Уркаїна для людей - понеслося

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
А докладніше? На скільки розумію ви про зниження премій у 2009-му
Каждый раз деньги снимают с прибыльного НАЭК и кидают "закрывать дырки". Просто в тот раз коснулось именно фонда оплаты труда, вот простой люд и заметил...
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
zZzara,
Доречі, що там із зарплатами на АЕС сьогодні, у нас же йде підйом економіки, зростає споживання електричної енергії?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
zZzara сказав(ла):
Каждый раз деньги снимают с прибыльного НАЭК и кидают "закрывать дырки".
Так на те держава і власник, щоб на свій розсуд використовувати прибуток.
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Так на те держава і власник
Если б государство было "власником", у него бы не было такого количества абсолютно убыточных предприятий..... куда кидай-не кидай - как в прорву :-(
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
zZzara сказав(ла):
Если б государство было "власником", у него бы не было такого количества абсолютно убыточных предприятий
Це говорить про ефективність такого власника, особливо у наших реаліях. Що саме цікаве, якщо копнути трохи глибше, переважна більшість цих підприємств збиткові лише на папері. Доречі той же Енергоатом до першого пришестя Юлі і Юща у владу був, якщо не збитковим, то абсолютно неплатоспроможним.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
слухаю *Л*твина по 5-му і задумуюсь: що за пі-пі-пі повірили, що Україні потрібен *Л*твин.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Уряд ініціюватиме введення штрафних санкцій за несплату населенням житлово-комунальних послуг.

Про це заявив віце-прем`єр Сергій Тігіпко на селекторній нараді з керівниками регіонів з питання про підвищення тарифів на газ, повідомляє Уніан.

"Що стосується дисципліни оплати, то в даному випадку я можу сказати, що тут ситуація ставатиме все жорсткіше і жорсткіше. Ми, я впевнений, найближчим часом повинні будемо зробити відповідне рішення і провести через парламент, за яким ми вводитимемо штрафні санкції за несплату. Платити повинні всі. Хто не може, тому допомагає держава", - сказав він.
http://www.pravda.com.ua/news/2010/07/19/5231668/
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
на источник
 
F

Feniks

Думаю Україна йде по Киргизькому сценарію, нові хлопці з миром владу нікому і ніколи не відадуть
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Українці почнуть більше платити за "комуналку" з 15 жовтня
Тарифи на житлово-комунальні тарифи по всій Україні будуть підняті з 15 жовтня.

Про це в інтерв'ю "Сегодня" заявив міністр ЖКГ Юрій Хіврич.

На питання, коли будуть підняті тарифи, він відповів: "З 15 жовтня, коли розпочнеться новий опалювальний сезон. У нас немає іншого виходу".

"Зміна цін на тепло і гарячу воду - це регуляторний акт, який повинен пройти обговорення протягом двох місяців, починаючи з 1 серпня, коли НКРЕ довела ціни до (рівня) витрат", - додав Хіврич.

За його словами, підвищення вартості тепла і гарячої води буде становити від 20 до 30% залежно від регіону, "ці цифри ще розраховують фахівці".

Хіврич також зазначив, що тарифи будуть різні в різних містах.

"Зробити єдині тарифи для всієї країни складно, в кожному місті різна структура витрат", - сказав він.

На питання, якими будуть тарифи в Києві, міністр відповів:

"Якщо по Україні вони складають 80-85% від собівартості, то в Києві - 60%. Тепер скрізь виставлять рахунок на 100% собівартості, але невідомо, як зміниться ціна в Києві - можливо, знову будуть частково дотувати з міськбюджету".
http://www.epravda.com.ua/news/2010/07/26/242749/
 

aristotel

Користувач
Реєстрація
13.11.09
Повідомлення
142
Репутація
1
Звісно, обговоренню не підлягає
Spoch сказав(ла):
коли будуть підняті тарифи, він відповів: "З 15 жовтня, коли розпочнеться новий опалювальний сезон. У нас немає іншого виходу
Spoch сказав(ла):
Зміна цін на тепло і гарячу воду - це регуляторний акт, який повинен пройти обговорення протягом двох місяців, починаючи з 1 серпня, коли НКРЕ довела ціни до (рівня) витрат
Варто міністру довести для початку зарплату людей до рівня витрат, а потім вже вигатувати "нові" тарифи
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
aristotel сказав(ла):
Варто міністру довести для початку зарплату людей до рівня витрат, а потім вже вигатувати "нові" тарифи
проблеми індіанців шерифа не іп...люють
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
aristotel сказав(ла):
міністру довести для початку зарплату людей до рівня витрат
Для цього потрібно врахувати всі можливості юридичних та фізичних осіб...
Оце вчора подивилася передачу "Жди меня", так один підприємець саме в ефірі запрошував чесних робітників до себе на роботу: житло, з/п... Всі необхідні умови.
Бізнес: жива худоба, тобто свині...
От дожилися...
То які тепер претензії до міністра...
Народ хоче "легку добичу"... Конкурс на таку спеціальність як "Правознавство" у вищих закладах: 34 на одне місце...
Кому будуть вказувати права...
Це якось в майбутньому вказує на те, що бутівниками стануть підростаюче покоління...
Вот над цим потрібно дійсно задумуватися...
 

aristotel

Користувач
Реєстрація
13.11.09
Повідомлення
142
Репутація
1
samson,
посмотри, пожалуйста, фильм "Бунт. Дело Литвиненко"
А вообще в этой теме речь идёт о том, что Украина "для людей" и всем поимённо известно для кого(от А.. до Я.. и Ю.. включительно)!
Неужели и вам не ясно, что дело не в правах и правилах, а в том, что каждый человек волен жить так, как ему хочется, не мешая другим. Только сегодня некоторые экземпляры плюют на волю остальных, обслуживая свои паразитические хотелки
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
aristotel сказав(ла):
каждый человек волен жить так, как ему хочется, не мешая другим.
Это было бы прекрасно.
aristotel сказав(ла):
посмотри, пожалуйста, фильм "Бунт. Дело Литвиненко"
Уже загружаю, посмотрю...
Я ще все таки до того скажу, що мої погляди глобальні, я не зациклююся на такі персони, як
aristotel сказав(ла):
(от А.. до Я.. и Ю.. включительно)
Україна- це люди.
То ж шукай причину у самих людей.