Творчість своїми руками

  • Автор теми [Re]AcTive
  • Дата створення
R

[Re]AcTive

художникі і архітектори!!!! виложуйте сюда свої роботи :)
Ось моя одна
 

Irynya

Користувач
Реєстрація
17.08.06
Повідомлення
74
Репутація
0
Вік
36
Супер,просто картина,сам рисуешь?
:)
извените за оффтопчик :-[ не сдержалась,красиво как
 
R

[Re]AcTive

Irynya,
угу, цю сам намалював! це моя 3-тя контрольна з навчальних курсів в Політесі львівському! вчора здав її .... так шкода було :-(
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
G_unit сказав(ла):
http://ilink.com.ua/forum/showthread...=576&page=34:)
Це тема про фотографії, а ця тема про малюнки. Це дві різні теми.
 

tashana

Користувач
Реєстрація
23.08.06
Повідомлення
70
Репутація
0
А я вот архитектор...
Вот мой первый курсачёк. %)

З.Ы.: ток правда сфоткано криво...*JOKINGLY*
 

pApErCuT

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
33
це маювалось трохи давно...це крадри з кліпу breaking the habit. Я не художниця прям, але думаю що вишло не дуже погано:)
 

CraZy

Користувач
Реєстрація
16.11.06
Повідомлення
15
Репутація
0
це було давно...;) приблизно років 4-4.5:)
Оцінювати не буду, Залишаю це право для тих хто буде переглядувати ці сторінки.:cool:
 
L

Lavi

Я поважаю тих людей, які гарно малюють....
Ось я наприклад, теж давненько ходила в художню школу.....але закинула її.....важала це безглуздим заняттям.Проходила туди тільки 2 роки .... Але щоб закінчити її треба було 4 роки ходити....але я закинула.Зараз про це дуже жалкую........щоб знову туди ходити в мене не вистачає часу.:-( :-( :-( Так шкода...що час не можливо повернути назад.Я стараюся відновлювати своє майстерство гарно малювати,тому що я хочу майбутню професію пов"язати з малюванням. Кожний день малюю,що небудь....тільки щоб малювати.....в школі на уроках дуже люблю малювати.:-( :-( :-(
Закликаю, тих хто вміє гарно малювати..щоб виставляли сюди свої творіння.......не соромтесь.... мені буде цікаво подивитись на них.;)
 
R

[Re]AcTive

Lavi,
Сама ти нічого не навчишся, якшо хочеш пов'язати професію майбутню з малюнком! Ходи в художню в шостий клас для поступаючих... :-|
 
R

[Re]AcTive

Щоб навчитись гарно малювати голову людини, потрібно гарно малювати череп! доречі, череп малювати важче чим голову :)
Ось на приклад...
Робота ще не закінчена, завтра домалюю і виложу
 
R

[Re]AcTive

а це так... просто нєфік дєлать було і намалював :D
 

CraZy

Користувач
Реєстрація
16.11.06
Повідомлення
15
Репутація
0
це також небуло що робити на уроках історії і я розмалював зошит, вроді непогано вишло...
 
А

Алёнка

Если поставить цель перед собой рисовать,то может ты и без художки сможеш хорошо рисовать.Я раньше рисовала,могла срисовать напросто человека и всё без художки,но потом появилась работа,некогда было и закинула всё это дело, а талант пропал!нет,я рисую хорошо,но не так как раньше.Плохо этих рисунков не осталось. :'( Очень красивые были.
 
R

[Re]AcTive

домалював череп... Можете порівняти з попереднім не доробленим черепом
 

Jlchik

Юмоpенок
Користувач
Реєстрація
22.01.07
Повідомлення
44
Репутація
0
Вот решила и свои малюнки выложить...
Не судите строго, я не профессионал, просто любитель:-[
На деюсь одну героиню узнаете, а остальные -- это маленькие зарисовки в моём блокноте...
[Re]AcTive!!!! Большое спасибо за тему!!!*THUMBS UP
 
R

[Re]AcTive

Jlchik,
класно в тебе виходить *THUMBS UP
Ось зробив начерки голови Зевса!!!
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
[Re]AcTive, праве око опусти нижче. по правилам рот, ніс-вуха, і очі-брови мають знаходитися паралельно по дузі. Уявляй голову в перспективі. Те що знаходиться далі має бути менше.
 
R

[Re]AcTive

Spanish Fly,
Я в курсі, в мене просто сьогодні не хватило часу виправити