свиня у під"їзді

AlcoholFree

Користувач
Реєстрація
08.02.10
Повідомлення
47
Репутація
1
Порадьте що зробити в такій ситуації. У нашому під"їзді живе людина, яка гадить (ходить какать:-[ ) між поверхами біля сміттєпроводу, при чому це не один раз і не два. Я знаю хто це, але не має певності, що інші знають хто це робить. Кілька років тому таке теж було, але потім ця людина зникла і поки її не було, ніхто не гадив, але от недавно вона об"явилась і не забула свою брудну справу. В мене таке враження, що ця людина це робить на зло всім сусідам, дочекавшись ночі, коли вже всі сплять, бо життя в неї не складається, заважає горілка і може вавка в голові. Шкода прибиральницю, котра змушена це прибирати:'(
Що робити? *HELP*
 

COOLBABA

Користувач
Реєстрація
14.01.10
Повідомлення
5
Репутація
0
В нас теж така свиня, чи то може кнур живе, а може тільки в гості заходить. Тільки в ліфті. Напевно хтось просто не встигає, чи що...уяви не маю. Проте кілька разів доводилось ходити пішки)
 

ToXyS

Користувач
Реєстрація
11.02.11
Повідомлення
42
Репутація
0
Прихований відеорегістратор?
 

AlcoholFree

Користувач
Реєстрація
08.02.10
Повідомлення
47
Репутація
1
біля кожного сміттєпроводу? та я знаю хто це, як зробити, щоб він більше такого не робив?
 

samogon

Користувач
Реєстрація
08.07.10
Повідомлення
85
Репутація
1
Потрібно дійсно встановити приховану камеру! У нас в місті цим займається підприємець Гук, цей що домофони встановлює! Офіс у них на маленькому базарі! Просто на прокат взяти і на місяць чи два поставити!
 

AlcoholFree

Користувач
Реєстрація
08.02.10
Повідомлення
47
Репутація
1
не було б у мене такої відрази, то та куча перемістилася б під його двері, це ж треба мати витримку і терпіти, не спати, щоб таке зробити серед ночі. це відбуваться у будинку по вул. Шевченка, 18, 4 під"їзд
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Ну что, сосед, идешь домой?
Небось устал, голодный, злой?
Потрать еще минуты три
И на подъезд свой посмотри!

Беречь подъезд давайте свой
Окурки уноси с собой
Не сыпьте мусор тут и там
И не мочитесь по углам!

А если твой собака друг
От радости надела вдруг,
Не поленись за ним убрать!
За что же все должны страдать?

Друзья, подъезд нам дом родной.
Чужие редко ходять в нём.
Дадим все вместе грязи бой!
И уберём всё за собой!
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Треба поспілкуватись з іншими жителями під"їзду і разом вирішувати проблему. А то сам тільки ворога наживеш.
А разом вже можна спробувати поговорити з цією людиною.
 

lobzic

Користувач
Реєстрація
25.10.11
Повідомлення
18
Репутація
0
Вот отсюда и все беды ваши - сам боюсь, а вместе не получается, вывод = продолжайте жить в г...
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
AlcoholFree, ти мій сусід?)))))))
розкажи мені хто це робить!!!)
 

AlcoholFree

Користувач
Реєстрація
08.02.10
Повідомлення
47
Репутація
1
відповідь в лічку
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Кум, там немає з ким говорити, пропаща людина)
та й у нашому під"їзді є й інші унікали)
Я якось намагалась вигнати "рєбят" класу 9, так хлопці мовчали, а п"яні "дівчатка" майже з кулаками лізли) але мене не так просто злякаєш:D
а з іншими жителями говорити теж немає резону в більшості відмовки "я нічого не знаю, моя хата з краю". Так і живемо в свинарнику...
 

AlcoholFree

Користувач
Реєстрація
08.02.10
Повідомлення
47
Репутація
1
ця "людина" колись,років 5 тому, позичила у мене 5 грн. Тепер віддає натурою:D А коли мене бачить, ховає очі і робить вигляд, що мене не знає