Велоспорт та велотуризм

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
їздити цікаво і легко .
 

Marmozetka

Користувач
Реєстрація
18.04.08
Повідомлення
13
Репутація
0
Мабуть да, я трошки загнув з командою, групою... Просто була ідея створити нетішинський сайт. Так легше спілкуватись, дізнаватись про новини та наприклад місця зборів, хвастатись веліками, та пейзажами)))).

Я люблю часто десь покататись (сам, нема друга шоб кататись десь разом). В мене крос-кантрійний велік, катаюсь в основному по городу, крім Нетішина часто їздив біля і за атомною, а також в кривин (там дача=). Максимум в день літом проїхав пару раз біля 40 км., думаю можу більше (можу довго їздити, тільки дома потім ноги відвалюються*CRAZY*)
Я правда тільки в 10 класі, але було б цікаво десь поїздити з опитними райдерами))
Ну після прочитання форуму: "...Україна - Білорусь..." це для мене ранувато, аля я дуже хотів би літом поїхати кудись набагато дальше чим кривин)))
 

sak2139

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
19
Репутація
0
#3*DONT KNOW
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
дальше чим кривин нада їхати на шосейному влосипеді якшо це їзда по трасі .
 

PALMER

Користувач
Реєстрація
16.11.08
Повідомлення
34
Репутація
3
PALMER сказав(ла):
Мдааа!Дальше чем Кривин это уже очень далеко например в Славуту и обратно,у нас есть в запасе шоссейный велосипед желающие могут попробывать с нами катнуть небольшую дистанцию.
Вот есть свободный шоссе под рост 175 и выше:
 

High_Floyd

Користувач
Реєстрація
02.09.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
40
PALMER сказав(ла):
Вот есть свободный шоссе под рост 175 и выше:
Я б сказав на 190 і вище:)
Зі зростом 175 на ньому буде ну дуже не зручно
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
High_Floyd сказав(ла):
Я б сказав на 190 і вище:)
Зі зростом 175 на ньому буде ну дуже не зручно


може поспорим :) я з своїми 178см приїхав з Рівного на ньому 70км при тому шо вєл старий і я його зовсім незнав, їхати було нестрашно таяк такі велосипеди надійні.

такшо ждем бажаючих прокатнутись з весни на ньому, в нашій компанії , з ростом от 175см можна напрашуватись ;) , врятлі откажем.
канєшно потенційному хазяїну цього велосипеда нада бути 190см і више.
 

sak2139

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
19
Репутація
0
велик хорошо покрашен. только надо берюзовую обмотку:)))
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
PALMER сказав(ла):
у нас есть в запасе шоссейный велосипед желающие могут попробывать с нами катнуть небольшую дистанцию.
Есть желающие, только рост не подходит...:'(
Пойду на турник, недельку повишу, вытянусь...)))
Если будет в запасе на мой рост, пожалуста, вспомните такую маленькую велосепидистку, которая гоняет за ветром на горнике...)))
 

PALMER

Користувач
Реєстрація
16.11.08
Повідомлення
34
Репутація
3
http://www.youtube.com/watch?v=xL5qTVunzcE&feature=related вот так лучше бы!:)

добавлено через 2 минуты
samson сказав(ла):
Есть желающие, только рост не подходит...:'(
Если подвернёться такой велик то обязательно сообщим,можеш попробывать и на этом но только прийдёться подсажывать и снимать с этого:)
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
PALMER сказав(ла):
можеш попробывать и на этом но только прийдёться подсажывать и снимать с этого:)
Я умею хорошо падать на бок, в горнике уже педали надо менять. )
Поэтому пожалейте свой велик, я подожду до времён: "шоссейный велик для маленькой велосипедистке".)))
 

PALMER

Користувач
Реєстрація
16.11.08
Повідомлення
34
Репутація
3
Вот в такую пургу катаюсь на своём шоссе,скорость и управление катастрофичиские:(
 

Вкладення

  • 77777.jpg
    77777.jpg
    71.7 КБ · Перегляди: 86

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Є бажання в сб прокатнутись від стадіона через дачі до теплиць потом через блок на гнилуху вокруг водохранки по дамбі і вернутись полем .обично це маршрут на два часа .кілометраж незнаю.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
погода на суботу +1 вітер ПнС1-5м\сек
покатушка на горніках збор в 11.50 давай біля стадіона . вход біля басейну

хто приїде відписуйтесь. шоб знать кого чекати .уїжаєм в 12.00
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Так весело ганяти зимою на велосипеді, якось їздила на водохраніліще...Вітер мене похитував разом із велосипедом, рівновага нестабільна, відповідно довелося мені трохи іти пішком. Сила природи, проти чого маленька велосипедистка безсильна.:)
Та зупинилася я коло стаї лебедів, заради цього варто було поїхати на водохраніліще.))) Лебеді - підійшла до них, а вожак, не відступаючи, висунув свою гарну довгу шию, вказуючи на те, що буде обороняти свою стаю. Вони голодні та тримаються разом.)))
 

Sokrat

Користувач
Реєстрація
07.03.08
Повідомлення
118
Репутація
27
От не можу я зрозуміти тактику та стратегію велоперегонів .... Дивився тур Адріатика, українець Димитрій Грабовський був в отриві більше 5 хвилин !!! на відстані 20 км до фінішу. В отриві йшов майже всю дистанцію. І раптово швидкість начинає падати, майже зупиняється.. за 5-6 хвилин пелетон його доганяє.. ??? За 5 км до фінішу ще четвірка йде у відрив, і за 700 м до фшнішу, маючи 20 сек починають скидати , оглядаються назад, ніби когось чекають.. і нехоча фінишують, коли бачать, що пелетон їх не дістає.. Обясніть мені, будь ласка..
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Sokrat сказав(ла):
От не можу я зрозуміти тактику та стратегію велоперегонів . Обясніть мені, будь ласка..

я тоже дивився ?
ти де дивився по якому каналу?

у мене супутникове я по RAI Sport . нада коди на євроспорт там щас ше одна гонка іде Париж-Ніцца, там тоже троє Українців Попович,Гривко,Густов

а шо касаєця тактики то це стандартний розвиток спринтерського етапу , відрив , шанс відїхати подальше , потом бєшений темп пелетона , це не Грабовський став повільно дуже їхати це пелетон розігнався під 50+км\ч в одиночку такий темп ніколи невитримати і коли почали вже приближатись він просто кинув крутити і зтрусив ноги шоб легше було зацепитись в групі , його задача була позувати , реклама нового бренда велосипедів Чіполіні , додивися гонку до кінця поймеш всю їх тактику.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
PALMER сказав(ла):
PALMER сказав(ла):
Мдааа!Дальше чем Кривин это уже очень далеко например в Славуту и обратно,у нас есть в запасе шоссейный велосипед желающие могут попробывать с нами катнуть небольшую дистанцию.
Вот есть свободный шоссе под рост 175 и выше:

один бажаючий вже проїхався , 46.6км за 1ч50мин средня скорость 25км\ч абсолютно без підготовки я так поняв його :) .
Ну і видно по фото шо рама не його розміру .
Ф-2 відразу після ф-1 зняв показати шо їдемо 30км\ч без напряга.
 

Вкладення

  • 05-04-10_1719.jpg
    05-04-10_1719.jpg
    102.2 КБ · Перегляди: 55
  • 05-04-10_1720.jpg
    05-04-10_1720.jpg
    54.7 КБ · Перегляди: 59
  • 05-04-10_1758.jpg
    05-04-10_1758.jpg
    110.9 КБ · Перегляди: 63
  • 05-04-10_1803.jpg
    05-04-10_1803.jpg
    91.7 КБ · Перегляди: 53

Marmozetka

Користувач
Реєстрація
18.04.08
Повідомлення
13
Репутація
0
мда, я на свому під 30 без напряга довго не можу :-( вобще то яка ще дорога. На шосейнику не пробовав...
Недавно було бажання поїхати (літом чи ближче до літа) до джерела Св. Миколая, там скупнутись (бодрячком, вода 5 градусів :) ) і назад.
Дорога в одну сторону 32.5 км.
Хоча я максимум в день проїжав 30 км. ненаю як це буде...