Творчість своїми руками

  • Автор теми [Re]AcTive
  • Дата створення

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
MaLyaFka,
сразу видно натренеровану руку,молодець так тримати....*THUMBS UP *THUMBS UP *THUMBS UP
 
N

NAS

моє вміння

1) C-WALKERZ в повному составі, але ще не домалював трохи.
2) R.I.P
 

G-StaR

Користувач
Реєстрація
22.02.07
Повідомлення
17
Репутація
0
В Крисстале (5 смена 2007г.) нарисовал:cool:
 

.little freak

Користувач
Реєстрація
20.01.07
Повідомлення
19
Репутація
0
эмм..баловалась на днях :)
 

G-StaR

Користувач
Реєстрація
22.02.07
Повідомлення
17
Репутація
0
Вота вам...

Ваня, я и Марик! Рисовал в школе на уроках:D
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
Переглянути вкладення 54506
А она только и любила, что цветы ярко-красные, как солнце, там, наверху, да еще красивую мраморную статую. Это был прекрасный мальчик, высеченный из чистого белого камня и спустившийся на дно морское после кораблекрушения. Возле статуи русалочка посадила розовую плакучую иву, она пышно разрослась и свешивала свои ветви над статуей к голубому песчаному дну, где получалась фиолетовая тень, зыблющаяся в лад колыханию ветвей, и от этого казалось, будто верхушка и корни ластятся друг к другу.
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Це мої найулюбленіші роботи з останніх...
P.S: Spanish Fly я тобі так заздрю...скільки пробувала на планшені і в фотошопі і в коралі і в ілюстраторі....і в пеінті=))) не виходить...напевне руки не так стоять...:'(
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
BOSSya,
заздрити не треба, а побільше працюй. у мене далеко не так гарно получається як би хотілось. В свої 17 років я, мабуть, малювала гірше ніж ти. спочатку це був олівець, фарби майже не використовувала. а малювала в основному жіночий одяг - мріяла як маса дівчат бути дизайнеромO:)
появися комп"ютер- пеінт, фотошоп... і малювала мишкою бо планшета не було і навіть не знала що то таке. зовсім недавно придбала планшетик.
крім практики тобі допоможе твоя спостережливіть. :) дивися на роботи інших художників. спостерігай в природі. можна позаглядати у дзеркало:) в інтернеті повно сайтів з картинами. ось напр. http://www.render.ru - сайт з цифровою творчістю.
проте чим далі я все більше переконуюся, що нема нічого краще, аніж добре старе масло ;)
якщо хочеш у мене повно уроків з анатомії і по фотошопу. пиши у пс.
Удачі і наполегливості! у творчості @-->--
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Я постійно на Demiart заходжу теж не поганий сайт, багато порад для новачків...точніше для чайників=)))з фотошопу теж підручників вистачає...У гурского і Васильєва чудовий є ,кому треба- поділюсь...

З планшетом познайомилась теж недавно -потрібно було одну роботу зробити.Хотіла навчитися малювати аніме...На папері ніби виходить(скоро може викаду ,до речі хто ще цікавиться www.drawmanga.ru- --класний сайт, є все починаючи від характерних анімешних очей і закінчуючи правильною побудовою перспективи) Але все одно не моє...
Все одно руки тягнуться до гуашок і пастель...і хороший папір набагато приємніший ніж пластмасовий планшет=)
 

Zeus

Користувач
Реєстрація
16.01.07
Повідомлення
74
Репутація
0
**************

немного фантазии, фотошопа и т.д.
для просмотра увеличьте рисунок
 

Zeus

Користувач
Реєстрація
16.01.07
Повідомлення
74
Репутація
0
добавляю свою работу,ну очень "древнюю"


добавлю від себе: картина на фоні намальована гуашю з фотографії. Автор позує :) з повагою
модератор!
 

4ara

Користувач
Реєстрація
16.10.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
46
вышивка лентами

осваиваю новый для себя вид рукоделия:)
 

tashana

Користувач
Реєстрація
23.08.06
Повідомлення
70
Репутація
0
Spanish Fly,
балдю))

пятиминутко:
 

4ara

Користувач
Реєстрація
16.10.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
46
а я творю себе бисерный сад. O:) увлекательное это занятие
муж сказал, что я превращаюсь в бисерного маньяка:D
*CRAZY*

берёзка вишенка и рябинка
 

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
вот один человек со школы нарисовал, мне просто очень понравилось и я хотел бы поделитса с вами этим ресунком...
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
Эти рисунки рисовала моя сестра. Мне очень нравятса.:)