне фиолетово вступим мы в вто или нет, но не могли бы вы привести пример того позитива который заимели потребители Грузии или Молдавии от встпупления в сию контору? И будут ли равноценными с одной стороны снижение цен на импортное бухло среднего ценового сегмента (как плюс) и упадок аграрного и металлургического секторов (как минус)?

Далее минусы от вступления в вто:

— рост зависимости экономики страны от иностранного капитала. В случае серьезных перемен, затрагивающих политику и экономику страны, не исключен отток иностранного капитала, который может спровоцировать внутренний экономический кризис;

— стимулирование иностранными банками развития своего национального бизнеса на территории Украины без учета местных интересов и в ущерб отечественной экономике. Опыт функционирования иностранных банков на территории многих государств показывает, что они в своей деятельности руководствуются интересами своего государства, а не страны базирования;

— превращение экономики Украины в удобную площадку для притока спекулятивного капитала, который имеет свойство быстро перемещаться, усугубляя и без того нестабильную обстановку;

— открытие национального страхового рынка для иностранного капитала в условиях, когда украинские компании значительно уступают западным конкурентам по капиталу, масштабу и ассортименту операций, что чревато полной потерей страхового рынка (а также доходов от этой отрасли).

...перекрывайте их своими плюсами.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Avvocato сказав(ла):
пример того позитива который заимели потребители Грузии или Молдавии от встпупления в сию контору
Вступление в такую организацию - процес долгосрочный и требовать немедленых рузультатов, думаю, нецелесообразно!
Avvocato сказав(ла):
рост зависимости экономики страны от иностранного капитала. В случае серьезных перемен, затрагивающих политику и экономику страны, не исключен отток иностранного капитала, который может спровоцировать внутренний экономический кризис;
Приток и отток иностранного капитала в любой стране есть результатом её "жизнедеятельности", не зависимо от её членства в каком либо обьединении! Нужно стимулировать поступление иностранного капитала и вложения его в производство, строительство, кредитование и т.д. И какой же это у нас такой большой приток иностранного капитала был в последние годы???
Avvocato сказав(ла):
— стимулирование иностранными банками развития своего национального бизнеса на территории Украины без учета местных интересов и в ущерб отечественной экономике. Опыт функционирования иностранных банков на территории многих государств показывает, что они в
Так никто же не мешает "нашим" банкам выходить на рынки стран-участниц ВТО. И не такие они уже и "безобидные" как считается! А действия, направленые на дестабилизацию экономики будут присекатся как контролирующими структурами ВТО так и Украины.
Avvocato сказав(ла):
превращение экономики Украины в удобную площадку для притока спекулятивного капитала, который имеет свойство быстро перемещаться, усугубляя и без того нестабильную обстановку;
Спекулятивный капитал был, есть и будет! Украина одна из наиболее корумпированых стран Европы. Для предотвращения нужен контроль, даже со стороны ВТО.
Avvocato сказав(ла):
открытие национального страхового рынка для иностранного капитала в условиях, когда украинские компании значительно уступают западным конкурентам по капиталу, масштабу и ассортименту операций, что чревато полной потерей страхового рынка (а также доходов от этой отрасли).
О каких доходах говорится??? Кому сейчас "наши страховики" выплачивают страховку?!? Нужно собрать столько бумаг, что уже никакой страховки не хочется (если ещё предоставлят, конечно). Опыт страховых компаний стран-участниц будет очень нам полезен!

И вообще Украина в переходном периоде. Всупление только юридическое. В некоторых отраслях (наиболее уязвимых) будет проходить переход за 5-8 лет!!!
P.S. Волка боятся - в лес не ходить!!! :cool:
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
Vik, спасибо за конструктивный ответ.

Vik сказав(ла):
И не такие они уже и "безобидные" как считается!
Не вполне согласен. По оценкам специалистов, только 15 банков в Украине имеют капитал, достаточный для выдачи одному заемщику кредита свыше 10 млн. евро, и только три могут выдать кредит на 50 млн. евро.

Украинские банки заведомо попадают в невыгодные условия и возможность иностранных кредитных организаций открывать филиалы в Украине. Крупные зарубежные финансовые структуры, имея разветвленную филиальную сеть в разных регионах мира, способны оптимизировать свои издержки и снижать риски. Украинская банковская система уступает банковским системам многих будущих коллег по ВТО (по размеру она равна пятому по величине активов банку Польши), характеризуется высоким уровнем риска и низкой капитализацией.

Если рынок финансовых услуг будет открыт без переходного периода либо ограничений, то, учитывая неконкурентоспособность большинства украинских банков и прочих финансово-кредитных учреждений, можно говорить о переходе наиболее кредитоспособных клиентов на обслуживание в иностранные банки и вытеснении национальных банков в менее доходные и более рискованные сегменты рынка; сокращении ресурсной базы отечественных банков и как следствие снижении объемов кредитования экономики, а значит, и возможности финансирования и развития национального производства; понижении депозитных ставок (а значит, и доходов вкладчиков) и сокращении доходов бюджета от банковского бизнеса (филиалы платят налоги в стране своего происхождения).

Нельзя сбрасывать со счетов и потенциальные угрозы для национальной денежно-кредитной, фискально-бюджетной и инвестиционной системы. Не исключается, в частности, практически полная потеря контроля над национальным банковским рынком (что уже имеет место в странах ЦВЕ, где транснациональные финансовые компании контролируют порядка 70% рынка банковских услуг); ослабление контроля над валютным рынком страны со стороны НБУ (крупные иностранные игроки могут существенно влиять на валютный курс); банкротство ряда национальных банков, не выдержавших конкуренции с иностранными структурами (более крупными и опытными, обладающими необходимыми ресурсами и современными технологиями ведения банковского бизнеса). Это, кроме потерь депозитов, чревато снижением уровня доверия населения к национальной банковской системе, что может ослабить и без того невысокие конкурентные позиции украинских банков.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
В принцыпе, согласен, что большинство банков будут не готовы, но следует учитывать то, то "львиная доля" капитала находится в тени. Владельцам украинских банков необходимо будет привлекать новые средства для обеспечения работоспособности системы. Здоровая конкуренция всегда идёт на пользу любой сфере економики, в т.ч. и банковской!!!:cool:
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
Статья из еженедельника Корреспондент от 23.02.08г.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Avvocato сказав(ла):
с одной стороны снижение цен на импортное бухло среднего ценового сегмента (как плюс) и упадок аграрного и металлургического секторов
На рахунок бухла - не володію достовірною інформацією, але за чутками воно у нас по критеріям "ціна якість" чи не найдешевше.
Аграрний сектор у нас і без ВТО нижче плінтуса. А металургія, на скільки знаю, чи не єдина галузь яка від вступу у ВТО має тільки плюси (відміна квот, демпінгових процесів тощо).
Далі по пунктам.

Avvocato сказав(ла):
— рост зависимости экономики страны от иностранного капитала. В случае серьезных перемен, затрагивающих политику и экономику страны, не исключен отток иностранного капитала, который может спровоцировать внутренний экономический кризис;
Відток капіталу це звичайно негативне явище, але,
1.розвиток єкономіки потребує капіталу і великої різниці в тому за чий рахунок буде побудовано скажімо пристойну дорогу по маршруту "Рівне-Нетішин" я не бачубачу.
2.серьезні зміни у політиці і економіці однаково вплинуть і на "неіноземний" капітал, якій у нас переважною більшісттю перебуває у приватних руках. І я впевнений, що наші олігархи знайдуть змогу вивести його за кордон.
Avvocato сказав(ла):
стимулирование иностранными банками развития своего национального бизнеса на территории Украины без учета местных интересов и в ущерб отечественной экономике. Опыт функционирования иностранных банков на территории многих государств показывает, что они в своей деятельности руководствуются интересами своего государства, а не страны базирования
На сьогодні ми ще не є членами ВТО, але значна частина ринку банківських послуг вже належить банкам з іноземним капіталом (найвідоміші - РайфайзенБАНК Ааль, Укрсиббанк, Укрсоцбанк, Правексбанк). Чиїми інтересами вони керуються? Думаю, що перш за все інтересами власника, а не країни де працюють і де цей власник проживає.
Щодо відстоювання іноземних банками інтересів власних країн - такі програми працюють вже давно. Наші бізнесмени через програми співробітництва інобанків з банками України мають змогу отримати кредит на значно кращих умовах за рахунок ресурсів інобанків у разі фінансування за кредитними коштами імпортних контрактів з представниками країни знаходження інобанків. (купуєш у італійців обладнання - маєш змогу за рахунок ресурсів італійського банку взяти кредит).
Avvocato сказав(ла):
превращение экономики Украины в удобную площадку для притока спекулятивного капитала, который имеет свойство быстро перемещаться, усугубляя и без того нестабильную обстановку
Я не бачу жодної перепони спекулятивному капіталу і без вступу в ВТО, окрім, звичайно, нашої бюрократії та корупції.
Avvocato сказав(ла):
открытие национального страхового рынка для иностранного капитала в условиях, когда украинские компании значительно уступают западным конкурентам по капиталу, масштабу и ассортименту операций, что чревато полной потерей страхового рынка (а также доходов от этой отрасли).
Знову ж значна частина страховиків, що працює в Україні вже має іноземний капітал. І нічого страшного в цьому я не бачу. Окрім, звичайно, безалаберної роботи наших страховиків.
Та й взагалі, що ви маєте на увазі, коли говорите про повну втрату ринку, а відповідно й доходів від нього? Хто втратить ці доходи? Правильно - власники страхових компаній, і яка різниця чи вони інозомні чи вітчизняні? Чи ви думаєте, що свій "пан" краще за "чужого"?

Avvocato сказав(ла):
филиалы платят налоги в стране своего происхождения
Звідки таке твердження? З наступного випливає зворотнє.
З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про оподаткування прибутку підприємств
...
1.16. Нерезиденти - юридичні особи та суб'єкти господарської діяльності, що не мають статусу юридичної особи (філії, представництва тощо) з місцезнаходженням за межами України, які створені та здійснюють свою діяльність відповідно до законодавства іншої держави.
...
1.21. Доходи з джерелом їх походження з України - будь-які доходи, отримані резидентами або нерезидентами від будь-яких видів їх діяльності на території України, включаючи проценти, дивіденди, роялті та будь-які інші види пасивних доходів, сплачених резидентами України, доходи від надання резидентам або нерезидентам в оренду (користування) майна, розташованого в Україні, включаючи рухомий склад транспорту, приписаного до портів, розташованих в Україні, доходи від продажу нерухомого майна, розташованого в Україні, доходи, отримані у вигляді внесків та премій на страхування і перестрахування ризиків на території України, а також доходи страховиків-резидентів від страхування ризиків страхувальників-резидентів за межами України, інші доходи від господарської діяльності на митній території України або на територіях, що перебувають під контролем митних служб України (у зонах митного контролю, на спеціалізованих ліцензійних митних складах тощо).
...
2.1. Платниками податку є:
2.1.2. З числа нерезидентів - фізичні чи юридичні особи, створені у будь-якій організаційно-правовій формі, які отримують доходи з джерелом їх походження з України, за винятком установ та організацій, що мають дипломатичний статус або імунітет згідно з міжнародними договорами України або законом.
2.1.4. Постійні представництва нерезидентів, які отримують доходи з джерел їх походження з України або виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників.
2.5. Постійне представництво до початку своєї господарської діяльності стає на облік в податковому органі за своїм місцезнаходженням у порядку, встановленому центральним податковим органом України. Постійне представництво, яке розпочало свою господарську діяльність до реєстрації у податковому органі, вважається таким, що ухиляється від оподаткування, а одержані ним прибутки вважаються прихованими від оподаткування. ( Пункт 2.5 статті 2 в редакції Закону N 639/97-ВР від 18.11.97 )

ЗІ: Я не є ні прихильником ні противником СОТ, і не знаю ні плюсів ні мінусів, але ваші перелічені мінуси вважаю не кретичними.

добавлено через 1 час 1 минуту
Avvocato сказав(ла):
Украинские банки заведомо попадают в невыгодные условия
Згоден. Але в чому це полягає? А в тому, що іноземні банки мають доступ до більш дешевих ресурсів на ринках своїх країн, що дасть їм змогу тримати процентні ставки по кредитам на дещо нижчому рівні, ніж у вітчизняних банках.
Avvocato сказав(ла):
можно говорить о переходе наиболее кредитоспособных клиентов на обслуживание в иностранные банки
Тількі у разі потреби такого клієнта у дешевших кредитах.
Avvocato сказав(ла):
сокращении ресурсной базы отечественных банков
необов"язково. Не думаю, що інобанки будуть одночасно опускати ставки по кредитам і піднімати ставки по депозитам.
Avvocato сказав(ла):
как следствие снижении объемов кредитования экономики, а значит, и возможности финансирования и развития национального производства
Avvocato сказав(ла):
как следствие снижении объемов кредитования экономики, а значит, и возможности финансирования и развития национального производства
А для чого ці інобанки мають заходити в Україну? Для того щоб зібрати ресурси? Ні, бо вони у нас набагато дорожче ніж за кордоном. Будуть заходити для видачі кредитів. І хто, по-вашому, буде брати ці кредити? Як національний споживач так і національний виробник. Так, частина ціх коштів буде витрачено на придбання імпортного барахла, але не всі ж. Та й зарах значна частина вітчизняного капіталу обслуговує не розвиток єкономіки а споживання імпортних авто, мобілок, телевізорів, холодильників тощо.
Avvocato сказав(ла):
Нельзя сбрасывать со счетов и потенциальные угрозы
Avvocato сказав(ла):
Не исключается, в частности,
Avvocato сказав(ла):
На скільки я розумію, все вище перелічене вами не є догмою, а лише попереджає про можливі небезпеки.
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
вступ у СОТ природньо розширить внутрішній та завнішній ринки України.
Україна полюбому повинна буде прийняти загальноприйняті стандарти та норми щодо торгівлі, а це детінізація економіки і т.д.
конкуретне середовище розвиватиметься...
можна багато тут писати, да і взагалі то думаю переваги тут НАБАГАТО значніші за недоліки, які впринципі є, були і будуть у всіх країнах у всі часи і за всіх народів. Головне не дати навішати собі лапши від наших політиків, які роздують з пальця таку проблему.... ну як вони і вміють.
 

vitalik

Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
12
Репутація
0
Переважна більшість людей раді до вступу до СОТ,я з цим згідний.Але президент каже що товари різних країн, ще не скоро будуть постачатися в Україну
 
G

Gondrilla

vitalik сказав(ла):
Переважна більшість людей раді до вступу до СОТ,я з цим згідний.Але президент каже що товари різних країн, ще не скоро будуть постачатися в Україну
Раді, тому що сподіваюцця, шо хоча б буржуі зі своїми капіталами піднимуть рівень життя та добробут пересічного українця.....
Як не самі, то хоч якись пузатий дядя з євросоюзу допоможе))))
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Vik сказав(ла):
НАТО - вообще военная организация, а ВТО (СОТ) - торговая.
НАТО - організація яка має спільне військо.

Gondrilla сказав(ла):
Як не самі, то хоч якись пузатий дядя з євросоюзу допоможе))))
"Пузатий дядя" принесе в Україну конкуренцію жорсткішу за рахунок зміни правил торгівлі і його доступу на ринок України. Вступ - це обмін ринками і узгодження правил цивілізованої торгівлі. Скоро не будуть наші олігархи керувати цінами і робити штучний дефіцит для того щоб їх підняти.
 
G

Gondrilla

vk713 сказав(ла):
"Пузатий дядя" принесе в Україну конкуренцію жорсткішу за рахунок зміни правил торгівлі і його доступу на ринок України. Вступ - це обмін ринками і узгодження правил цивілізованої торгівлі. Скоро не будуть наші олігархи керувати цінами і робити штучний дефіцит для того щоб їх підняти.

Буржуйські олігархи палюбому приб*ють наших на протязі пари перших десятиріч і встановлять свої правила "цивілізованої торгівлі"
Вони не будуть керуватися українськими національними інтересами, вони будуть керуватися лише власною користю.