Вакцинация детей!

ckync

Користувач
Реєстрація
03.03.09
Повідомлення
53
Репутація
9
Каждый раз приходя в детскую поликлинику и спрашиваю за вакцину-получаю один и тот же ответ:
-Нет вакцины, ждите!
Месяц был ребёнку-пропустили вторую от гепатита В.Пришли в 3 месяца - опять нет вакцины АКДС!!
Вот мне интересно-это для всех нет, или только для "избранных"???
Так почему же кричат-"Делайте вакцинацию!!" попробуй откажись-такой скандал подымают! Собирают консилиум врачей и -"Ах какая вы плохая мать!!"
Говорила-куплю вакцину
-нет, не надо! Появиться, ми вас найдём!
Вот что делать?
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
сейчас все идут с нарушением графика вакциниции, ничего. у вас плохая медсестра, она вас не ищет.
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
ckync,
Да є. І повірте були ускладнення. Не раз в лікарню після щеплень попадали. Зараз пишемо відмови, так як не довіряємо вакцині. Як ви думаєте, хто пропихнув цей закон? Чи ви думаєте що ваші діти комусь потрібні? Хто дбає про їх здоров я? Поки іде повномасштабне винищення нації (табак, алкоголь, ліки, вакцина) люди погоджуються на вакцинацію. Бо так легше. І в садочок візьмуть, і в школу. Зараз моя дитина збирається в перший клас, і повірте що є проблеми з комісією. З приводу закону читайте 3-тю і 27-му статтю конституції.

P.S. Ви коментарі взагалі читали до своєї ссилки? Цеж жах

P.P.S. http://www.youtube.com/watch?v=bws_sZUjmQ8
 

ckync

Користувач
Реєстрація
03.03.09
Повідомлення
53
Репутація
9
Ви коментарі взагалі читали до своєї ссилки? Цеж жах
Читала. И начинаю менять своё отношения к вакцинации...
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
я не крепкий в медицині,моя жінка медсестра,так ця вакцинація має надаватися суворо по графіку.а якщо в нас другу прививку дають через рік,тоді перша вже до одного місця,дільнична теж саме говорила,і самі ж визнають, що ні якого толку від них,а часом і біда може бути, але все рівно не підпишуть.