Учимся играть на гитаре-электрогитаре

  • Автор теми vet
  • Дата створення

toster

Користувач
Реєстрація
23.01.09
Повідомлення
11
Репутація
0
корисна для мене прога --- Guitar Sidekick 3.5
доволі ннепоганий редактор, тут є хороший розділ Гуітар Тулбокс, він зачьотний тим, шо там є метроном з різними настрйками, тюнер і т.п.
а також Драм Машін, в якому можна створювати самому драм партії

ось потужний ресурс нарив - http://forguitar.info
 

Sergey

Користувач
Реєстрація
15.09.08
Повідомлення
21
Репутація
0
toster,
А ти можеш скинути цю прогу ?
 

toster

Користувач
Реєстрація
23.01.09
Повідомлення
11
Репутація
0
тож в неті порий і скачаєш
 

Dafna

Користувач
Реєстрація
31.07.06
Повідомлення
63
Репутація
0
Посоветуйте какую лучше гитару купить, чтобы учиться играть с нуля. Где можно купить и сколько она будет стоить. Чем отличается обычная гитара от акустической и т.д. и т.п. Короче напишите все, что нужно знать)
 

Igwar

Користувач
Реєстрація
24.10.07
Повідомлення
51
Репутація
0
Вік
41
Обична гітара і є акустичною)))
З нуля можна починати на будь якій акустичній гітарі, хароша вона чи погана особливої ролі не грає ("кому і кобила невеста") все залежить скільки ти маєш грошей в кармані. Я свого часу починав на ізяславській 7 струнці переробленій на 6, пальці почті до крові стиралися і були водяні мозолі така вона була жостка, струни від грифа були на такій відстані шо модна було ногу просунути, але нічо навчився більш менш грати))
таку гітару можна купити з рук за... починаючи від бутилки пива і закінчуючи 100 грн.
можна поїхати в Рівне і купити нову акустику львівську, китайську і ше якусь там. Це вже десь від 300 грн. і вище.
Ще є класичні акустики і естрадні... якшо грати по нотах і класичн ітвори то краще брати класику (там гриф широкий і струни нейлонові)
якшо прото грати акорди різні рок-шпокові пісеньки то бери естрадну...
короче бери естрадну вона і універсальніша і її потом легше продати
 

Dafna

Користувач
Реєстрація
31.07.06
Повідомлення
63
Репутація
0
Igwar сказав(ла):
Обична гітара і є акустичною)))
Я знаю, что я в этом полный ноль, не надо это напоминать))))

Igwar сказав(ла):
пальці почті до крові стиралися і були водяні мозолі така вона була жостка, струни від грифа були на такій відстані шо модна було ногу просунути
такого удовольствия мне точно не надо)))) Я подумываю о гитаре с нейлоновыми струнами. Говорят, что руки не так быстро устаю и играть легче.... А на эстрадную гитару можно поставить нейлоновые струны?
 

Igwar

Користувач
Реєстрація
24.10.07
Повідомлення
51
Репутація
0
Вік
41
Dafna це дуже хароше удовольствіє, після цього пальці будуть готові до всього)))
в гітарі з нейлоновими струнами інша специфіка звукоізвліченія, на ній грають пальцями, перебори різні і т.д. боєм на ній не сильно пограєш.
це не вірне судження що пальці втомлюються більше на желізних струнах.
якшо гарно все вистоїти і поставити струни "не грубі" то ти і відчувати їх не будеш.
поставити на естрадну гітару нейлонові струни не можливо, тому що вони кріплюються способом зав"язування, а в естрадній гітарі струни зажимаються колками...
короче не раджу...там ше багато є ньюансів про які довго розказувати чого не можна ставити такі струни

якшо ше є якісь питання (можливо уроки чи ше якісь поради) шукай в міранді
 

Dafna

Користувач
Реєстрація
31.07.06
Повідомлення
63
Репутація
0
Igwar,
Какую бы гитару ты мне посоветовал (если можно ссылочку)? Цена до 1200 грн. С нормальным звучанием и с нормальными струнами. :)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
основні аккорди, які ви так і не виставили вроді в цій темі:)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Igwar сказав(ла):
З нуля можна починати на будь якій акустичній гітарі, хароша вона чи погана особливої ролі не грає
абсолютно з цим не погоджусь, це застаріла помилкова думка що гітара ролі не грає.
Особливо небезпечно вчитись на поганій гітарі, тому що на ній важко грати навіть більш-менш нормальним гітарістам, я вже мовчу про початківців. У вас відразу відпаде охота вчитися, бо на таких гітарах неможливо вчитися нормално.
Купуйте хороші гітари і тоді буде толк, сам через те пройшов, вчився на "бревні" півроку потім взяв Ibanez RG550, і пішло поїхало, дуже легко все вчиться, приємно грати і т.д.
 

Joe Satriani

Користувач
Реєстрація
25.09.08
Повідомлення
21
Репутація
0
:)

Frost сказав(ла):
Сообщение от Igwar
З нуля можна починати на будь якій акустичній гітарі, хароша вона чи погана особливої ролі не грає
Ігорь дивно чути це від тебе,тиж давно не новачок в музиці,а таку ірунду говориш..Роль велику грає гітара,тімболіє для новачків !:-p
 

vet@ll

Користувач
Реєстрація
08.09.08
Повідомлення
129
Репутація
0
Я тоже за то чтоб инструмент был хотя бы более менее хорошим!!!
Пример(1)начинающий играющий на нормальной гитаре(будет играть-у него что то получается и он доволен от игры).
Пример(2)начинающий играет на плохой гитаре(струны на 1см от ладов- она не строит-дребезг-боль в пальцах и тому подобное).
Вывод: Кто первым забросит игру и обучение???
 

Joe Satriani

Користувач
Реєстрація
25.09.08
Повідомлення
21
Репутація
0
Вєталь,повністю з тобою згоден!:)
Ще є немало причин чому новачкам потрібно іграти на нормальном інструменті !:-p
 

Pasifik

Користувач
Реєстрація
24.02.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Вік
33
Підкажіть будь-ласка, як розшифрувати ось це соло:
"соло - g#e|af#|hg#|g#e"
 

Pasifik

Користувач
Реєстрація
24.02.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Вік
33
Ось уривок з пісні:
"E (соло - g#e|af#|hg#|g#e)
Он страдал, если за окном темно
Am (ca|dh|ec|ca)
Он не спал, на ночь запирал окно
Н7 (d#a|eh|f#c|d#a)
Он рыдал, пил на кухне горький чай"
 

vet@ll

Користувач
Реєстрація
08.09.08
Повідомлення
129
Репутація
0
Pasifik сказав(ла):
Я так понимаю что это написаны ноты
(g#)-Соль диез (e)- Ми|(a)-Ля (f#)-Фа-диез|(h)-Си ну и так далее
 

Joe Satriani

Користувач
Реєстрація
25.09.08
Повідомлення
21
Репутація
0
А де інтервали? Соло для чайників :)