Тренажерний зал

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Та кому не важко )
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Мне то не сложно, вот только я если и буду ходить, то на 8 утра. Для меня это идеальное время.

P.S.: тренажеры видела только на картинках))) так что я "первый раз, в первый клас"
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Это да))) Я вообще первый раз на тренажер стала с пульсом 120!! Это я тоже стеснялась и волновалась.... А сейчас пофиг, я туда пришла не красоватся, а булки и печеньки свои сбрасывать. Вы не стесняйтесь, там такие тренера, например Вова и Серёжа, что прямо таки внушают спокойствие))))
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Menta сказав(ла):
Мне то не сложно, вот только я если и буду ходить, то на 8 утра. Для меня это идеальное время.
Для мене по часу також і я вже омолоджую свої мишці. )))
Тренажи класні, заходиш: а я там, а я тут...і на тому. Один особливо сподобався, вкінці кімнати, такий на двох ніжках, де можна качати і руки і ноги. )
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Я еще до зала никак дойти не могу))) Стыдно! Времени и сил нехватает(((
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Багато людей там займається?
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Menta сказав(ла):
Я еще до зала никак дойти не могу))) Стыдно! Времени и сил нехватает(((
Як я вас розумію...)))
Вранці прокидаєшся, треба одягнутися, вийти з дому, пройтися по вулиці і на третій поверх зайти в роздягальну, а потім у тренаж...а так не хочеться, а так леньки...
Друга версія:
Вранці прокидаєшся, душа радіє, новий день - "меня ждут сегодня великие дела", промили обличчя літньою водичкою, швиденько одягнулися і бистренько попрямували до клубу. Виходячи з дому, ви вдихнули свіже повітря, як чудово, що я можу це зробити. Повітря таке чисте проходить скрізь ваші легені і ви наче блакитна хмаринка із думкою, що це саме потрібно для вас піднімаєтеся на третій поверх, де на вас чекають "гантелі" ))), не правда - на вас чекає гарна музика і саме головне ваше здоров'я. Тому, що правильний підхід до фізичних навантажень корисно саме і лише для вас і вашого здоров'я. )))
Авария сказав(ла):
Багато людей там займається?
Вранці охочих від трьох до п'яти та після 9 ранку народу більше.
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
VERA сказав(ла):
Як я вас розумію...)))
Вранці прокидаєшся, треба одягнутися, вийти з дому, пройтися по вулиці і на третій поверх зайти в роздягальну, а потім у тренаж...а так не хочеться, а так леньки...

Если бы мне нужно было просто проснуться, одеться и пойти в спортзал, я бы уже давно там была. У меня утро немного по-другому начинается. Подъем в 6 утра, покормила кошку, выпила кофе, гигиенические утренние процедуры, приготовила одежду себе и ребенку, разбудила ребенка (что тоже не просто сделать), одеваемся, выходим на улицу, прогрела машину, отвезла малявку в садик...и так каждый день((( потом на работу...
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Субота та неділя у вас вихідний. Малявку - так мило, це як левиця за левенятком, хижий звір для нас, проте піклується про своїх кошенят. А увечері у вас те саме, а після 19 уже хочеться відпочити.
Сьогодні мені подруга порадила вставати о 5 ранку для того, щоб почуватися добре. У мене день проходить різноманітно та насичено. Я сама собі по можливості шукаю, чим зайнятися. Час проходить незамітно, а що я зробила для цього, щоб дихати повноцінно життям.
Сім'я-це головне та планувати свій час, можна подолати будь які вершини, чого я усім вам бажаю. )
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
VERA, да, выходные у меня есть, но у меня частный дом (живу за городом) и только в выходные могу заняться его облагораживанием, а домой после работы приезжаю в лучшем случае в 19:00. А если на 19:00 буду ходить в тренажорку, то домой буду попадать в 21:00. В это время моя кроха уже ложится спать((( Каждый день расписан поминутно. Вот муж должен скоро приехать, то немного с моих плеч упадет.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
От і в мене так. Вільного часу практично немає. Як вихід - наймати няню на час тренувань, але в сумі це вийде дороге задоволення. Або займатися після 19:00, але тоді залишається мало часу на вечірню ванну і заняття з дитиною. Ось і думаю якось викручуватись чи чекати поки малявка підросте.
 

Snare

Користувач
Реєстрація
16.08.09
Повідомлення
4
Репутація
0
Люди як вас можна знайти? я маю на увазі зал "Позитив" той що біля бані!
планую з нового року до вас)
опишіть будь ласка - якщо можна киньте ссилку на карту)
буду дуже вдячний
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Snare сказав(ла):
Люди як вас можна знайти? я маю на увазі зал "Позитив" той що біля бані!
Великий "Наш Край", від центральної дороги Незалежності за супермаркетом, нова трьох поверхова будівля. Можна зліва маркета, можна зправа, не пройдете мимо, висить афішка.
 

PALMER

Користувач
Реєстрація
16.11.08
Повідомлення
34
Репутація
3
Всем кто ждал халявы с 8.00 до 17.00 абонемент на тренажёрный зал 120 грн.\месяц!

добавлено через 2 минуты
Увага новорічна акція! Приведи друга на фітнес, та отримайте 2 абонемента за ціною одного. )))

Передсвяткові знижки на всі клубні картки -20%. Знижки діють з 11.12 по 30.12.
 

Do4an

Користувач
Реєстрація
03.05.13
Повідомлення
4
Репутація
2
Да, тренажерка реально хорошая. Всем советую!
Тренера отличные, заботятся о здоровье клиента, приветливые, как уже писали "симпотишность в подарок" ;)
Тренажеры новейшие, гантели тоже, все новое!
400 квадратных метров счастья!
Открыта ежедневно с 8:00 до 22:00.
Постоянные акции, розыгрыши сертификатов, абонементов!
Приходе, Вам действительно понравиться!
 

Do4an

Користувач
Реєстрація
03.05.13
Повідомлення
4
Репутація
2
Кстати, там приветствуют посетителей любой возрастной категории =)
 

Otter

Користувач
Реєстрація
25.05.13
Повідомлення
2
Репутація
0
В тренажерном зале в летнее время скидки на абонементы и в зал, и на фитнесс! =))
 

Железный Человек

Користувач
Реєстрація
18.06.13
Повідомлення
10
Репутація
1
На летний период цены в тренажерный зал:
с 8:00 до 17:00 - 140 грн
с 8:00 до 22:00 - 180 грн
-30% скидки! :)
 
  • Подобається
Реакції: VERA

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
На летний период цены в тренажерный зал:
с 8:00 до 17:00 - 140 грн
с 8:00 до 22:00 - 180 грн
-30% скидки! :)
wall.gif
wall.gif
wall.gif
wall.gif
wall.gif

ну почему мне так не везет...отправила ребенка на каникулы, думала... все свобода...а тут раз и...огороды начались, консервация, заморозка овощей....
 

Vendetta

Користувач
Реєстрація
14.06.13
Повідомлення
21
Репутація
0
Вік
30
Може хтось скинути декілька фото, щоб подивитися які там тренажери?