Супрунюк Олександр - новообраний міський голова

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Шановний Олександре Олексійовичу,

від виборчого штабу ВО "Свобода" щиро вітаємо Вас з блискавичною перемогою у змаганнях за нетішинську міську булаву. Навіть у день голосування різноманітні намагання дискредитувати Вас та Вашу команду розбилися об криголам спокою та гідності.

Так, ми усвідомлюємо той факт, що дану перемогу можуть поставити під сумнів інші учасники перегонів, звично оскаржуючи будь-що і будь-де. Нетішинська міська організація ВО "Свобода", поважаючи вибір нетішинців, готова пліч-о-пліч захищати результати воєвиявлення громади.

Слава Україні!
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
Шановний Олександре Олексійовичу,

від виборчого штабу ВО "Свобода" щиро вітаємо Вас з блискавичною перемогою у змаганнях за нетішинську міську булаву. Навіть у день голосування різноманітні намагання дискредитувати Вас та Вашу команду розбилися об криголам спокою та гідності.

Так, ми усвідомлюємо той факт, що дану перемогу можуть поставити під сумнів інші учасники перегонів, звично оскаржуючи будь-що і будь-де. Нетішинська міська організація ВО "Свобода", поважаючи вибір нетішинців, готова пліч-о-пліч захищати результати воєвиявлення громади.

Слава Україні!
Що і слід було очікувати. Місту потрібен господарник.
 
  • Подобається
Реакції: shadow

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
Міським головою Нетішина обрали автомайданівця Супрунюка – дані кандидатів​


На позачергових виборах міського голови Нетішина переміг самовисуванець і підприємець Олександр Супрунюк.
Ці відомості НГП підтвердили двоє кандидатів у мери Ольга Омельчук і Олександр Марчук.
Зокрема, за інформацією Марчука, за Супрунюка проголосувало 37% нетішинців.
На другому місці Марчук – 18%.
Трійку лідерів замикає Ольга Омельчук – 12%.

У Нетішині явка виборців становила 68%.
Міського голову нетішинці обрали на півтора роки.
Нагадаємо, що на позачергові вибори міського голови Нетішина, які відбулися 25 травня, зареєструвалося 12 кандидатів.
Довідка НГП. Під час Революції гідності Олександр Супрунюк відзначився як один з активних представників Автомайдану у Києві.
http://ngp-ua.info/2014/05/13669
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Під час Революції гідності Олександр Супрунюк відзначився як один з активних представників Автомайдану у Києві
Ну, не тільки "автомайдану".
 
  • Подобається
Реакції: shadow

Гуляй_Поле

Користувач
Реєстрація
03.04.14
Повідомлення
28
Репутація
63
А, що, напевно Олександр вже навів порядок в Славуті працюючи у ГО «Край», тепер і в Нетішині наведе?! Сидора подолав, вже заткнув його за пояса? Нажаль тепер тільки Василь Гопанюк, один на один намагається від імені Славутської громадськості перемогти Василя Сидора. Виявилася, що для Олександра Супрунюка як и для того Савці шапка керманича міста буде не по розміру.
З хмельницької Ради “Майдан” вигнали 4 членів і включили 10 http://ngp-ua.info/2014/04/12129
А тема з міні референдумами прикольна, шкода, що в законодавстві не прописано яким боком і до кого її можна прив'язати, а можна було б запустити ще й мікро та і всеукраїнські референдуми імені Сашка Супрунюка…
Краще мабуть розвивати і закріплювати традиції з віче?
Мер Супрунюк співпрацюватиме з будинковими комітетами і запускатиме міні-референдуми http://ngp-ua.info/2014/05/13672
 
  • Подобається
Реакції: Уляна

vovo

Користувач
Реєстрація
06.07.13
Повідомлення
3
Репутація
3
Сидора подолав, вже заткнув його за пояса?
Як я розумію, ГО "Край" не для затикання когось за пояси створювалось, але якщо вибори були б в Славуті – то і результат, ймовірно був би схожим.

З хмельницької Ради “Майдан” вигнали 4 членів і включили 10
А причина більш ніж поважна! З того ж форуму коментарі:
"Цікаво знати, що таке Хмельницький Майдан? Що там треба було робити Супрунюку О.О, коли він весь час перебував на Майдані в Києві (з 23.11.2013 по 2.04.2014)?"

А тема з міні референдумами прикольна
Так, і не тільки за це я віддав свій голос за О.О. Супрунюка (і не я один, як показали результати) влада нас має чути, нехай через міні референдуми.

@Sergiy Ryzhuk ще раз підтверджую - я Вам вірю, але якщо, @Гуляй_Поле - це люди з Вашої команди??
..то роблю відповідні для себе висновки.
Співпрацюйте, оскільки Ваші цілі співпадають, відстоюйте свою мету, робіть справи чесно і підбирайте гідну команду і тоді виборці будуть з Вами – це були не останні вибори.

P.S. Не звертайте увагу на образи ново зареєстрованих - це образились ті, хто опинились в хвості по результатам виборів.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
P.S. Не звертайте увагу на образи ново зареєстрованих - це образились ті, хто опинились в хвості по результатам виборів.​
а образ і не має...всі вчора чи сьогодні зараєстровані до срачу не допускаються..для участі в срачі тра мати стаж як мінімум рік.:)
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
@Sergiy Ryzhuk ще раз підтверджую - я Вам вірю, але якщо, @Гуляй_Поле - це люди з Вашої команди??
..то роблю відповідні для себе висновки.
Ну не ви одні приписуєте цього користувача до нашої організації, але, судячи з деякої риторики п. @Гуляй_Поле, він, скоріше, прихильник, а не саободівець.

Стверджувати на 100% я це не стану, адже інструменту ідентифікації в мене не має, а опускатися до випитування у нашого членства хто і під яким ніком зареєстрований на цьому форумі я не стану. Ось така моя відповідь.

(Зверніть увагу, що мені не складало проблем однозначно написати, що ця людина не має відношення до нашої команди, проте це б було не щиро).
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
(Зверніть увагу, що мені не складало проблем однозначно написати, що ця людина не має відношення до нашої команди, проте це б було не щиро).
угу... сам себя не похвалишь - никто не похвалит.
 
  • Подобається
Реакції: Гуляй_Поле

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
@energy и что тут плохого???? сам себя не уважаешь другие уважать не будут..доказаная годами(если не веками) истина... с любовью к себе также..кстати никак не стороник "свободы" не нравятся они мне ни на верху ни в низах.
 
  • Подобається
Реакції: Гуляй_Поле

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
Як я розумію, ГО "Край" не для затикання когось за пояси створювалось, але якщо вибори були б в Славуті – то і результат, ймовірно був би схожим.
Якби на вибори в Славуті пішов Супрунюк, можливо виграв би у Сидора. Але, якщо пішов би представник його команди славутчанин П.Скиба, то він би програв вибори Сидору. І результати виборів 2010 року тому доказ, тоді П.Скиба був одним із кандидатів і набрав лише 300 голосів, тоді як Сидор - понад 9200 голосів.
Не допомогли Скибі виграти вибори ні громадський досвід, ні його життєвий досвід, ні запевняння в його програмі впровадження "жорсткого протекціонізму і захисту славутських товаровиробників для зростання кількості робочих місць".

Подейкують, що П.Скибу "сватають" на одну із високих посад в Нетішині, якщо це так, то це буде перша помилка новообраного мера без обговорення з громадою віддати управлінське крісло людині без достатнього досвіду у специфічному нетішинському політикуму. За плечами П.Скиби лише вагомий військовий досвід, а в громадському житті він лише з 2007 року, його трудова діяльність: завідувач сектора з питань внутрішньої політики (2007 р.), начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Славутської районної державної адміністрації (2008-2010 рр.) і цілком гармонійно відповідає військовому досвіду та не ключовим напрямкам роботи на одній із із високих посад в Нетішині.

Для Нетішина є тільки один прийнятний спосіб формування команди: Представлення громаді відразу декількох кандидатів на якусь посаду і схваленням (вибором) найкращого із них. В такий же спосіб має відбуватись призначення по всім іншим посадам.
 
  • Подобається
Реакції: Буйвол

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
@energy и что тут плохого???? сам себя не уважаешь другие уважать не будут..доказаная годами(если не веками) истина... с любовью к себе также..кстати никак не стороник "свободы" не нравятся они мне ни на верху ни в низах.
кто про котлеты, а кто про мух. я, вроде, про скромность писал.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
кто про котлеты, а кто про мух. я, вроде, про скромность писал.

1. я відповідав не Вам;
2. краще б я був звинувачений в нескромності, ніж у брехні.

Дякую за увагу до моєї персони! ;)

ЗІ: "Скромність прикрашає людину, якщо її більше не має чим прикрасити" (с) професор В.Поліщук (мій проректор з наукової роботи).
 

Гуляй_Поле

Користувач
Реєстрація
03.04.14
Повідомлення
28
Репутація
63
@Sergiy Ryzhuk ще раз підтверджую - я Вам вірю, але якщо, @Гуляй_Поле - це люди з Вашої команди?? ..то роблю відповідні для себе висновки.
Круто!!! В такій ультимативній формі може говорити вчитель, який вірить у себе як в місію...
Хто з жителів міста міг би поєднувати в собі ці скромні параметри? Мені на думку спадає дві людини Моцик Марія Адамівна і Супрунюк Олександр Олексійович.
це образились ті, хто опинились в хвості по результатам виборів.
Моцик вчитель, але вона одна з тих, хто опинився в хвості, а наступний місія з вчителів...
Так…, відчуваю інтригу...
По-перше, @vovo сам зареєструвався 6 липня 2013 року і вже наполегливо рекомендує форумчанам - «P.S. Не звертайте увагу на образи ново зареєстрованих». Сам тиждень як зареєструвався, а вже в модератори мітить.
По-друге, у відповіді для @Sergiy Ryzhuk, здавалось б простий форумчанин цікавиться членом чужої команди в повчальному ключі - «це люди з Вашої команди?? ..то роблю відповідні для себе висновки.». Та не такий вже і простий цей користувач як здається тому, що робіт відповідні для себе висновки відповідно до Рижука.
По-третє, дозволяє собі сарказм щодо «Свободи» - «робіть справи чесно і підбирайте гідну команду і тоді виборці будуть з Вами»,
сарказм якби не доречний, але має місце, с чого б це?
Висновок напрошується сам сабой, такое может себе позволить только миссия с учительским стажем!
Пан Супрунюк, а щож так скромно - @vovo?
«це люди з Вашої команди?? ..то роблю відповідні для себе висновки.», Олександр, а ви вважаєте, що у члена команди «Свободи» не може бути своєї думки? Ви будете таким же авторитарним управителем як Смишляєв або Омельчук? Ваші гасла про дорадчі методи роботи з громадськістю відносяться лише до тієї її частини які сліпо вірять кожному вашому слову, а як же та частина суспільства, які не є вашими фанами?
Ну не ви одні приписуєте цього користувача до нашої організації, але, судячи з деякої риторики п. @Гуляй_Поле, він, скоріше, прихильник, а не саободівець.
Рижуку, можна вірити, я не з «Свободи», але поважаю їх прагнення до кращого, при цьому зауважу, що помилкові рішення притаманні всім і вони не виняток.
«Бійся байдужих, вони не вбивають і не зраджують, але тільки з їхньої мовчазної згоди існує на землі зрада і вбивства.» Б.Ясинський
Підтримую на 100%!!!
Для Нетішина є тільки один прийнятний спосіб формування команди: Представлення громаді відразу декількох кандидатів на якусь посаду і схваленням (вибором) найкращого із них. В такий же спосіб має відбуватись призначення по всім іншим посадам.
Нагадує виступ Преподобного на зустрічі з Сабіем, коли він рекомендував висувати від "Свободи" Рижука.
Знати думку народу звичайно цікаво, але питання по закінченню каденції міського голови можуть виникнути не до суспільства, питати будуть з голови. Хорошим прикладом може служити добірка команди Ольгою Омельчук. Коли оточення, з бажання догодити своєму лідеру, або того гірше, з-за боязні втратити робоче місце підтримують його маячні ідеї, відставку або недовіру отримує саме голова.
Резюмую...
Місто вибрало Супрунюка, він і підбере собі команду. Сподіваюся, що це будуть фахівці.
Хотілося б щоб ново обраний голова був незаангажований і справедливий, щоб будував свою роботу на основі законодавства України і не перекручував його в бік влади.
Зі свого боку обіцяю конструктивну опозицію і критику, надалі постараюся не переходити у відносинах на особистості...
хм... приведи пример кого скромность красит?
Скромність прикрашає мою сусідку, вона не кричить на кожному кутку, по скільки карат діаманти в сережках на її вухах...;)
 
  • Подобається
Реакції: Буйвол

vovo

Користувач
Реєстрація
06.07.13
Повідомлення
3
Репутація
3
Я корю себе за те, що не зміг допомогти майдану своєю присутністю і активною участю, не туристом на день-два, а так як це потрібно було, віддаючи себе повністю. Комусь це смішно, але я був майже на всіх зборах, що проводили біля готелю – допомагав грошима, підтримував іншим, здавав кров пораненим.

Вогонь і кати з нашивками беркута, загинуло багато наш молодих хлопців,..
Я назавжди це запам’ятаю і навіть не гляну в сторону тих хто каже, що там вони піарились.

Я аж ніяк не вагався з приводу партії регіонів і її прихильників, якщо вища ланка напряму причетна до злочинів, то низи це ті байдужі:
«Бійся байдужих, вони не вбивають і не зраджують, але тільки з їхньої мовчазної згоди існує на землі зрада і вбивства.» Б.Ясинський
Я шукав, вагався, можливо помилився (вперше так переживав саме за ці вибори) але я зробив свій вибір і буду його відстоювати.

Пости Сергія я завжди не обминаю і раптом бачу – користувач день як зареєструвався і першим постом матом криє (але чемно так - зірочку* поставив замість букви і) ну точно образились. @sonic видалив:
а образ і не має...всі вчора чи сьогодні зараєстровані до срачу не допускаються..для участі в срачі тра мати стаж як мінімум рік.:)
Авжеж звертав увагу на те коли хто був зареєстрований і що писав про кандидатів але це інше..

Круто!!! В такій ультимативній формі може говорити вчитель, який вірить у себе як в місію...
Може і ультиматум. І без ніякого сарказму – довіряю і хочу щоб залишилось як є до слідкуючих виборів. І добре що Ви не в його команді – цей бруд постійний вже набрид (але я не Вам вірю), і щоб там інших "байдужих" не перебігло!

А, про вчителів забув.
Уроки Марії Адамівни частенько з хлопцями прогулювали – вона в доброму гуморі могла з десяток двійок за партию и ленина, за близнецов и братьев на протязі п’яти хвилин оформити.

І як же я спалився vovo? Victory Олександр Victory Олексійович. Піду трохи померсвую.
Ой! і Ольга Омельчук підходить..

А може я Володимир Володимирович і зареєструвався я не 6 липня 2013 року, а наприклад 19 серпня 2011 року, (тільки після переносу сайту зник мій логін):
2014-05-30_030543.jpg
Не вірте мені, вірте тім в кому впевненні!

Олександр, а ви вважаєте, що у члена команди «Свободи» не може бути своєї думки? Ви будете таким же авторитарним управителем як Смишляєв або Омельчук? Ваші гасла про дорадчі методи роботи з громадськістю відносяться лише до тієї її частини які сліпо вірять кожному вашому слову, а як же та частина суспільства, які не є вашими фанами?

Мені від імені кого відповідати??
Якщо щось цікавить - підійдіть запитайте, будете бачити з ким розмовляєте, думаю відповість.
 

prokuror

Користувач
Реєстрація
12.04.11
Повідомлення
14
Репутація
10
Ну не ви одні приписуєте цього користувача до нашої організації, але, судячи з деякої риторики п. @Гуляй_Поле, він, скоріше, прихильник, а не саободівець.
Якби на вибори в Славуті пішов Супрунюк, можливо виграв би у Сидора.
Круто!!! В такій ультимативній формі може говорити вчитель, який вірить у себе як в місію...
Хто з жителів міста міг би поєднувати в собі ці скромні параметри?
Може і ультиматум. І без ніякого сарказму – довіряю і хочу щоб залишилось як є до слідкуючих виборів. І добре що Ви не в його команді – цей бруд постійний вже набрид (але я не Вам вірю), і щоб там інших "байдужих" не перебігло!
Читая все это, вижу, что противостояние продолжается и дальше... А смысл в чем?
Для меня наверное так и останется загадкой, какой необходимостью со стороны Свободы был продиктован реверанс по созданию этой темы? Ну пожали друг другу руки и все, а тут
Так, ми усвідомлюємо той факт, що дану перемогу можуть поставити під сумнів інші учасники перегонів, звично оскаржуючи будь-що і будь-де. Нетішинська міська організація ВО "Свобода", поважаючи вибір нетішинців, готова пліч-о-пліч захищати результати воєвиявлення громади.
Уважаемые, считаю, что тема себя исчерпала буквально первым постом и ее необходимо закрыть от дальнейшего постинга.
 
  • Подобається
Реакції: Гуляй_Поле

Гуляй_Поле

Користувач
Реєстрація
03.04.14
Повідомлення
28
Репутація
63
А може я Володимир Володимирович і зареєструвався я не 6 липня 2013 року, а наприклад 19 серпня 2011 року, (тільки після переносу сайту зник мій логін):
Володимир Володимирович, натяк зрозумів.
Мені від імені кого відповідати??
Якщо щось цікавить - підійдіть запитайте, будете бачити з ким розмовляєте, думаю відповість.
Володимир Володимировичу, не думав, що у вас так розвинений снобізм.
Можете не відповідати, ви не вчитель і не місія, хоча, хто знає... хто з нас місія.
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
Інаугурація нового міського голови призначена на 5 червня 2014 р., 10 година, палац культури.
 

Володька

Користувач
Реєстрація
27.06.12
Повідомлення
16
Репутація
16
Олександр Олексійович пропоную вам, як новообраному міському голові замінити серетаря міської ради Марчука О. М., на Бойка В. Ф., нехай Федорович покаже як треба працювати, а не тільки обсирати роботу.